کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب

اثر لیندا سو پارک از انتشارات پرتقال - مترجم: پونه افتخاری یکتا-ادبیات داستانی

نی‌آ، یک دختر 11 ساله است که در روستایی کوچک در سودان جنوبی با خانواده‌اش زندگی می‌کند. نی‌آ در هفت ماه از سال باید هر روز مسیری طولانی را پیاده طی کند تا به برکه‌ای در نزدیکی روستایشان برسد و برای خانواده‌اش آب بیاورد. در فصل‌های خشک، نی‌آ و خانواده‌اش به اردوگاهی در کنار یک دریاچه می‌روند و نی‌آ آنجا باید کف دریاچه را با دستانش بکَند تا مقدار کمی آب گل‌آلود به دست بیاورد.
سلوا، پسری 11 ساله، در مدرسه است که صدای شلیک و انفجار می‌شنود. معلمش به سلوا و دوستانش می‌گوید که فرار کنند و به روستایشان برنگردند چون برایشان خطرناک خواهد بود. سلوا از خانه و خانواده‌اش می‌گریزد و خیلی زود به گروهی از مردان که آنها هم دارند از جنگ فرار می‌کنند می پیوندد، اما سلوا یک روز بیدار می‌شود و می‌بیند که آنها او را تنها گذاشته و رفته‌اند..


خرید کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب
جستجوی کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب در گودریدز

معرفی کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب از نگاه کاربران
در هر کتاب، همیشه یک خط وجود دارد که روح کتاب است. حذف آن یک خط، و کتاب به زنگ زدگی. این کتاب یکی از شگفت انگیزترین کتابهای روحانی است که در تمام کتابهایی که خوانده ام. من اعتقاد دارم که روح در این کتاب خط \"فقط این گام یک گام در یک زمان است. @ این پیام نه تنها تکرار می شود، بلکه معنادار است. فیلسوف چینی، لائو زی، یک بار گفته است که سفر یک هزار مایلی با تک گام شروع می شود. @ این دو قطعه متن با هم ارتباط برقرار می کنند. آیا تا به حال احساس کرده اید که کاری که انجام می شود بیش از حد بزرگ است؟ اگر به همه چیز نگاه کنید، شما تحت فشار و فشار زیادی قرار خواهید گرفت. اما، اگر شما یک بار آن را یکبار مصرف کنید، می توانید آن را ساده تر پیدا کنید. در این کتاب، داستان Salvas به معنای واقعی کلمه در اطراف این یک خط چرخید. وقتی او از جنوب سودان به اتیوپی رفت، او به این جمله فکر کرد که خود را تشویق کند. هنگامی که او به کنیا میرفت، روزهای او را یک روز در یک زمان گرفت، فقط این روزی بود. وقتی او چاههای سودان را حفاری کرد، او به آنچه عمویش به او آموخت، فکر می کرد. این یک کتاب بسیار معنی دار است. اگر می خواهید یک رمان الهام بخش را به شدت توصیه کنید.

