کتاب کارت پستال های خونین

اثر جیمز پترسون از انتشارات عطائی - مترجم: مهگونه قهرمان-ادبیات داستانی

کارآگاه NYPD یعقوب کانون در تور اروپا از شهرستانها بیشتر زرق و برق دار است. اما اماکن دیدنی چه چیزی را جلب می کنند - او هر موزه، هر کلیسای جامع و هر کافه را از طریق چشم قاتل دختران خود می بیند. دختر کانن، کیممی و دوست پسر او در حالی که در تعطیلات در رم بودند، به قتل رسیدند. از آن زمان، زوج های جوان در پاریس، کپنهاگ، فرانکفورت و استکهلم مرده اند. کمی از قتل ها، از جمله یک کارت پستال به روزنامه محلی که پیش از هر قربانی جدید است، متصل می شود. در حال حاضر کانون با خبرنگار سوئدی، دسی لارسون، که تازه کارت پستال در استکهلم دریافت کرده است، کار می کند - و آنها فکر می کنند که می دانند کجا قربانیان بعدی خواهند شد. با منطق بی پایه و اقدام غیرقابل توقف، قاتلان کارت پستال ممکن است جیمز پاترسون، جالب ترین و هیجان انگیز ترین تریلر باشد.


خرید کتاب کارت پستال های خونین
جستجوی کتاب کارت پستال های خونین در گودریدز

معرفی کتاب کارت پستال های خونین از نگاه کاربران
کسانی که به خوبی من را می شناسند احتمالا می توانند بگویند که من این کتاب را تقریبا به طور کامل انتخاب کرده ام چون نام آن @ postcard @ است. تقریبا از آن روز به بعد در لیست خواندن من بود و من خوشحالم که در نهایت به آن رسیدم. این اولین کتاب جیمز پترسون من بود، حتی اگر بسیاری از افراد به او توصیه کرده بودند که کارش را به شدت انجام دهد - ممکن است مجبور باشم بیشتر از کتابهایش بخوانم زیرا این یکی بسیار خوب بود. داستان در اطراف یک سری قتل ها در شهرهای اروپایی که قربانیان آن نه تنها کشته شد، بلکه زخمی شد و در موقعیت های عجیب و غریب قرار گرفت. قبل از هر قتل، قاتلان یک کارت پستال به یک متخصص روزنامه در شهر ارسال می کنند که در آن قتل بعدی اتفاق می افتد - از این رو عنوان کتاب. یکی از قربانیان دختر یک افسر پلیس شهر نیویورک بود که با وی درگیر می شود و از قاتلان اروپایی انتظار می رود که آنها را به اشتباه برساند. داستان در تمامی راه های صحیح و مبهم است و قاتلان فقط به اندازه کافی پیچ خورده است تا من را با توجه به طرح و انگیزه حدس بزنم. من آنها را وحشتناک یافتم، اما قابل باور است. من دوست دارم که چگونه نویسنده توانست در آلیبی ها کار کند تا همه چیز را اشتباه بگیرد. و جزئیات در مورد شهر عالی بود. من فکر می کنم این ممکن است حتی یک فیلم خوب داشته باشد. اوه! همچنین، به نسخه صوتی این کتاب گوش دادم، و به شدت آن را توصیه میکنم! بازیگران عالی بودند و موسیقی پیشین وجود داشت. این واقعا خلق و خو را برای بسیاری از صحنه ها، بسیار شبیه آن را در یک فیلم است. اولین بار اتفاق افتاد که من اشتباه گرفته بودم و به اطراف نگاه می کردمwhere این موسیقی است که از @ به وجود می آید، اما این علاوه بر کتاب بزرگ بود.اگر شما مانند رمان های موقت و پیچیده، این را امتحان کنید: D

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خیلی بد بود !!! من کمی ناز کردم تا این کتاب را دریافت کنم خدا را شکر که من واقعا آن را خرید نکردم، من (در حال حاضر از بین رفت) کتاب مبادله چیزی، بنابراین من فقط چند دلار پرداخت. در غیر این صورت آن عیب بزرگ بود. من برخی از بررسی های بسیار منفی راجع به این کتاب را خوانده ام، اما در مورد خواندن درباره ی اروپا، من تصمیم گرفتم که آن را بخوانم. من فهمیدم که با یک نویسنده آمریکایی، جیمز پترسون، این نمیتواند خیلی بد باشد. درست؟ اشتباه!!! من نمیتوانم تاثیرش را در هر کجا از کل کتاب ببینم من نمی دانم اگر لیزا Marklund مترجم استفاده، اما آن را می خواند مانند آن توسط یک مترجم بریتانیایی که از سراسر انگیزه در سراسر کتاب نوشته شده بود نوشته شده است. به ذکر این واقعیت که شخصیت ها کاملا باور نکردنی بودند. بدترین مجرم شخصیت اصلی، کارآگاه از اداره پلیس نیویورک بود. او در سراسر اروپا تلاش می کند تا قاتلان را شکار کند، وزن خود را پایین بیاورد و پولیس محلی را به انجام کاری که او می گوید فقط به خاطر اینکه کارآگاه با NYPD است و باید اطاعت کند، سفر می کند. همچنین، عاشقانه میان او و دسی کاملا قابل پیش بینی بود و صحنه های جنس گودال بود. من بیش از آن ها را فراموش کردم چون خیلی بد بودند. در کل من از این کتاب متنفر بودم و هرگز لیزا Marklund و یا جیمز پترسون هرگز چیزی را خواند. چند سال پیش کتاب های پاترسون را بخوانید و تصور کنید آنها لنگ هستند؛ در حال حاضر من مطمئن هستم که او نویسنده وحشتناک است و من از او دور ماندن.

