کتاب گریزپا

اثر آلیس مونرو از انتشارات افق - مترجم: شقایق قندهاری-ادبیات داستانی

در مجموعه جدید فوق العاده آلیس مونرو، ما داستان هایی در مورد زنان در تمام سنین و شرایط پیدا می کنیم، زندگی آنها با ظرافت و همدلی این نویسنده بی نظیر قابل مقایسه است. فرار از داستان عنوان یک زن جوان است که، اگر چه او فکر می کند که او می خواهد، ناتوان از ترک شوهرش است. در Passion یک دختر کشوری که از طریق یک کار در یک هتل مجاور در دنیای بزرگتر ظاهر می شود، در یک لحظه از بینش خیره کننده، محدودیت ها و دروغ های آن احساسات مرموز را کشف می کند. در داستان نهایی، Powers، یک زن جوان با توانایی خواندن آینده، مجموعه ای از زنجیره ای از حوادث را شامل می شود که همسرش و دوستش در جستجوی مادام العمر از آنچه چنین هدیه واقعا به معنی است و واقعا آی تی.


خرید کتاب گریزپا
جستجوی کتاب گریزپا در گودریدز

معرفی کتاب گریزپا از نگاه کاربران
در اینجا در آمریکای شمالی، بهترین ماست. ما او را خیلی طولانی تر می دانیم. امیدوارم هر کسی که جانشینش باشد یک خط را دنبال کند که به واقعیت بی نظیر و غیر انسانی ختم شود.

مشاهده لینک اصلی
من مونرو و تمام شخصیت های بی نظیر، شگفت انگیز، زنده، زیبا او را دوست دارم. هر یک از آنها. اولین مونرو من هستم و امیدوارم بیشتر بخوانید! دوستش داری

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم که چه فرمول کیمیاگری که توسط آن آلیس مونرو همیشه موفق به ایجاد یک اثر بسیار قدرتمند (و در اینجا پیدا کنید من در نقطه ای تعریف دقیق تری: قدرتمند اولین کلمه که به ذهن می آید این است که) از طریق روایت بنابراین به ظاهر حوادث عادی، گاهی اوقات حتی بی اهمیت، آنها را برای شخصیت های اصلی (همیشه زن) به عنوان ظاهرا بی روح است، توسط زندگی که به نظر می رسد تقریبا sprecate.Eppure هر بار که من خواندن داستان خود من مسحور باقی می ماند دارند. چند تن از نویسندگان می توانید مانند یک اثر در چند صفحه دستیابی، پرتره به زندگی (و زندگی واقعی) ذخیره سازی از یک صفحه به صفحه از چند سکته مغزی می آیند، اما بسیار قابل توجه است، زیر نرخ تا شدت نشانه گذاری پیشرو ما به سرعت به نتیجه گیری من می خواهم به . این ها لزوما نتیجه ی داستان نیستند که اغلب به حالت تعلیق در می آیند، مانند یک پرانتز، که تاریخچه می تواند هزار مسیر را بگیرد. با این حال، به غیر از آنهایی که اولیه، چرا که در براکت © هستند محصور معانی، انگیزه ها و ادراکات است که می تواند به تغییرات، بزرگ یا کوچک siano.Qui نیز از سه داستان منجر شود (سه قسمت که زندگی همان شخصیت ژولیت را تحت تاثیر قرار ) که داستانی به زیبایی در جدیدترین فیلم خود â € œJulietaâ € بازیگران، انتقال حوادث در ispanica.Anche زمین هر چند شاید که چه بیش از همه مرا در این مجموعه را تحت تاثیر قرار.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم به ارسال مثل آلیس Munro.Ci نویسندگانی که شما می خواهید به ارسال هستند، هر دو از سادگی و limmediatezza از نوشتن آنها باعث می شود شما فکر می کنم که نوشتن در دسترس unabilità chiunque.Come برعکس است بسیاری از کسانی که، دست نیافتنی، دلسرد هر کسی وجود دارد فقط ایده ی تلاش برای چی چی هست. La Munro متعلق به من در رده اول است. هر بار که من یک کتاب به پایان برسد در مورد داستان های فوق العاده خود را که در زندگی هر موجود، و به طوری که حتی در من، که در آن هر کس می تواند لحظات ارزشمند و غیر منتظره از شعر، یا تراژدی پیدا کنید، اگر بازتاب براق امور خود را sulluniversalità است. © چرا زنانی که BARES مونرو همه بسیار متفاوت از من، و در عین حال هر یک از آنها پیدا کردن چیزی که متعلق به من، که من به اشتراک بگذارید، که من فکر کردم من به تنهایی اما به جای بسیاری از altre.Ecco: اگر من می خواستم بدانید که چگونه برای ارسال ... من می خواهم به عنوان Munro.Ps بنویسم. نگران نباش ... میخواهم خواننده باشم و همینطور است.

مشاهده لینک اصلی
مکان هایی که در صورت فلکی وجود نداشتند، جذاب و جذاب نبودند تا شخصیت ها را ببینند و نقاط فوق العاده ای نداشته باشند. بسیار خسته، آقا. من جولیت و منطقه اطراف آن را خیلی بیشتر از کتاب دوست دارم، اما من نمی توانم آن را نگه دارم و آن را پنج سال می گذارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گریزپا


 کتاب چرم ساغری
 کتاب مرسو چه کسی را کشت؟
 کتاب آدلف
 کتاب آواز اجساد بی گور
 کتاب همه کاری که باید بکنی کشتن است
 کتاب پدرو پارامو