مشاهده لینک اصلی
@ شیر خیلی راحت بود ---- آن را دنبال طعمه ای بود که کوچک و بی حرکت بود: ماریان، خواب @ (سو 41) خانم لیندا پارک سو الکساندر دوما نیست، و همچنین او نمی نویسد کتاب های بسیار قابل توجه است، اما او هنوز من با این رمان تاریخی داستان روبرو شدم. همانطوریکه در مورد اولین نقل قول فکر می کنم، من همیشه آن را به جامعه امروز مرتبط می کنم. شرکت ها در حال نمایه سازی جوامع فقیر و یا پلیس های اقلیت های نژادی و یا صنایع تولید مواد غذایی با سوء استفاده از حیوانات هستند. این افراد به وسیله مصرف کننده و شهروندان، شیرینی های شکار ماریان هستند. آفریقایی آمریکایی ها و لاتین ها متهم به مصرف غیر قانونی مواد مخدر و خوک های مرده به عنوان مواد غذایی برای گاو و خوک و همچنین آلودگی های آبی به دلیل مدفوع ایجاد شده توسط حیوانات. ما باید به این اقدامات ناعادلانه ایستادگی کنیم و برای آنچه که درست است مبارزه کنیم. برای متوقف کردن و افشای اشتباهات مردم. بنابراین کلی این کتاب به من کمک کرد که جهان را از یک زاویه متفاوت ببینم، برای بهتر یا بدتر.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در مورد یک پسر به نام سلوا و یک دختر به نام نیا بود. آنها هر دو از سودان هستند و با بسیاری از مبارزات برای زنده ماندن مواجه شده اند. به ویژه Salva به حال او را از طریق برخی از زمان خشن در زندگی خود را. فکر کردم کتاب عالی بود من دوست داشتم که این دو بخش از داستان چیست. با این حال، گاهی اوقات این توجه من را به خود جلب نمی کند. به همین دلیل من چهار ستاره را رتبه بندی کردم. در کل کتاب شگفت انگیز بود و برخی از قطعات غمگین بودند. من مردم را به خواندن این کتاب توصیه می کنم. محافل ادبی خوب بودند. من دوست داشتم چطور همه ی ما یک کتاب را بخوانیم. اگر دوباره این کار را انجام دهیم، Id ترجیح می دهد که گروه بتواند کتاب خود را برای خواندن انتخاب کند. من فکر می کنم این کار بهتر خواهد بود، زیرا گروه واقعا میخواهد کتاب را بخواند. من احساس می کنم که نشانه ها به بحث کمک کرده اند، چرا که این امر به بحث بیشتر کمک می کند و آنها را آسان می یابد. نظرت چیه؟

مشاهده لینک اصلی
این داستان یکی از امید و بقا بود. من همچنان تعجبی بر این داشتم که چطور هنوز انسانها باقی مانده اند، چگونه آنها هنوز هیولاهای جنگی نرسیده اند. چگونه مردم را می کشند، اما هنوز هم سلامت خود را حفظ می کنند، فرهنگ خود را دنبال می کنند. در عنوان، کلمه @ water @ به نظر می رسید به معنای دیگری تبدیل شده است به عنوان من به پایان کتاب رسید. کلمه @ water @ امید است. زندگی است نایا یا سلوا، هر دو در سفر به مقصد است که به نظر غیرممکن است. این مانند راه رفتن تحت ابرهای خاکستری، گلوله های رعد و برق، تمساح از تمساح، دشمنان از هر طرف است. آنها امید به خروج از منطقه جنگی و زندگی عادی دارند و این فقط بخشی از آنهاست. ارزش های اخلاقی و غرور فرهنگی. آنها هرگز نابود نمی شوند، فقط در میان تصمیمات بثورات فراموش شده اند. آنها آموخته اند که خورشید را در پشت ابرها تصور کنید، تصور کنید که آب درست در آنجا باشد، اگر تنها گام به گام بروید. کلمات دونده Salvas دائما در کتاب تکرار شد. کدام یک از مهمترین موضوعات را در این کتاب مطرح می کند: تلاش مداوم برای آینده ای بهتر. هرگز برای یک آینده بهتر برای شما و دیگران تلاش نکنید. این احتمالا نوع سالم حرص و آز است. طمع رضایت کوتاه مدت. رضایت شما برای دستیابی به بخش کوچکی از هدف شما نسبت به نهایی شدن، دلش می خواهد که در ذهن ما همیشه می دانیم که هرگز به آن نمی رسیم. اما ما با این پوچ بودن امید زندگی میکنیم. امید به زندگی یک روز دیگر، به یک قطره دیگر از آب که دلهای ما را آرام می کند، طعم یک قطره ای دیگر از امید که باعث می شود که شما بیشتر بخواهید مزه کنید. امتناع از مرگ این نوع امیدواری است که Salva را زنده نگه داشته و زندگی خود را بیشتر کند، زمانی که او میدان جنگ را ترک کرد. همچنین، جالب است که چگونه زندگی Salvas به Nyas متصل است، آیا این نیست؟ این چرخه مهربانی، کسانی که می توانند امید داشته باشند یاد بگیرند نه تنها زندگی خود را بهتر می کنند، بلکه زندگی بهتر را برای دیگران فراهم می کنند. سپس دیگران بر دیگران کمک خواهند کرد ... دایره زندگی، دایره امید. وحدت ارزشهای اخلاقی زندگی چیزی است که جامعه زیبای ما را تشکیل می دهد. برای خلاصه کردن، داستان های Salva و Nyas از امید و بقا بود. آنها امیدوارند که آنها زنده بمانند، بنابراین آنها نمی توانند به گناه از همه یا هیچ چیز بیفتند. آنها برای امید به آینده ای بهتر باقی ماندند. از یک روز، از اتاق خارج شد و در آفتاب فرو رفت. هرچند آنچه كه آنها را حفظ كرد، چشم انداز آينده نبودند، اما چگونگي كشف حفره ها در اين آسمان خاکستري، چگونگي قدرداني از چيزهايي كه آنها دارند، و اين واقعيت است كه زيبايي وجود دارد كه آنها مي خواهند جستجو كنند. زیبایی بیشتری در این دنیا ایجاد کنید. کتاب زیبا یکی که به یک داستان بی انتها از امید گفت. من احساس کردم که من نیز بیشتر درباره زندگی بیشتر و نحوه زندگی مینا فهمیدم. چطور به زندگی که من در حال حاضر زندگی می کنم و چگونه به طور مداوم برای فردا زیبا تلاش می کنند. این کتاب به سادگی الهام بخش است، به سادگی هیچ کلمه ای بهتر برای توصیف این کتاب درخشان :)

