کتاب کفچه ماهی

اثر گونتر گراس از انتشارات فردوس - مترجم: عبدالرحمن صدریه-ادبیات داستانی

The Flounder (German: Der Butt) is a 1977 novel by the German writer Günter Grass. It is loosely based on the fairy tale The Fisherman and His Wife. It all begins in the Stone Age, when a talking fish is caught by a fisherman at the very spot where millennia later Grasss home town, Danzig, will arise. Like the fish, the fisherman is immortal, and down through the ages they move together. As Grass blends his ingredients into a powerful brew, he shows himself at the peak of his linguistic inventiveness.


خرید کتاب کفچه ماهی
جستجوی کتاب کفچه ماهی در گودریدز

معرفی کتاب کفچه ماهی از نگاه کاربران
تنها Grass Ive خواندن، و من واقعا آن را دوست داشتم. یک مرد (نماینده همه مردان) در دادگاه فمینیست ها برای جنایاتش در طول تاریخ محاکمه می شود. او توسط یک شلاق ارائه شده است، که حضور داشته است، در سراسر هزاران پیشنهادات خود را در گوش او زمزمه، اساسا هدایت انسان به مشکلی که در آن او خود را پیدا می کند. وجدان انسان یک ماهی صاف است. در هر سنی شخصیت مردانه مرکزی با یک آشپز مرکزی زن همراه است. او با یک ظرف امضا نشان داده شده است، که از طریق توصیف آن، می تواند تقریبا از ابتدا تکرار شود.

مشاهده لینک اصلی
این یک احساس طولانی تر از آن است که واقعا باید، به هیچ دلیلی واقعی نیست. نوشته های بزرگ، موضوع جالب، خنده دار و بی رحمانه و خود آگاه ... به نحوی کشیدن آن. من شاید فقط احساس نکردم که به هر کجا بروم، بنابراین من برخی از شکاف جدی را از آن گرفتم. هنوز هم در سه ستاره است، اما شاید در حال سقوط است. اما، برخی از نوشته های بسیار واضح. مطمئنا بعضی مواقع چمن بیشتر برداشت می شود (هرچند کتاب های دیگرش بسیار باریک بود).

مشاهده لینک اصلی
رئالیسم جادویی بسیار آزاد، در مورد مردان، زنان، غذا، حاملگی، و سیاست های اجتماعی در هر دوره زمانی در شمال اروپا (لهستان، آلمان، لیتوانی). در میان اشعار که نیمه وقت خوانده ام، اما داستان شخصی شخصی سالاد بسیار لذت بخش است که با شخصیت های تاریخی دانزیک / گدانسک شناخته می شود؟ و مناطق اروپایی. و همه در داخل داستان غم انگیز Grimm از ماهیگیر و همسرش فریم.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتابهای مورد علاقه من است و من همه آنها را خوانده ام. گاهی اوقات به دلیل طول و دشواری دنبال می شود و گراس فضایی از زمان پریدن را دوست دارد، اما من برای رفع آثار در ادبیات طولانی تر و پیچیده تر استفاده می شود. طول و عرض دامنه این رمان دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد آن را به نوعی حماسی تبدیل می کند، به طوری که با پرداختن به آن سود تقسیم می شود. با این حال شما در مورد چمن به عنوان شخصیت عمومی احساس می کنید، باید قبول کنید که او هدیه ای به عنوان یک هنرمند دارد.

مشاهده لینک اصلی
حماسی، انبوه، خنده دار، دلهره آور (گاهی اوقات در یک جمله) مراقبه روی جنس و هر چیز دیگری در زیر آفتاب. دامنه 4000 ساله، استفاده از اشعار، بی ادبی بودن، تجاوز بی پایان، طنز و پست مدرنیسم، پینکونیایی است که در دسترس خود قرار دارد، اما مسلما چمن است. هیچ کس دیگر نمیتواند این کتاب را نوشته باشد یک کار کامل نیست، اما چنین سهمی فوق العاده به کانون ادبی که آن را سزاوار تمام 5 ستاره است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کفچه ماهی


 کتاب شرلوک هلمز(9)
 کتاب ماجراهای من و اژدهایم 3
 کتاب راهنمای وداع
 کتاب محفل عوضی ها
 کتاب کجا می ریم بابا؟
 کتاب مومی ترول ها 3