کتاب گرترود

اثر هرمان هسه از انتشارات نشر چشمه - مترجم: شهلا حمزاوی-ادبیات داستانی

هرمان هس با گرترود همچنان به دنبال کشف مادام العمر از عناصر غیرقابل انعطاف انسانی است. در این خاطرات تخیلی، آهنگساز مشهور کوهن، روابط مبهم خود را با دو هنرمند بازگو می کند - دوست Heinrich Muoth، خواننده اپرا، متفکر و خودسرانه و گرترود Imthor، آرام و مطمئن. کوهن پس از اولین جلسه اش به گرتود کشیده می شود، اما گرترود به عشق هاینریش افتخار می کند، به او معرفی می کند که کوهن آنها را برای رهبری در اپرا جدید خود می بیند. گرترود و هانریچ ناامیدکننده همبستگی ناشی از ازدواج فاجعه آمیز است که هر دو آنها را خراب می کند. با این حال، این امر تراژدی نیز الهام بخش اپرای کوهن، مهمترین موفقیت زندگی هنری اوست.خرید کتاب گرترود
جستجوی کتاب گرترود در گودریدز

معرفی کتاب گرترود از نگاه کاربران
مردم بهترین چیز را برای آنها به ارمغان می آورند تا بتوانند بدست آورند. اگر بتوانم همه ستاره ها را در این جهان ببرم و آن را بر روی کتاب های Hesses بسوزانم، هنوز هم برای آنها امتیاز داده نمی شود! این یکی از بهترین داستان های عشق است که خواندن خوانده ام. آن را در مورد یک مرد که در عشق با یک زن می افتد و سپس او را به بهترین دوست خود معرفی می کند، و در نهایت او به پایان می رسد در عشق با بهترین دوست خود را. مزاحم آن، تاریک و در عین حال فوق العاده است. هسه به زیبایی احساسات شخصیت اصلی را که عجیب و عاشقانه با گرتودو عاشق شده است، دستگیر کرد. شیوه کاراکترها فقط نابغه است. من کاملا با هر یک از آنها عاشق شدم. در نهایت، این کتاب به شما در مورد دوستی و عشق به شما آموزش می دهد. همچنین نشان می دهد که چگونه تراژدی و درد همیشه در زندگی هنرمندان حیاتی نقش حیاتی دارند. خوشحالم که در یک لحظه زندگی ام را خواندم، جایی که در آن رنج مشابهی به عنوان شخصیت اصلی این رمان بودم. و این کتاب به عنوان راهنمای من برای خدمت به من راه را از آن عمل کرده است. شاهکار یک رمان! باید خواند شود.

مشاهده لینک اصلی
از طریق این رمان هسه نفوذ آشفته عشق در زندگی ما را بررسی می کند و راه های مختلفی که مردم به دنبال جریان هایی هستند که باعث می شود. در داستان یک آهنگساز ممتاز در عشق، هسه به دنبال ظهور انرژی عشق در هنر است، در حالی که برجسته کردن نیروی مخرب عشق در زندگی شخصیتهای اصلی دیگر است. از محکومیت عشق به عنوان بیش از حد خطرناک هس به سادگی نشان می دهد که چگونه فریبنده نوسان زندگی است که می تواند ما را به همان سادگی به عنوان رنج می دهد.

مشاهده لینک اصلی
- سرنوشت نوعی نیست، زندگی فریبنده و وحشتناک بود، و هیچ طبیعت یا طبیعت خوبی نبود. اما در ما، انسانها، با شخصیت های ثروتمند خوب و ذهنی وجود دارد و تنها چند ساعت می توانیم از طبیعت و سرنوشت قوی تر باشیم. و ما می توانیم در زمان نیاز به یکدیگر نزدیک شویم، یکدیگر را درک کنیم و یکدیگر را دوست داشته باشیم و زندگی کنیم تا یکدیگر را آرام کنیم. ما نمی توانیم از دوره زندگی فرار کنیم، اما می توانیم خودمان را مدرن تر از ثروت کنیم، چیزهای دردناک ترین.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از خوانندگان با طعم و مزه کلاسیک هرمان هسن که برای تفسیر باز است، تحسین می شوند. شاید زیباترین، اما یک رمان نیست که بتوانم در هسن لذت ببرم. کتابی که تلاش می کند خواننده را با لکه های ظریف از اضطراب پیام ها به اشتراک بگذارد. بخش هایی از زندگی شخصیت هایی که با شگفتی های غواصی نیستند و خوانندگان را تحسین نمی کنند. گرترود، که به من اسم این کتاب و راول کولن را به من داد، بر کتاب هس یاد خواهد گرفت، که بر شخص دهان، که به خودکشی پایان می دهد، تأثیر می گذارد.

مشاهده لینک اصلی
سبک و زبان از زمان است و کمی استفاده می شود. با این حال، موضوع کلی جهانی عشق نافرجام را پوشش می دهد و در برخی موارد با ناتوانی و خشونت خانگی رو به رو می شود (با توجه به دوران).

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گرترود


 کتاب مترو 2035
 کتاب مایا
 کتاب ایزابل بروژ
 کتاب نخستین عشق
 کتاب اتود در قرمز لاکی
 کتاب چیزی درون آب