کتاب پیک نیک کنار جاده

اثر آرکادی استروگاتسکی و بوریس استروگاتسکی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: فربد آذسن-ادبیات داستانی

شوشارت سرخ یک قاتل است، یکی از آن شورشیان جوان که، به رغم خطر شدید، مجبور شدند به طور غیرقانونی به منطقه وارد شوند تا مصنوعات مرموزی را که بازدیدکنندگان بیگانه پراکنده اند، جمع آوری کنند. زندگی او تحت تأثیر مکان و بازار سیاه در حال رشد در محصولات بیگانه است. اما زمانی که او و دوستش کریل به منطقه می آیند تا "کامل خالی" بیاورند، چیزی اشتباه می رود. و اخبار او را از دوست دخترش پس از بازگشت خود را می سازد، اجتناب ناپذیر است که او به عقب به منطقه، دوباره و دوباره، تا زمانی که او را به تمام مشکلات خود را پیدا کند.


خرید کتاب پیک نیک کنار جاده
جستجوی کتاب پیک نیک کنار جاده در گودریدز

معرفی کتاب پیک نیک کنار جاده از نگاه کاربران
کاملا دیوانه خوب است یک بسته کوچک تلخ از شادی در مورد پس از بازدید از بیگانه. این به رفتار انسانی، ماهیت هوش، و یک لبخند از دیگر سوالات فلیسوفنیک و اخلاقی فوق العاده اشاره دارد. ادبیات خالص

مشاهده لینک اصلی
شما ممکن است در سال 1979 فیلم روسیه Stalker یا \"СÑ،Ð ° л кÐμÑ € دیده اید، اما تا چند ماه پیش، من هیچ نظری ندارم که بر اساس یک رمان بود. پیک نیک کنار جاده شگفت انگیز است. اگرچه من باید بگویم که من بیشتر فیلم را دوست دارم، این یک کتاب عالی با زیرکانه های عمیق روانشناختی و دستگاه های پیچیده پیچیده است.

مشاهده لینک اصلی
خوب، این چیزی نبود که انتظار داشتم. من این را دانستم که این کتاب در مورد آوارهایی است که توسط بازدیدکنندگان بیگانه به زمین برگردانده شده است و این مسائل در مورد آنچه که بشریت انجام میدهند، اگر ما نمیتوانیم رمز و راز آن را مشخص کنیم. اگر ما تکنولوژی بیگانه را پیدا کردیم و هیچ ایده ای نداشتیم که از آن استفاده کنیم یا به چه منظور استفاده می شد؟ اگر ما نمیدانستیم که چطور به اینجا رسیدیم، هرگز فکر نمیکنم منظورش چیست؟ من انتظار داشتم این نگاهی به مسائل درک متقابل فرهنگی داشته باشم وقتی که فرهنگ هیچ چیز درباره دیگری نمی داند. من منتظر این بود که Ursula LeGuin-esque.While تمام این عناصر وجود دارد در کتاب، آنها تنها به دلیل پیش نوشت نوشته شده توسط LeGuin خود، و گفتگو بین دو شخصیت حدود 3/4 از راه از طریق کتاب این مکالمه مستقیما این سؤالات را مستقیما مطرح می کند - هیچ پسزمینه، هیچ تفکری لازم نیست. اگر این مکالمه را از کتاب حذف کردید، واقعا نمیدانستم این نکات با ارزش بسیار قوی باشد. شما ممکن است در شخصیت هایی باشید که زندگی خود را به وسیله خطرناک ترین مناطق غیر قابل پیش بینی در جهان ترسیم می کنند تا اشیایی را که حتی درک نمی کنند، بازیابی کنند. شما ممکن است به کاراکترهایی که از این سنگهای شگفت انگیز نوری استفاده می کنند که تمام قوانین فیزیک را به عنوان دستبند های beaded بشکافند، خنده می گیرید، اما من نمی فهمم که شما باید مراقب آنچه که به معنای انسان بودن است مگر اینکه این قطعه واحد از آن برای شما. من حدس می زنم که من می گویم اینها جذاب هستند. من فقط آرزو می کردم روش تحویل نجومی بیشتری داشته باشم. گفتم، واقعا از «بلافاصله پس از بوریس استروگاتسکی» لذت بردم که به ما نشان می دهد که در دهه های 1970 و 80 چه اتفاقی افتاده است. این نیز یک نمونه عالی از سبک نوشتنش است - تمام گرما و طنز و خشم باعث خشم این شخصیت ها در شخصیت های اصلی کتاب می شود، که به هر حال، به طور باورنکردنی برای کسانی که در خارج از اروپای شرقی هستند، قابل مقایسه هستند. بنابراین من بین بررسی 3 و 4 ستاره بیندازیم. می گویند 3 ستاره برای هر ویرایش که شامل این پیشوند و پسوند خاص، و 4 ستاره برای این نسخه که هر دو.

