کتاب یک بخشش

اثر تونی موریسون از انتشارات مروارید - مترجم: علی قادری-ادبیات داستانی

در دهه 1680، تجارت برده در آمریکا همچنان در دوران کودکی خود است. یعقوب وارک یک معامله گر و مهاجم انگلیس هلندی است، با برگزاری کوچک در شمال خشن. به رغم نارضایتی او برای خرید در "گوشت"، او یک دختر برده کوچک را به عهده می گیرد تا بخشی از پرداخت بدهی های بد از صاحب مزرعه در کاتولیک مریلند باشد. این Florens است، که می تواند خواندن و نوشتن و ممکن است در مزرعه خود مفید باشد. فلورنس که از مادرش رد می شود، به دنبال عشق است، ابتدا از لینا، زن بندهای بزرگتر در خانه اربابان جدیدش، و بعد از اسمورف خوش تیپ، یک آفریقایی، هرگز به بردگی نرفت، که به زندگی آنها سوار می شود. رحمت نشان می دهد که چه چیزی در سطح بردگی قرار دارد. اما در قلبش، مثل دوست داشتنی، داستان مبهم و مبهم یک مادر و یک دختر است - مادر که دخترش را نابود می کند تا او را نجات دهد و دخترانی که هرگز از این رها شدن اجتناب نکنند.


خرید کتاب یک بخشش
جستجوی کتاب یک بخشش در گودریدز

معرفی کتاب یک بخشش از نگاه کاربران
اگر چه موضوعA Mercy @ یعنی زندگی وابسته به بردگان آفریقایی، بومیان آمریکایی، خادمین مشغول به کار، سیاهپوستان آزاد و سفیدپوستان در مدرسه ابتدایی کاتولیک بود - این کتاب کمی پراکنده بود. به نظر می رسید که خانم موریسون می خواست / باید مجبور به انجام یک کتاب شده بود، و @ نسخه اختصاری @ او معمولا داستان پریشان داستان. شخصیت ها 1/2 توسعه یافت - تقریبا اما @ not cigar @ همانطور که داستان بود. سلام خانم موریسون یک شغل برجسته ای داشت - شاید دفعه بعد ؟؟؟

مشاهده لینک اصلی
بنابراین این همان چیزی است که به وضوح به عنوان رمانهای موریسون هولناک است. با یک موضوع برده داری، یک تجاوز به معنای و دوم اشاره به، و تجزیه و تحلیل در اواخر بازی، این بیانیه بیشتر مربوط به چگونگی فوق العاده خود را به طور متوسط ​​رمان تونی موریسون است که از هر چیز دیگری، اما زمانی که شما در نظر آن دیگر رمان های موریسون دارای ارواح انگلی، کودکان غرق شده، قتل های قاتل و قتل عام هستند، نوار برای خشونت و بازی های ذهنی در موریسون بالا است و ممکن است به نظر می رسد که رحمت به این نوار برسد. حتی یک ازدواج خوشحال است! تا زمانی که شوهر میمیرد، به هر حال. اغلب، یک رحمت به نظر می رسد مانند یک کتاب در مورد مردم فرار از نوع وحشت ماریسون شخصیت های خود را از طریق قرار می دهد. اما ببینید که این یکی بر روی شما خزش. همه چیز اب زیر کاه و سرزنده است. شما آن را به اتمام رسانید و متوجه میشوید که چه چیزی آن را بیان می کند، شما تمام این داستان را در تمام عواقب ناخوشایند خود، چرخه رها کردن و اعمال خوبی انجام می دهید که اشتباهات را رفع می کند و سپس آن را زیر پوست و تراژدی می گیرد از آن خود را نشان می دهد که بسیار زیاد است و شما متوجه است که فرار از زندگی از خدمت بدبختانه تنها اولین قدم است. همه آن ها در یک جامعه آموخته شده در قرن هفدهم میلادی، با یک رشته از شخصیت های بدون ریشه که همه آنها زخم ها را احساس می کنند و آنچه را که می توانند برای زنده ماندن انجام دهند. همانطور که موریسون در حال حاضر برای چند لحظه انجام می دهد، داستان مرکزی بسیار ساده است و بیشتر آن چسب است که همه را با هم به اشتراک می گذارد، که باعث ایجاد این بزرگ داستان بزرگ می شود، این کل تاریخ یک خانواده و خادمان آنها است که علیه همه شانس در کمتر از دوصد صفحه وجود دارد بدون اینکه احساس خطر شود. لعنت خدا. مثل همیشه.

مشاهده لینک اصلی
این داستان در اواخر دهه 1600، در طول روزهای اولیه برده داری در آمریکا اتفاق می افتد (یعنی افرادی که به عنوان برده ها مورد استفاده قرار می گیرند). با این حال، در آن زمان سنت استفاده از خدمتگزاران غالبا - بویژه بردگان سفید - در حال حاضر به خوبی تاسیس شده است. در این داستان، چند برده در یک مزرعه کوچک که توسط یعقوب و ربککا وارک کار می کنند، کار می کنند: لینا بومی آمریکایی - که قبیله اش از بین رفته است؛ فلورنس فرزند سیاه و سفید - که توسط مادرش داده شد؛ و جوراب زدن، که به نظر می رسد به بد شانده در هر کجا که او می رود. همانطور که یعقوب و ربکک قربانی نقرس می شوند، زنان - لینا، فلورنس، سارورا و ربککا - هر کدام به داستان خود به صدای خود می گویند. ما یاد می گیریم که لینا یک کشاورز توانمند است که دوستی با Rebekka را شکل می دهد؛ فلورنس تمایل به عشق ورزیدن دارد و عاشق یک آهنگر آزاد آفریقایی است. این غم و اندوه ناخودآگاه - که شاید بیشتر از آنچه که به نظر می رسد، هوشمندانه است - هنوز نمی داند چرا باردار می شود؛ و Rebekka سفر به امریکا برای ازدواج با مردی که او نمی دانستند. اگرچه وارک ها نسبتا مهربان هستند، این کتاب در مورد براهین برده داری قرار می گیرد و آسیب های عمیق روحی ناشی از این عمل را نشان می دهد. یک کتاب خوب نوشته شده با شخصیت های جالب و جالب.

مشاهده لینک اصلی
داستان کاملا متفاوت از داستان های بزرگ بود ... داستان بازیگر افزایش یافته است ... غم و اندوه من را به عنوان یک نویسنده معرفی کرده است، این کار سخت است، هر خط ± ...

مشاهده لینک اصلی
من طرفدار تونی موریسون هستم. او خلاق را در نوشتن خلاق قرار می دهد. به این معنی که سبک او برای همه نیست، اما من هنوز کتاب خواندن آن را دوست ندارم. این کتاب مخصوص به من در یک شگفت انگیز است. شاید شاید شگفت انگیز باشد، زیرا شروع به خواندن آن کردم بدون اطلاع از آنچه در موردش بود. به نظر می رسد که آن ها در مورد اجداد من بود ... افرادی که در قرن 17 میلادی به یک دلیل یا دیگری به هم متصل شدند - اروپایی ها از ریشه های مختلف، بومی ها و آفریقایی ها. همچنین به نظر می رسد که داستان در پایان ماه مه / آغاز ماه ژوئن اتفاق افتاده است - در حال حاضر در تقویم امروز! و دوباره، تعجب آور، به نظر می رسید در مستعمرات مریلند و ویرجینیا (که در آن من بزرگ شدم) اتفاق می افتد، هرچند که من به برخی از سردرگمی هایی که در مورد مکان دقیق آن اعتراف می کنم اعتراف می کنم ... اماکنی که موضع داستان را شکل می دهد، ، اما من مطمئن نیستم (من بد خواننده؟). این همه چیز باعث شد که من بیشتر در این داستان جذب کنم که ممکن است خانواده ام در قرن نوزدهم سیسیل یا چین داشته باشند، اگر امروز در تقویم بود یا اگر من در وایومینگ رشد کرده بودم. موریسون هدیه ای با زبان دارد و من هر لحظه ای را دوست داشتم که این داستان را بخواند که از یک مرکز به دور از مرکز، از قبیل لایه برداری یک سیب در یک روبان بلند، به عقب رسیده و از جایی که می تواند جواب دهد سوال این است که چرا مادر مادر فرزند خود را دور می کند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بخشش


 کتاب یعقوب کذاب
 کتاب من آلکس کراس هستم
 کتاب نسیمی که بر ستاره ای وزید
 کتاب چشم انداز شنبه ها
 کتاب مغازه خودکشی
 کتاب دیدار سرمگس و پرمگس