کتاب یک بعلاوه یک

اثر جوجو مویز از انتشارات آموت - مترجم: مریم مفتاحی-ادبیات داستانی

جس توماس زنی دو شغله با دو فرزند است که از عهده هزینه‌های زندگی خانواده و خودش برنمی‌آید و بیشتر اوقات در فقر و بی پولی به سر می برد. با پوشیدن دمپایی لاانگشتی به استقبال بهار می‌رود و وقتی روزگار زمینش می‌زند، نهایت تلاشش را می‌کند دوباره روی پا بایستد. با این همه، مشکلاتی وجود دارند که خودش به تنهایی از عهدۀ آنها برنمی‌آید.

اد نیکلاس مرد موفقی است که دچار بدبیاری می‌شود و با یک اشتباه همه‌چیزش را می‌بازد. حالا وی تلاش می‌کند زندگیش را دوباره از نو بسازد. « اد نیکلاس » نمی‌خواهد به کسی کمک کند و « جس توماس » هم نمی‌خواهد کسی به او کمک کند …. اما آیا این دو می‌توانند در کنار هم به جایی برسند؟


خرید کتاب یک بعلاوه یک
جستجوی کتاب یک بعلاوه یک در گودریدز

معرفی کتاب یک بعلاوه یک از نگاه کاربران
از آنجایی که من این مطلب را خواندهایم، سالهاست که از آن استقبال میکنم، و من خیلی هیجان زده میشوم، در حال حاضر نظرسنجیها را منتشر میکنم، چون من سرحال بودم به شما در مورد آن بگویید! هر زمان و هر زمان، یک کتاب می آید که کاملا کامل است که شما را در آهنگ های خود متوقف می کند و شما فکر می کنید که هرگز هرگز به عنوان خوانده شده چیزی کامل تا کنون دوباره. این یکی از آن کتابهاست. اگر فکر می کنید Jojo Moyes من قبل از اینکه شما ممکن است این کتاب بود - و من فکر کردم همان در مورد آخرین نامه از عاشق شما - شما اشتباه بودید. این داستان کتاب است. خط داستان نسبتا ساده است. جس مادر مشتاق مادری است که به عنوان یک تمیزکننده برای حمایت از ریاضیاتش، از دخترش تانزی و پسرش نیکی، پسرش، ازدواج کرده است. او خانه خالص را پاک می کند - او خود را جذب IT مرد، که برخی از تصمیم گیری اشتباه ساخته شده است - و یک شب او به او کمک می کند تا پس از یک شب مست در میخانه به خانه، و برخی از تصمیمات اشتباه او را خودت دخترش یک بورس تحصیلی ریاضی ارائه می دهد، اما این پول را به اندازه کافی پول نمی دهد تا اینکه در مورد المپیاد ریاضی در اسکاتلند، جایزه 5000 پوند را دریافت کند. داوطلبان اد به آنها را در ماشین خود می گیرند، و به همین ترتیب یک سفر جالب از یک رمان آغاز می شود. اوه، و من سگ را فراموش کرده ام، نورمن - بوی، صاف و اندازه یک گاو کوچک است. شخصیت های این کتاب فوق العاده هستند. جس خوشبختی بی رحمانه را در مواجهه با ناسازگاری و یک جریان بی نظیر بی نظیر می بیند. نیکی نوجوان است که فقط به \"گوت\" که به سختی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است زندگی می کند و از طریق صفحه نمایش بازی های دستی خود زندگی می کند. Tanzie بالغ فوق العاده و پذیرش واقعی از نابغه ریاضی خود را. اد شروع می شود به عنوان unlikeable، اما در سراسر کتاب فوق العاده توسعه می یابد. و من نمی توانم به اندازه کافی از نورمن صحبت کنم. اینها تمام کاراکترهایی هستند که برای دوست داشتن می میرید، وقتی که همه چیز اشتباه می رود، با آنها خندیدن (و طنز در این کتاب به طور کامل قضاوت می شود) برای آنها درد می کند، احساس تمام بی عدالتی ها را انجام می دهد آنها امیدوار هستند و امیدوارند که همه چیز برای آنها پایان یابد. تصاویر موجود در این کتاب وجود دارد که همیشه برای همیشه باقی خواهد ماند - اما من نمی خواهم یک شخص را توصیف کنم، زیرا می خواهم همه این کتاب را تجربه کنند بدون این که کسی آن را برای آنها خراب کند. من حدس می زنم موضوع اصلی کتاب را می توان عنوان مهربانی غریبه ها دانست، اما برای من قدرت عشق برای غلبه بر هر گونه مانع (و موانع بسیار بزرگی است) را در مسیر خود قرار داده است. من از نوشتن چنین بازنگری خشمگین متنفرم، اما من واقعا نمیتوانم به آن کمک کنم. فقط کتاب را بخوانید، و شما کاملا دقیق و مطلق احساس خواهید کرد. من به لطف Netgalley و Penguin Books UK برای پیشرفت خواندن الکترونیکی کپی می کنم. One Plus One در تمامی فرمت ها در تاریخ 27 فوریه 2014 منتشر خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
من آن را دوست داشتم، من آن را دوست داشتم، من این کتاب را دوست دارم! من از آغاز می پرستمش را به پایان برساند آن را برای من یکی از آن کتاب که من می توانم leer.Y متوقف نمی شود که واقعا به من خیلی دوست داشت این بود: خوب .... عمدتا به لطف جس، اد، Tanzie، نیکی و نورمن، است که، خود را شخصیت، که اساسا GENIALESSSS !!!! من شروع کردم به خواندن با شور و شوق بزرگ اما دانستن آنچه که من قصد دارم برای پیدا کردن و حقیقت این است که من شگفت زده شد و کاملا دستگیر شد. نوشتن از نویسنده بسیار لذت بخش است، نزدیک، هیچ چیز و یا پر کردن داستان های بی پایان است، demás هیچ چیز در این کتاب، این حقیقت است که من هم دوست داشتم muchÃsimo این نویسنده می نویسد، است که این کتاب برای اولین بار وجود دارد leo.Nos می گوید داستان از یک مادر تنها که باعث می شود هر تلاش به طوری که فرزندان خود را به خوبی، یک جنگنده، زن مثبت که با وجود همه سختی در پیش می رود (که بسیاری از) که با آن است، یک زن که یک مادر بزرگ را نمی دهد، جس یک شخصیت زیبا آدورا © به Tanzie است، و پسر او Tanzie و نیکی به همان اندازه بزرگ هستند. و اد، خوب، اد، من عاشق شدم AMA © تمام دیالوگ از این کتاب ساخته شده من خنده، سوگواری، خشم، مایل به کشتن بیش از یک، اما básicamnete بسیار لذت بردن از خواندن این شخصیت.

مشاهده لینک اصلی
به سادگی قرار دهید - یک کتاب لذت بخش توسط یک نویسنده که می تواند یک داستان خوب را بیان کند.

مشاهده لینک اصلی
داستان در مورد یک خانواده عادی نیست که در واقع، در ذهن من باعث شد من احساس می کردم که من در هنگام خواندن در مورد آنها در خانه درست بود، و یک پسر که زندگی تقریبا در اطراف او افتاده است. مخلوط بعید، اما این کار می کرد .. خیلی خونسرد بود. @ من نمی فهمم که چطور خانواده ما اساسا می تواند کار درست را انجام دهد و در عین حال همگی به دنبالش می افتد. @ مثل من گفتم، این خانواده .. توماس احساس کرد که من در خانه بودم، در مورد خانواده ام خواندن یا خواندن دوستان من بنابراین اغلب ما به خواندن درباره یک میلیاردر، یک ستاره راک، یک Dom یا برخی از بازیگران MMA فوق ستاره می پردازیم .. شما تصویر را دریافت می کنید. بله، همه ما عاشق فانتزی می شویم که یک روز است که مطمئنا ما را با گفتن تعجب مرد، اما واقعیت آن است، ما احتمالا arent. بنابراین هنگامی که ما در مورد یک خانواده عادی خواندن، فقط انجام کارهای عادی آن طراوت و آرامش بخش است. جس توماس، مادر دو کودک فوق العاده نمی تواند به شکستن. او دو شغل کار می کند، فرزندان خود را به تنهایی می گذراند و یک بار در یک فرصت طول عمر برای ارسال دخترش به مدرسه خصوصی داده شده است. اگر او می تواند پول را به مبلغ 10 درصد از هزینه ها پیدا کند. برای یک خانواده که از یک چک چک به دیگری زندگی می کنند، آن را کنار غیرممکن می گذارد. و من احساسات آنها را احساس کردم، آنها را درک کردم و تقریبا دردناک بود که شاهد آن هستم زیرا زندگی واقعی آن. مردم هر روز دوم لعنتی مبارزه می کنند. شوالیه خود را در زره پوش در می آید به شکل اد نیکلز. یکی از افراد ثروتمند، با مبارزات و مسائل مربوط به خودش. سریع به جلو یک داستان بسیار طولانی، قلب گرم، جالب و کاملا درخشان و من در داخل بود. عشق. با اد. کاملا دوست پسر که Jojo ایجاد در اینجا و راه که در آن او را به جس و خانواده باور نکردنی او را. @ من می خواهم ببینم چطور می توانیم جسیکا رائه توماس را اضافه کنیم. همه ما. چه چیزی می گویید؟ به طور معمول، جویوس در اینجا به خوبی می نویسد. من اعتراف می کنم که تنها با خواندن یکی دیگر از کتاب های او، من قبل از شما، آنها نمی تواند متفاوت باشد، اما در عین حال آنها هر دو تاثیر زیادی بر زندگی شما و نحوه نگاه شما به آن است. یکی به علاوه یک به شما می آموزد که چیزهای خوب برای کسانی که صبر می کنند، و مهمتر از همه، آنهایی هستند که سزاوار آن هستند. و کارما می آید و هنگامی که شما آنرا سزاوار آن هستید، به الاغ می اندازید. من این کتاب را با یکی از شادترین احساساتی که بعد از یک کتاب در طول یک دوره تجربه کردم، به پایان رساندم. این واقعا یک کتاب خوب است و من از هر بیتی لذت بردم. * ARC توسط NetGalley از طرف Penguin Books UK به نوبه خود برای بررسی صادقانه ارائه شده است. *

مشاهده لینک اصلی
برای صادق بودن، انتظار داشتم که خیلی بیشتر و کاملا نا امید شدم. من قبل از تو و من امیدوار بودم که اینطور باشه. هنگامی که یک کپی از این کتاب را در کتابخانه پیدا کردم، به شدت عصبانی شدم، و بلافاصله شروع به خواندن کرد. من برای کاراکترها اهمیتی نداشتم. در حقیقت من آنها را دوست دارم. معمولا من یک طرفدار بزرگ PoVs می باشم زیرا می توانم انگیزه های شخصیت ها را درک کنم و دیدگاه های آنها را بدانم، اما این کار برای من این بار کار نمی کند. من بیمار خواندن درباره بدبختی خودم و چیزهایی که همیشه برای بدتر شدن به کار می آیند. این خیلی بد بود و من 50 صفحه آخر را از دست دادم؛ زیرا احساس کردم که داستان هیچ جایی نرفته! من خیلی خوشحالم که من انجام دادم، چون حتی بدون خواندن تمام مزخرفات و درام باقی مانده، همه چیز به پایان رسید دقیقا همانطور که من انتظار داشتم که آن را داشته باشم! بحث در مورد لعن قابل پیش بینی است ... با این حال اجازه نمی دهد بررسی من شما را نابود می کند زیرا من می دانم که بسیاری از خوانندگان دیگر کتاب را دوست داشتند، امیدوارم که شما زمان بیشتری را برای خواندن آن از من داشته باشید. به سلامتی!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بعلاوه یک


 کتاب هتل دولاک
 کتاب پس از جهان لرزه 1
 کتاب سقوط اصفهان
 کتاب هیس! ببر را بیدار نکنیم!
 کتاب چمن
 کتاب معماگر-کتاب دوم