کتاب کلاف پر گره

اثر لیزا گراف از انتشارات پیدایش - مترجم: فریده خرمی-ادبیات داستانی

آلبی همیشه تقریبا بوده است. هز تقریبا در tethelball خوب است. هز تقریبا هوشمندانه به تصویب املای امتحان خود. او تقریبا پدر و مادر خود را افتخار می کند. و اکنون که آلبی یک مدرسه با نام تجاری جدید را برای کلاس پنجم شروع می کند، هرگز احساس اطمینان بیشتری نمی کند که تقریبا به اندازه کافی خوب نباشد. با وجود اینکه همه اطرافش انتظار داشتند که او یک چیز یا دیگری باشد، تقریبا مانند آلبی همیشه تصور می کند که او واقعا چه می خواهد؟ اما پس از آن آلبی یک بچه نگهدار جدید، کالیستا می گیرد، که به او کمک می کند تا همه چیزهایی را که در آن خوب است و چگونگی او را به خود جلب کند، تشخیص دهد. ش در نقاط مختلف صحبت می شود، پیچ خوردگی گره یک پازل با شکوه است. در یک دنیای جادویی که هر کس دارای یک استعداد است، یازده ساله کادی یک یتیم با استعداد فوق العاده برای پخت کیک است. اما کم است که او می داند که سرنوشت او را در سفر از زمانی که او متولد شده است. و سرنوشت او او را به آدرس مرموز منجر می شود که یک محفظه تعطیلات گمشده، یک دستورالعمل قدیمی، یک خانواده از کودکان استعدادهای خود را جستجو می کند و یک دزد طلبی که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهد داد. با این حال، این برخورد ها کلید رمز گذشته گذشته و نحوه یاری او را حفظ می کند. اگر خوش شانس باشد، سرنوشت او ممکن است با والدین از دست رفته اش هماهنگ شود....


خرید کتاب کلاف پر گره
جستجوی کتاب کلاف پر گره در گودریدز

معرفی کتاب کلاف پر گره از نگاه کاربران
این بازبینی نیز در وبلاگ من، مامان Read-at-Home به نظر می رسد. بیشتر مردم در جهان، کادی زندگی می کند که دارای استعداد است. بعضی از آنها به ظاهر غیر قابل درک هستند، مانند یک استعداد برای تف کردن، و یا توانایی سوت زدن به خوبی، اما دیگران بسیار مفید هستند، مانند Cadys Talent برای پختن، و یا خانم Mallorys Talent برای تطبیق یتیمان مانند کادی با خانواده های عالی خود. در این رمان صدای چندگانه برای گفتن داستان یک مرد ناامید کننده برای پیدا کردن یک قطعه از دست رفته توقیف می آید، یکی دیگر از مردانی که از دست دادن همسر و فرزندش، یک زن سالخورده با سکته مغزی که قادر به برقراری هویت واقعی او نیست، می گوید و كادي كه از روزي كه كيك مناسبي را براي برگزاري روزهاي تصديقش ميخواهد پخته ميكند، اين كتاب را بررسي ميكند كه ارتباطات غيرمنتظره در ميان شهروندان Poughkeepsie تا حدودي جادويي در نيويورك است. هر شخصیت ترکیبی از امید و غم و اندوه در طول کتاب را تجربه می کند، به عنوان پیچیدگی گره هایی که زندگی آنها به آرامی باز می شود، از بین می رود و در جای خود قرار می گیرد. کاراکترهای زیادی وجود دارند که می توانند غلبه داشته باشند و صفحات هدر رفته برای دستورالعمل های خواندن بعید به نظر می رسند، به غیر از پخت، اما چیزی در مورد سبک نوشتن وجود دارد که این مشکلات جزئی را از بین می برد. بی وقفه به داستان، که به نظر می رسد در خلاء دور از تلفن های همراه، بازی های ویدئویی، iPads و ساعت اپل وجود دارد، و دور از pettiness دختران گربه، مثلث عشقی عشق middle school، و دیگر خنده دار کلیشه متوسط ​​است وجود دارد. از آنجا که مسائل معنی دار آن را بررسی می کند، و بالا بردن، خوشحال کردن، این کتاب حتی محافظه کارانه ترین والدین (به عنوان خوانده شده: من) با خوشحالی اجازه می دهد یک کودک بدون خواسته ها را بخواند. بعد تابستان (2016)، لیزا گراف یک همراه با این کتاب، یک کلفت کوزه. در همین حال، خوانندگان که از این کتاب لذت برده شده و می خواهند بیشتر در سری سری های Quirks توسط Erin Soderberg و Savvy توسط Ingrid قانون علاقه مند شوند.