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را کاملا دوست داشتم، این کتاب نشان می دهد که رابطه عمیق بین چگونگی زمان، فرهنگ و مکان بر زندگی آنها تأثیر می گذارد. من صادقانه در مورد اینکه چگونه مردم می توانند چنین انسان خشونت آمیز باشند شوکه شد. جالب توجه است که توجه داشته باشید که بعضی از مردم در همان مکان زندگی می کنند. برخی افراد ممکن است رفتار خود را تغییر دهند تا بتوانند با محیط جدید سازگاری داشته باشند، اما برخی از آنها اصلا وجود ندارد. آنها به نظراتشان عمل می کنند. همچنین هنگامی که Salva رهبران مردم خود شد، شگفت انگیز بود، درست مثل زمانی که او در میان گروهی بود که به دنبال یک رهبر بود. در حالی که خواندن پیام نویسندگان در مورد این کتاب، یک بیانیه معنی دار بود که من را لمس کرد. من معتقدم که این ماندگار به هر موردی که باید برسد، متناسب است. @ بیت کمی، یک قدم در یک زمان @ این کلمات به Salva کمک کرد تا خود را در حالی که از سختی ها می گذشت، آرامش و آرامش خود را حفظ کند. من به یاد می آورم زمانی که احساس می کردم بی نیرو و بالا و خشک است. اما هر بار که احساس میکنم اینطور است، به یاد داشته باشم که مادرانم میگویند: «فقط برای امروز تمرکز کنید و همه نگرانیها را برای فردا بگذارید.» این واقعا به من کمک کرد تا بدانم که همه چیز گام به گام، به آرامی انجام دادن است پیشرفت با صداقت من اعتقاد دارم Salva از این استراتژی برای غلبه بر مشکلاتش استفاده کرده است که نمی توان از آن اجتناب کرد. من این کتاب 5 را از 5 را ارزیابی می کنم زیرا واقعا دوست داشتم که چگونه نویسنده به شیوه ای که خواننده آن را غیر منتظره می بیند، درهم آمیخته است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب


 کتاب در قند هندوانه
 کتاب ویلای دلگیر
 کتاب اوگی و من
 کتاب دوست باهوش من
 کتاب سوداگر
 کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز