کتاب ۱۴

اثر ژان اشنوز از انتشارات نگاه - مترجم: شبنم سنگاری-ادبیات داستانی

کتاب ۱۴ رمانی جنگی است اما در ذات خود اثری ضد جنگ است. ژان اشنوز که در ایران این نخستین اثری از اوست که به چاپ می‌رسد با ره جستن به دنیای‌ ذهنی چند سرباز تصویری بس تابناک و خلاقانه از انسانیت و مقابله با مرگ و ویرانی ارائه می‌دهد. کتاب روان، زیبا و پر کشش است و خوانده را در هزار توی حوادثش با خود می‌کشد؛


خرید کتاب ۱۴
جستجوی کتاب ۱۴ در گودریدز

معرفی کتاب ۱۴ از نگاه کاربران
98 صفحه به Echenoz خدمت کرده است تا ما را در پیشبرد روزافزون واقعیت روزمره جنگ جهانی اول هدایت کند. با چهار انگشت شستشو، شما یک دید کلی از میزان درگیری جنگی یک کشور، هر فرد، حیوان یا چیز را تغییر می دهید. شیوه زندگی، کار، سازمان اجتماعی و اقتصادی. و این کار را از طریق زندگی چهار جوان و شرایط آنها انجام می دهد. فوق العاده است

مشاهده لینک اصلی
آیا می توانید چهار سال جنگ را در کمتر از 100 صفحه بیان کنید؟ Echenoz نشان می دهد استادانه است که posible.Con ساده، نثر مستقیم است، اما سخت به عنوان گلوله های بیش از اردوگاه فرانسه در سال 1914 به پرواز در آمد روایت تجارب یک گروه از سربازان فرانسوی در طول کتاب سخت جنگ اول Mundial.Un، مستقیم، و می بلعد در یکی نشسته، و هنوز هم خوشمزه و لذت بخش، که نشان می دهد که گاهی اوقات کمتر است که همیشه بیشتر.

مشاهده لینک اصلی
رمان Ehenoz در چند صفحه به منظور توصیف تمام جنبه های جنگ جهانی اول، از ابتدا تا انتها می رسد. اگر لا © دوران، بارها و بارها à © voquà © الکترونیکی در لفظی پاک © française است که به زیبایی به کلمات با لمس های پی در پی در manière امپرسیونیست (بسیج، تجهیزات à © جزییات © © گذشته، حمل و نقل هوایی، الکل قرار ، قطعه قطعه © ES، گاز، و غیره)، لا © حرکت به دنیا آمد از مقابل خشونت به نقاشی ناتورالیستی که علامت گذاری این نتیجه © CIT از ظلم و ستم انسان ©.

مشاهده لینک اصلی
چیزی که من را شگفت زده کرد و این رمان را دوست داشت، فاصله ای عاطفی است که راوی با توجه به واقعیت دارد. اولین جنگ جهانی، پوچ و خونسرد است، اما همانطور که در هر وضعیت دیگری، مردم انطباق می یابند و زندگی با وجود همه چیز ادامه می یابد. من فکر می کنم این یک مکمل کامل برای هیچ خبر در مقابل نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب شگفت انگیز درباره جنگ جهانی اول. شما می توانید آن را در دو ساعت بخوانید، اما تصاویر و شخصیت هایی که رنگ Echenoz با آنها باقی می ماند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ۱۴


 کتاب نامزدی آقای ایر
 کتاب آوازهای غمگین اردوگاه
 کتاب همدرد
 کتاب ستاره سرگردان
 کتاب هزار پیشه
 کتاب جنون سرعت