مشاهده لینک اصلی
کارت پستال KillersOK، پس من صبر ندارم! اما بعد از آن بارگذاری شد، فقط باید شروع به گوش دادن به آن کردم. علاوه بر این، دوبار دیروز من به لب به لب (بدون گزاف گویی) بر روی زمین ریختم. برای چیزی که من خودم را از درد خود پر می کردم، نیاز به چیزی داشتم. این یک منحرف کننده عالی بود! داستان در مورد یک زن بسیار جذاب است که جلب زوج های دیگر تنها به gruesomely آنها را بکشند. یک زوج قربانی شامل تنها دختر پلیس نیویورک بود. او برای یافتن قاتلان اروپا سفر خواهد کرد. در طول راه او توسط خبرنگار سوئدی پیوست. من می دانم که نمی شنود خیلی هیجان انگیز است، اما به من اعتماد کن، اگر بتواند مرا در من نگه دارد و من بیشتر از این که داستان درد و رنج من را بیشتر دوست داشته باشم، به من علاقه مند است، این یک جهنم از داستان است! این قتل ها وحشتناک است، اما شما بیشتر متوجه می شوید که از واکنش های یابنده ها که به حداقل می رسند. من نیز دوست داشتن گوش دادن به این کتاب را دوست داشتم زیرا برای مبارزات با کلمات و اسامی و لهجههای خارجی نیازی نبود که 3 روایتگر چنین کار بزرگی انجام دادند! O، من بررسی کردم، کارت های کارت پستال در Audible.com و همچنین Amazon.com در فرمت Kindle و همچنین در هر کجا که نسخه کپی خود را دریافت می کنید، باید تشکر کنم. از کتاب Hachette Book Group برای ارسال این کتاب برای بازبینی تشکر می کنم! به خصوص که آنها می دانند که در بررسی من هیچ تاثیری ندارد.

مشاهده لینک اصلی
خواندن سریع من نیمی از کتاب را در پرواز به وگاس خواندم. من شروع به بررسی می کنم با گفتن این خوب بود، اما یکی از @ favorite @ جیمز پترسون من نیست. خط داستان کمی متفاوت است، اما نحوه انجام این قتل ها تا حدودی نفرت انگیز و بسیار گرافیکی است که منجر به این می شود که نویسنده بگوید کار خوبی در این بخش انجام شده است! بله اما .... اما داستان خیلی عمیق / جنبه های خاصی را برای داشتن تنها یک فصل w /take down @ داشت. من حدس می زنم باید به این سبک با پترسون مورد استفاده قرار بگیرم، اما بعضی اوقات من بیشتر از آن که برای آن ساخته ام هیجان بیشتری را بخواهم. احتمالا راه خود را برای نوشتن با این گفته می شود ..... داستان شما را در سراسر نواحی نروژ، آلمان و روسیه و غیره می برد. دو هنرمند هنری رویایی خود را از هنرهای مورد علاقه در این مناطق برآورده می کنند، اما استفاده از انسان ها را به عنوان مظنونین خود و زنده نمی ماند وقتی هنر پایان یافت در این مورد هیچ تغییری وجود ندارد، به جز ارتباط بین قاتلان، اما مرتکبین به اندازه کافی به آن توجه نمی شود. من فقط خواندن را توصیه می کنم چون یک نویسنده جدید / متفاوت است. قاتلان کارت پستال Patterson

مشاهده لینک اصلی
در هر نوبت از این کتاب این کتاب یک سفر هیجان انگیز غواصی بود که پایان داشت. قاتلان سریال گروهی از پیروان خود را به آنها رسانده اند و به آنها کمک کرده اند تا لحظه ای از بی گناهی را به دست بیاورند و خود را تبدیل به یک پلیس سوئدی می کنند. آنها هوشمند، بی نظیر و آمپر؛ از ثروتمند شدن به دست آمده است که آنها را 2 به دست آوردن ابزار هوشمند 2 کار به عنوان خرده مقاصد 2 دستور داد 2 وحشتناک قتل آنها را ذهن خود را به عنوان یک اثر هنری. 2heher شما رشد کرد نه تنها برادر \u0026 amp؛ خواهر، اما دوقلوها THT تبدیل به عاشقان شد. تو همدیگر را وسوسه کردی و آمپر؛ هنر، هنر معروف، آنها از طریق کشور سفر کردند، و پس از دنباله ای از خون و آمپر؛ گور و آمپر؛ بدن 4 پلیس 2 پیدا کردن تقلید از آن آثار معروف هنر است. یک کارآگاه NYPD که تنها دخترش را از دست داده بود، این دو قاتل روانپریشی را از کشور 2 کشور پس از پایان نبرد توانست از کمک یک روزنامه نگار که عاشق او شده بود، به پایان برساند، 2 آنها را وحشت زده کرد که این قاتلان در سراسر کشور. هیجان شکار، اقتدار قهرمانان و \u0026 amp؛ احساسات بالا از تمام کاراکترها از طریق این رمان باعث شد کتاب سخت 2 قرار داده شود 2 خواب @ شب ... ترک تو به دنبال بیشتر ..

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کارت پستال های خونین


 کتاب ماجراهای تن تن (7)
 کتاب خانم دلوی
 کتاب آن سوی آبی بی کران
 کتاب ساعت شوم
 کتاب راز حباب ها
 کتاب رستاخیز