مشاهده لینک اصلی
من زمان دشواری داشتم که بدانم چطوری این یکی را ارزیابی کنم، چون احساساتم در آن خیلی مخلوط شده است. این داستان در اطراف یک دختر جوان، کادی، است که دارای استعداد برای پخت دقیقا کیک مناسب برای هر فرد و در یک یتیم خانه، که در آن شان در انتظار خانواده کامل خود است. ساختمانی که در آن زندگی می کند، یک شخصیت جالب و خنده دار از شخصیت های خداداد مالک به خانواده خشخاش و غرق Asher دارد و بیشتر آنها دارای استعدادی هستند. کادیس که برای یک خانواده خوابیده است با پخت و پز او و رمز و رازهای اطراف چمدان های آبی در یک داستان است که شیرین و بدون عارضه است. من شخصا شخصیت ها را دوست داشتم، هیچ یک از تخت، یک بعدی در مخلوط و نحوه تعامل آنها سرگرم کننده و شیرین نبود، اگر به طور کامل باور نکردنی بود. و من فکر می کنم این چیزی است که من در مورد این کتاب مزاحم و چرا من نمی توانم بیش از سه ستاره با وجود لذت بردن از آن. کل طرح شیرین، ساده و در پایان است، پیچیده شده در یک تعظیم زیبا و بدون هر گونه مقابله ضروری است. منابع بالقوه مقابله با آن رو به افزایش است، اما در نهایت از بین می روند و در پایان حل نخواهند شد. (مشاهده اسپویلر) [و من فکر می کنم بزرگترین منبع ناامیدی برای من این است که مرد بد فقط ناپدید می شود. بدون نیاز به او برای مقابله با اشتباهات خود و یا برای چیزهایی که انجام داده و یا حتی در مورد آن مقابله. فقط، خب، رفته و شخصیت خاصی نیست. (پنهان کردن اسپویلر)] اگر شما عاشق پایان دادن و نفرت از رویارویی، آن را یک کتاب عالی است، اما من را ترک کردم احساس کمی گیج و ناامید شده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار جالب است که به عنوان خوانده شده و بیرون کشید. در فصل های کوچک گفته شده است که هر یک از شخصیت های مختلف بخشی از داستان را از دیدگاه خود می گویند. یک گفتگو وجود دارد که در Prologue در صفحه 5 اتفاق می افتد که بسیار خوب به آن پاسخ می دهد: @ این چیزها را در مورد گره ها انجام می دهد، آیا این نیست؟ اگر شما این فریب را نمی دانید، این یک مشکل پیچیده است. اما در حقیقت هر حلقه هر گره به دقت قرار می گیرد، یک سر به سمت راست به سمت دیگر به طوری که ممکن است انتظار نداشته باشید. من آن ها را زیبا و واقعی می شمارم. داستان ها مانند یک ظرف غذای مبهم شروع می شوند، با طیف وسیعی از شخصیت ها و من خودم را متوقف کردم تا آنها را با آنچه که در مورد تاریخ آنها می دانستم قرار دهم. همان طور که داستان در ادامه می آید، متوجه می شوید که همه آنها مانند یک طناب جامد متصل هستند و شما فقط باید در امتداد طناب قرار بگیرید، گره ها را باز کنید، و همه چیز روشن تر می شود. این کتاب فانتزی واقع گرایانه را در نظر می گیرد - بعضی از شخصیت ها دارای استعدادهای شبیه فانتزی هستند، بقیه کتاب ها مانند داستان های واقع گرایانه خوانده می شود. حتی برخی از دستور العمل های کیک خوشمزه به نظر می رسد در سراسر صفحات پراکنده است.این کتاب خود را بسیار خوب به توجه و \u0026 amp؛ توجه خوانندگان باز هم \u0026 amp؛ لحظات باز هم در داستان بسیار پربار و مهم هستند. تمام علائم دیگر نیز مشهود است: Contrasts \u0026 amp؛ تناقضات؛ آه لحظه؛ سوالات سخت کلمات عاقل تر و حافظه لحظه ای.

