کتاب کتاب سیاه

اثر اورهان پاموک از انتشارات نشر چشمه - مترجم: عین له غریب-ادبیات داستانی

گالیپ وکیل زندگی در استانبول است. همسرش، رؤیای کارآگاه رویا، ناپدید شده است. او می تواند او را برای شوهر سابق خود یا سلول، یک مقاله نویس روزنامه محبوب، ترک کند؟ اما به نظر می رسد سلول هم ناپدید شده است. همانطور که گالیپ تحقیق می کند، او خود را در نظر می گیرد هویت غم انگیز سلول، پوشیدن لباس های خود، پاسخ به تماس های تلفنی خود، حتی نوشتن ستون خود را. گالیپ هر گونه سرنوشت قابل قبول را دنبال می کند، اما ماهیت رمز و راز در حال تغییر است و زمانی که او تهدید مرگ را دریافت می کند، شروع به ترس از بدترین حالت می کند. با توجه به داستان های غم انگیز آن در مورد استانبول، کتاب سیاه، رمز و راز بی نظیری است و مدیتیشن تحریک آمیز بر هویت است. برای خوانندگان ادبیات ترکیه، این رمان فرقه گرامی است که در آن اورهان پاموک صدای اصلی خود را پیدا کرد، اما خوانندگان انگلیسی زبان نادیده گرفته شده است. در حال حاضر، در ترجمه جدید زیبای مورین آزادانه، آنها نیز ممکن است با تمام ثروت خود روبرو شوند.


خرید کتاب کتاب سیاه
جستجوی کتاب کتاب سیاه در گودریدز

معرفی کتاب کتاب سیاه از نگاه کاربران
من هیچ وقت رمان جیمز پترسون را دوست نداشتم. کتاب بسیار معروف بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
به دنبال یک مظنون به یک ساختمان، بیل هارنی و کیت فنتون، کارآگاهان بلافاصله متوجه شدند که آنها خانه فاحشی را کشف کرده اند. خروج از چندین شهروند مشهور شیکاگو در آن زمان به نوک کوه یخ تبدیل می شود. کسی کتابی را که بر روی مشتریان نگه داشته شده است گرفته است و هر هفته به اسامی مطبوعات می پردازد. هر کس درگیر جستجو برای کتاب قتل است. از بین رفتن مرگ و حافظه، بیلی به یک اقدام شنیع متهم شده است. حتی اداره پلیس از سوء ظن در انجام کار اشتباه نیست. پخت و پز مناسب و مشخصه این تلاش پترسون را به پایان رسانیدن آن تحویل می دهد. لذت بردن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بزرگ من این را یکی از بهترین هایم می نامم. پیچ و تاب و چرخش شما را حفظ خواهد کرد تا پایان تعجب. حداقل این برای من شگفت انگیز بود. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بهترین کتابهای پاترسون بود. این در مورد پلیس دوقلو است تلاش برای کشف کردن چرا یک نفر به ضرب گلوله کشته شد و با دو زن به قتل رسیده است. آن را یک قتل وحشتناک بود بدون اینکه قادر به پیدا کردن کتاب کوچک سیاه و سفید متعلق به صاحب یک مجتمع منحصر به فرد در شیکاگو. از فساد در اداره پلیس صحبت می کند، نفوذ و قدرت اسرار آمیز آن می تواند شهر را بیفزاید و یک خانواده برجسته را در شهر تخریب کند. فصل ها از گذشته تا حال حاضر به عقب و جلو حرکت می کنند. این داستان قشنگی بود که شما نمی خواستید قرار دهید. لذت بردن!!

مشاهده لینک اصلی
در گذشته من دوست نداشتم بین گذشته و حال، اما در پایان آن کار می کرد بسیار خوب است. این یک تعصب و پیچیده است در مورد یک پسر (واقعا تمام خانواده) خوانده شده است که تا به حال messed چیزها اتفاق می افتد به او. یکی از پشیمانی که من در مورد این کتاب می بینم این است که شخصیت او و جذابیت او برای او هرگز توضیح نمی دهد. کیت با شخصیت دوست داشتنی، کایت، اما با اقداماتی که گیج کننده است. Id این را بسیار توصیه می کند اگر دوست دارید داستان های پلیس فاسد را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب سیاه


 کتاب آواز ناتمام
 کتاب پدرو پارامو
 کتاب ملکه سرخ
 کتاب دوازده نشانه
 کتاب مینیاتوریست
 کتاب خداحافظ گاری کوپ