کتاب یک بعلاوه یک

اثر جوجو مویز از انتشارات آموت - مترجم: مریم مفتاحی-ادبیات داستانی

جس توماس زنی دو شغله با دو فرزند است که از عهده هزینه‌های زندگی خانواده و خودش برنمی‌آید و بیشتر اوقات در فقر و بی پولی به سر می برد. با پوشیدن دمپایی لاانگشتی به استقبال بهار می‌رود و وقتی روزگار زمینش می‌زند، نهایت تلاشش را می‌کند دوباره روی پا بایستد. با این همه، مشکلاتی وجود دارند که خودش به تنهایی از عهدۀ آنها برنمی‌آید.

اد نیکلاس مرد موفقی است که دچار بدبیاری می‌شود و با یک اشتباه همه‌چیزش را می‌بازد. حالا وی تلاش می‌کند زندگیش را دوباره از نو بسازد. « اد نیکلاس » نمی‌خواهد به کسی کمک کند و « جس توماس » هم نمی‌خواهد کسی به او کمک کند …. اما آیا این دو می‌توانند در کنار هم به جایی برسند؟


خرید کتاب یک بعلاوه یک
جستجوی کتاب یک بعلاوه یک در گودریدز

معرفی کتاب یک بعلاوه یک از نگاه کاربران
زندگی یک جعبه مداد رنگی و رنگ پوست است، هر یک از آنها یک هدیه، هر رنگ ما می تواند آن را به یک احساس مقایسه، زرد برای شادی، قرمز برای عشق، خاکستری برای مشکل است ... اما آن است که تنها از طریق اتحاد همه که ما می تواند رنگین کمان ایجاد: vita.Jojo مویس ما می گوید که زندگی روزانه یک خانواده پر هرج و مرج و نیازمندان، از یک مادر که تلاش می کند به سوار بین یک نابغه در ریاضیات و یک نوجوان با یک شخصیت کمی بیش از بالا؛ همه با کمک مشاغل کوچک، که در واقع آن را غیر ممکن است برای رسیدن به پایان ماه. مادر، جس، که یکی از معدود شخصیت هایی است که به من همدلی unimmediata داده شده است. آیا می خواهید برای سرسختی او، و یا L'عشق INFINITO که با آن را احاطه کرده است و فرزندان خود را محافظت می کند، و یا به سادگی به دلیل © نیازی به دارای قدرت فوق العاده، به کتاب comè.Un فوق العاده ای در مورد زندگی در آن زندگی سخت روزمره، در تاریک ترین لحظات خود را، در شگفتی کوچک خود، در تمام آن لحظات است که ما را به سمت راست جایی که باید باشیم، و یا که ما محکوم است. © چرا در برخی از کتاب ها غیر ممکن است به این باور نه درایو allinevitabilità destino.Un که شروع می شود کاملا خوشبختانه نیست، اما این در یک راه یا دیگری خواهد سرنوشت همه loro.Jess، Tanzie و نیکی ملاقات با شانس یک علامت کم حرف و کمی مربی نیکولز مهربان، و با هم در یک سفر طولانی در کشتی سوار، ساخته شده از misadventures، توقف ناگهانی برای درد با ماشین دور و سگ یاوه سرایی کردن ... بدون ساندویچ و B از \u0026 amp؛ B، الگوریتم و محاسبات جبری پیچیده، و تنفس که علامت سکوت و شادی .این مویس همیشه تضمین زمانی که یکی می خواهد به صدمه دیده است، حتی leggendo.Dopo خواهد کلارک و من فکر کردم من می تواند شخصیت دیگر بیشتر دوست دارم در حالی اد و جس قادر به وارد قلب من بود، شاید به این دلیل © درهم برهمه و فوق العاده imperfetti.Con سبک سیال و سرشار از جزئیات مویس یک نگاه اجمالی به زندگی چهار نفر، رویاها، انتظارات خود را و سرسختی و قدرت ج می گوید که بر روی آنها به جای تعجب ottenerli.Una کوچک است که از طریق بسیاری از عبارات ساخته اند من فکر می کنم، حرکت و لبخند، © دنبال دلیل کتاب زیباترین و باقی می ماند، آنها باید بتوانند به ما یک آموزش واقعی را ترک کنید. خاص و زیبا â ¤ ¸

