کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند

اثر دونا لئون از انتشارات چترنگ - مترجم: سبا هاشمی نسب-ادبیات داستانی

چند كتاب ارزشمند از كتابخانه معتبری در قلب ونيز ناپديد می‌شوند. كاركنان كتابخانه بر اين باورند كه محققی آمريكايی آن‌ها را دزديده است؛ اما برونتی به اين نتيجه می‌رسد كه او نمی‌تواند به تنهايی اين كار را كرده باشد. طی بازجويی برخی از مراجعان مرموز كتابخانه، برونتی در ورطه‌ی رازهای شوم بازار سياه كتاب‌های عتيقه می‌افتد و وقتی پرونده وارد مرحله‌ی دهشتناك‌تری می‌شود، برونتی چاره‌ای به جز زير و رو كردن صفحاتی از گذشته، برای بر ملا كردن حقيقتی مخوف ندارد...


خرید کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند
جستجوی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند در گودریدز

معرفی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند از نگاه کاربران
باید اعتراف کنم که Id هر چیزی را که توسط دونان لئون نوشته شده است را خوانده است، اما گفته می شود، من فکر می کنم با پوشش آن یکی از بهترین کتاب های گیدو برونتی است. اگر شما اتفاق می افتد کتابدار کتاب نادر و یا فقط عاشق کتاب های قدیمی و اگر شما مراقبت در مورد سوال از متن و یا راه آن منتقل شده است، این Brunetti برای شما است. است که NOT می گویند که این است که همه چیز درسی است. یک زن و شوهر از صحنه های دوست داشتنی با Brunetti و پروفسور خود را از همسر آمریکایی لیتیست وجود دارد. صحنه های بین Brunetti و افراد مختلف که در کمیساریای پلیس در ونیز کار می کنند. مصاحبه های زیبا و با ظرافتی بین Brunetti و کتابدار کتاب های نادر، Brunetti و Sicilian سالمند Contessa.Long زندگی می کنند و طولانی نوشتن Donna لئون!

مشاهده لینک اصلی
برای یک کتابدار در تعطیلات مدرسه، با میل به داستان خیالی، یک نقطه نرم برای دانا لئون و شگفتی با ایتالیا، چه چیزی می تواند بهتر از یک رمز و راز Brunetti مجموعه ای در یک کتابخانه ونیزی؟ کرایه تعطیلات کامل آیا او بهترین کتاب است؟ خیر. آیا همچنان به نگاه اجمالی به زندگی در ونیز نگاه می کند و یک مرد با خوشحالی ازدواج می کند؟ بله آیا همچنان فواید طبیعت بشر را نشان می دهد؟ بله آیا همه شخصیت های مورد علاقه ما را می بینیم؟ بله بنابراین یک ستاره 3 جامد بود. برای یک بار در یک رمان جرمی، برای یک کارآگاه، پرونده را بدون آسیب شدید جسمی حل کرد. و با Signora Elettra و فقدان اسرارآمیز او از دفتر چیست؟

مشاهده لینک اصلی
من شگفت زده هستم جایی در وسط این داستان (خوب، شاید بیش از نیمی از راه)، لئون فقط به طور ناگهانی آن را رها کرد.

مشاهده لینک اصلی
همیشه لذت بردن از بازگشت به ونیز و خانواده Brunetti (که در آن من شامل قوانین و Signorina Elettra) و موضوع این یکی به موقع است (پس از سرقت کتاب های نادر از کتابخانه در ناپل). به طرز غیرعادی، تا زمانی که نیمی از کتاب را در بر نگیرد، هیچ بدن مرده وجود ندارد، به طوری که سرعت بیشتری دارد تا ما از کتابهای دیگر Donna Leon استفاده کنیم. پایان خیلی ناگهانی بود و من تا حدودی ناراضی بودم. بنابراین شاید نه قویترین ورودی در این سری، اما هنوز خواندن لذت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از کتابهای لئون غمگین هستند، اما این یکی حتی بیشتر. ناامیدی قاتل، فساد ونیز و آمریكا رم، پرستش پاتا به سوپرنقش هایش، حماقت عمومی Gianni \u0026 amp؛ جنایتکاران دیگر. شاید برای حماقت از آن سپاسگزار باشم - این باعث می شود آنها بیشتر به پلیس آسیب برسانند. از دیدن عشق به همسرش پائولا در Brunetti لذت بردم و علاقه والدینش به دختر و او، و احترام او برای هوش او.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند


 کتاب جزیره
 کتاب آزادی
 کتاب خطابه سقوط رم
 کتاب دنیای کوچک دن کامیلو
 کتاب هیپی
 کتاب هپلی ها