مشاهده لینک اصلی
یک گره گره به من یادآور Ingrid Laws Savvy مراجعه کرد. در هر دو رمان MG، ما برخی از شخصیت ها با استعدادهای خاص یا قدرت های منحصر به فرد داریم. خواننده ها در یک پیچ خوردگی گره ها یک شخصیت بزرگ - کودکان و بزرگسالان، و بعضی دیگر از نظر سحر و جادو به طرز معجزه آسایی بیشتری دارند. اگر ما شخصیت اصلی واقعی داشته باشیم، کادی، یک دختر جوان با استعداد برای دانستن دقیقا چه نوع کیک برای پخت برای هر فردی که او با آن ملاقات می کند. او راهی برای دانستن اینکه چه کسی کیک کاملا کامل است. تنها یتیم در یتیم خانه زندگی می کند. مدیر یتیم خانه نمی تواند بچه های دیگر را نگه دارد، زیرا او خیلی با استعداد ویژه یابنده ی یتیمان با والدین پذیرفته شده است. او فقط راهی برای دانستن اینکه در آن افراد تعلق دارد، دارد. احتمالا دوازده شخصیت دیگر وجود دارد که این داستان را درباره سرنوشت و سرنوشت و تعلق دادن پیچیده می کند. توطئه می تواند کمی ناسازگار باشد، من معتقدم که از زمان غیبت گره های آن، عمدا خراب شده است. شخصیت ها با هم درهم آمیخته می شوند، زندگی آنها در هم آمیختن، دست زدن به یکدیگر است. یکی همیشه مطمئن نیست که همه قطعات در کنار هم قرار می گیرند. ولی. این لحظات لذت بخش خود را دارد. من فکر می کنم ممکن است شما مجبور باشید که آن را دوست داشته باشید، اما بدون توجه به آن بسیار لذت بخش بود.

مشاهده لینک اصلی
طعم های مشخصی از ری بردبوری، پولی هوروث، ایوا ایبوتسون و دیانا وین جونز به این داستان مبهم - و منظور من این است که به شیوه ای خوب. در دنیایی که تقریبا هر کسی دارای استعداد است، یک جادوی جادویی برای چیزی که بزرگ است اغلب، کوچک - تعدادی از افراد، بعضی از آنها بچه ها، بعضی از بزرگسالان، با شرایط غیر معمول جمع می شوند، و عجیب و غریب، و نه می گویند هیجان، نتایج رخ می دهد. داستان در حقیقت یک گره گره است و چیز دیگری غیر از استعداد است که آن را با هم نگه می دارد، به عنوان خواننده آهسته به آرامی انتخاب کنید. تغییرات صحنه و سرعت یادآور برادبری (دوباره) است، اما حتی بیشتر از دیانا وین جونز، به این معنی که شما در وسط داستان وارد شدید و باید تا زمانی که به چیزی که از دست دادهاید، برسید. اکثریت شخصیت ها به طور کلی قدیمی هستند، خیرخواه هستند، هرچند که همیشه به خوبی رفتار نمی شوند و جذابیتی به کارایی رای بردبوری و پولی هوروث ندارند. رمز و راز وجود دارد، اما در ابتدا شما نمی دانید که آنها اسرار آمیز هستند. تغییرات شخصیتی وجود دارد، اما در ابتدا شما آنها را تشخیص نمی دهید. و خیلی اما نه همه در پایان می شود روشن و دستور العمل؟ من آنها را امتحان کردم، نه بیشتر از یک نانوایی کیک - اما آنها کمی علاقه مند به داستان بودند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کلاف پر گره


 کتاب بید کور،زن خفته
 کتاب فیلها به خاطر می آورند
 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش
 کتاب داستان های شکسپیر
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب قتل در خانه کشیش