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا فکر کردم این یک داستان غم انگیز است. این جس است، یک مادر فقیر با دو بچه که از طریق زندگی پر از چیزی جز سختی و بسیار عشق برای یکدیگر، با یک دختر که فقط در مورد ریاضی و یک پسر گت مراقبت نمی کند که به تناسب و مورد آزار قرار گرفته است مبارزه کند. جس دارای چشم انداز قوی و مثبت است با این که همه چیز برای آنها روشن شده است. آنها در تلاش برای رسیدن به اسکاتلند برای یک مسابقه ریاضی در یک ماجراجویی گرفتار شده و توسط مامان، شوالیه در زره های درخشان، نجات پیدا می کنند. به استثنای او نیز مشکل عمده ای از نوع قانونی دارد. آنها قبل از اینکه مجددا با موزیک مواجه شوند، سرگرم کننده هستند. پس فقط زمانی که فکر می کنید هرگز بدتر نمی شود، بدتر می شود. و بدتر اما این یک داستان عاشقانه است، بنابراین شما می دانید که همه چیز در بعضی مواقع بهتر می شود! به طور کلی من درباره شخصیت ها و آنچه که برای آنها رخ می دهد، مراقبت می کنم. این داستان باعث شد که من در مورد اینکه چگونه همه آنها از طریق مبارزات خود به دست می آیند، بسیار مضطرب شدم. من مجبور بودم این کتاب را گم کرده و خودم را گاهی اوقات حواس پرت کنم چون جس تصمیمات بسیار نابالغ را انجام داد. من صادقانه خوشحال بود که پایان نزدیک بود، فقط با فشار است که من باعث آن شدم. آیا آن خنده دار؟ این یک لاینر خوب و بسیاری از قطعات را به من داد تا لبخند بزنم. بالا بردن؟ قطعا، اما من برای تاریخ مادرم دوست داشتم و اینکه چگونه او به وضعیت او رسید، به نظر می رسید کمتر از آن است که تقصیر او بود. مادران مجرد به مطبوعات خوب نیاز دارند، بنابراین من آرزو می کنم که جیس شخصیت متواضع تر بوده است.

مشاهده لینک اصلی
جس مادری است که دو فرزند دارد. علیرغم کار دو کار او به سختی می شود. هنگامی که تانزی دخترش است، یک دانشمند ریاضی یک بورس تحصیلی برای یک مدرسه خصوصی اختصاص داده شده است، او به شدت تلاش می کند راهی برای جمع آوری پول اضافی برای پوشش هزینه ها پیدا کند. اد مدیر یک شرکت نرم افزاری است، اما زمانی که او خود را به حالت تعلیق درآورد و توسط پلیس مورد بررسی قرار گیرد، برای فروش خودی، زندگی خود را به جسی می کشد. او می یابد خود را رانندگی جس، نیکی، Tanzie و سگ خود را در سراسر کشور به یک المپیک ریاضی در امید به دست آوردن پول به اندازه کافی برای تامین مالی هزینه های دانشکده Tanzies. وقتی Ed در سراسر کشور سفر می کند، Ed در جایی در این مکان پیدا می کند، اما هنگامی که آنها به خانه برمی گردند، مشکلات آنها به حالت عادی بر می گردد و مشخص می شود که آنها ممکن است پایان ناپذیری خود را از دست ندهند. One Plus One خیره کننده، غم انگیز، زیبا و در نهایت تایید است. صفحات با این درد زیبا پر می شوند و من خودم را به شدت امیدوار بودم که این خانواده در حال مبارزه بتوانند پایان شاد خود را پیدا کنند. آن را در آن وجود دارد اما لزوما آنچه را که انتظار دارید نیست. من در رول هستم این یکی از بهترین کتاب های این سال است.

مشاهده لینک اصلی
AudioI از این آخرین ارائه از Jojo Moyes لذت برده بود، هرچند که برای سلیقه شخصی من کمی نسبت به کتابهایی که معمولا از آن لذت برده بود، سبک کمی بود. من به نسخه صوتی گوش می دهم و نمی فهمم که اگر کتاب خود را خوانده ام از آن لذت بردم. راوی چندگانه عالی بود و این نسخه واقعا کار خوبی انجام داد. این شخصیت های بسیار خوبی داشتند، و Tanzie مورد علاقه من بود. من همیشه عاشق شخصیت هایی هستم که کتاب هایی را دوست دارند که در ریاضیات عاشق و عاشقانه هستند، احتمالا من خودم آن را از دست می دهم. من عقیده دارم فرایند فکر منطقی دارند و من علاقه مندم که چگونه آنها جهان را ببینند و کارها را انجام دهند. این بسیار خوب، آسان خواندن، هیچ چیز به چالش کشیدن و صدا خیلی خوب کار کرد.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه من در تلاش برای ورود به داستان بودم، در نهایت من آن را دوست داشتم و من عواطف عظیمی نسبت به این خانواده گرفتم که به من می گوید خداحافظ. مقدمه کوتاه شده است. من این واقعیت را دوست داشتم که آنها دیدگاه هر یک از آنها، به ویژه کودکان را می دانند؛ زیرا سرگرم کردن راه تفکر آنهاست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بعلاوه یک


 کتاب پی یر و لوسی
 کتاب راهنما
 کتاب آوای فاخته
 کتاب سلول 72
 کتاب درنده ی باسکرویل
 کتاب اوژنی گرانده