کتاب 61 ساعت

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات داستانی

ا۶۱ ساعت چهاردهمين كتاب از مجموعه‌ی جك ريچر به قلم لی چايلد است كه در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است. داستان در شهری به شدت سرد و پوشيده از برف به نام بولتون در داكوتای جنوبی می‌گذرد و با تصادف يك اتوبوس توريستی كه از قضا ريچر هم از مسافران آن است آغاز می‌شود. ريچر پس از ورود به شهر متوجه می‌شود يك باند مواد مخدر در صدد از بين بردن جانت سالتر است و او كسی است كه شاهد يكی از معاملات آن باند بوده است. جانت سالتر برای اين‌كه زنده بماند و عليه آن‌ها شهادت بدهد به كمك نياز دارد، چرا كه قاتلی در راه بولتون است؛ قاتلی كاركشته كه تيرش خطا نمی‌رود و در پی قتل جانت است.


خرید کتاب 61 ساعت
جستجوی کتاب 61 ساعت در گودریدز

معرفی کتاب 61 ساعت از نگاه کاربران
اگر شما تا به حال 24 را دوست داشتید، این است که. جک باوئر، متاسفم منظور من Reacher، یک مؤسسه سابق است که به راحتی به یک شهر کوچک منجمد غیرمنتظره وارد می شود، ناگهان با برخی از اتفاقات ناخوشایند که شما فقط می دانید توضیح گسترده تر و احتمالا شوم است. تنها جک می تواند پیدا کند. اگر مقامات به او اجازه دهند به همین ترتیب، مانند 24 سال، داستان زمان محدود است. اگر چه 61 به جای 24 - من حدس می زنم آن را به اتاق فقط برای بیش از دو و نیم برابر بیشتر اقدام! گفتم خوبه خوبه. به خوبی نوشته شده، اگر فرمول، هیجان انگیز.

مشاهده لینک اصلی
لی کودک بیشتر به فرمول در این سفر برای جک ریکر، اما او نشان می دهد برخی از رشد برای قهرمان خود (و نوشتن خود) نیز هست. در این زمان یک سطح آسیب پذیری در Reacher وجود دارد و علاوه بر این جالب است. نمای سنگین ناخن ها برخی از ترک ها را نشان می دهد، اما طرفداران نباید با هر وسیله ای ناامید شوند. پایان نیز برخی از خوانندگان را متعجب خواهد کرد که مجبور خواهند بود از تصورات خود در مواردی استفاده کنند که کودک به آن نیاز ندارد. یک تغییر خوب در سرعت و این است که در چنین مجموعه ای طولانی (و محبوب) خوش آمدید.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب الکترونیکی من جک ریکر در یک سوپاپ سویتوت داکوتا با رانندگی در یک گروه تور، درگیر می شود و در یک شهر کوچک مشغول به کار می شود، شامل زندان محلی، یک باند دوچرخه سواری، یک آزمایشگاه متال و یک مامور داروی مکزیکی است. خیانت در هر نوبت. در این یکی، من فکر می کنم جک باعث می شود تا حد زیادی حدس بزنید، به خصوص در مورد تحقیقی که توسط یکی از منابع اطلاعاتی او انجام می شود - افسر جدید بخش اعظم MP که وی اجرا کرده است. هر چند به نظر می رسد در مورد پس زمینه ی جک ها بیشتر قابل درک است.

مشاهده لینک اصلی
اگر طرفدار جک ریکر هستید، این یکی را از دست ندهید. آن را همه چیز می توانیم انتظار در داستان ریکر بزرگ؛ شرایط پیدا کردن قهرمان ما در یک شهر که در آن غیر قابل تصور است اتفاق می افتد، عاشقانه با یک دختر هوشمند، توانا، پیشرفت ذهنی متفکر، قهرمانان عادی، یک داستان پشتکار شخصی کمی نشان داد، و ریچر در بهترین حالت او. تعلیق منجر به پایان دادن است که به نظر من کامل است.

مشاهده لینک اصلی
سلام، یکی دیگر از کتابهای Jack Reacher به پایان رسید. این کاملا به عنوان Hard Way نبود، اما هنوز هم یک کتاب عالی است. برای اولین بار در کتاب های خود، قاتل اصلی را حدس زدم خیلی زود و درست است. اکنون منتظر کتاب بعدی آیشوبر هستم که باید بخواند، که باید ارزشش را داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب 61 ساعت


 کتاب ماجراهای آقای بولک
 کتاب ماناموکی: افسانه ای از یک سرزمین آرمانی
 کتاب جورج اورول یکی از دوستان من بود
 کتاب بیرق انگلیس
 کتاب 24 ساعت از زندگی یک زن
 کتاب سوسک طلا