مشاهده لینک اصلی
این رمانی است که آندریا تارکوفسکی بر پایه فیلم Stalker ساخته است. من سالها طرفدار عظیمی از این فیلم شده ام و هیجان زده ام که در نهایت دستانم را بر این رمان می گیرم. این فقط 5 سال پیش آسان نبود. با تشکر از شما اینترنت یک فرهنگ بیگانه به چندین مکان متفاوت از زمین می آید. هیچ ارتباطی با انسانی وجود ندارد و بیگانگان طول می کشد. اما آنها پشت یک مجموعه بی شماری از بیت های تکنولوژیکی و یک چشم انداز فوری که غیرقابل انکار و بسیار خطرناک برای کشف است را ترک می کند. این منظره منطقه نامیده می شود. دولت های جهان امنیت این سرزمین ها را حفظ می کنند و در حال مطالعه همه مصنوعاتی هستند که پشت سر گذاشته شده اند. همه اینها یک نوع از دزد است که به نام استالکرها شناخته می شود. آنها محلی هستند که به منطقه نفوذ کرده و مصنوعات را برای فروش در بازار سیاه و همچنین سازمان های دولتی جمع آوری می کنند که در غیر این صورت نمی توانند کارشناسان متخصص به اندازه کافی برای ورود به منطقه با خیال راحت پیدا کنند. این منطقه با تله های مهاجم پر شده است که در قوانین فیزیک ما بسیار خوب است. اما یک استاکر خوب، دارای توانایی فوقالعادهای است که میتواند به راحتی از طریق آن عبور کند. این داستان در مورد یکی از استاکر های خاص و اثرات مثبت و منفی ناحیه ای که بر روی او و کسانی که در اطراف او قرار دارد تمرکز می کند. بخش های مورد علاقه من از داستان ماجراهای استالکرها در منطقه است. من تقریبا می توانم خودم را در منطقه احساس کنم. من همچنین دوست دارم که چگونه برادران Strugatsky بر مفهوم انسانهایی که از فناوری فوق العاده ای برخوردارند بیگانه هستند. فکر می کنید، یک میمون با استفاده از یک باتری به عنوان یک چکش. آنچه که من دوست نداشت تمرکز تقریبا منظم بر روی انسانهای رقت انگیز بود که دوست دارند به خاطر حرص و طمع به یکدیگر عمل کنند. مرد، من به اندازه کافی از آن در حال حاضر می بینم. به من بیشتر درون منطقه بفرست

مشاهده لینک اصلی
این بازدید بعضی وقت ها در نیمی از قرن بیستم رخ داد. بیگانگان بر روی زمین افتادند، فرود آمدند در شش منطقه پراکنده در سراسر جهان. آنها چند روز باقی ماندند و سپس آنها را ترک کردند. آنچه که به نام \"Zones\" شناخته می شود، سایت هایی از سکونت کوتاه آنها در سیاره ما است. آنها پشت سر آنها چشم انداز هایی را که قوانین فیزیک دیگر اعمال می شوند، یا شاید به سادگی به نوبه خود دروغین را ترک کردند. آنها همچنان باقی مانده اند عجیب و غریب، اشیاء تولید بیگانه از علاقه بسیار زیادی به علم و بسیار سود آور در بازار سیاه است. هارمون یک شهر است که مرز یکی از مناطق است. به نظر می رسد در کانادا یا شمال غرب ایالات متحده واقع شده است. چنین نااطمینانی به نویسندگان خوب است. روایت بیضوی آنها، متشکل از چهار سری حوادثی است که برخی از آنها سالها از هم جدا شده اند، خواننده را به خود اختصاص می دهد تا آنچه را که اتفاق افتاده است و اینکه در طول سالها، نزدیکی ساکنان هارمون را تحت تاثیر قرار می دهد را کنار بگذارد. هارمونت خود نوعی شهرت است. مراکز تحقیقاتی دولتی صدها شهروند جدید و نهادهای تولید را به ارمغان می آورند تا به بهره برداری از تکنولوژی جدید دست یابند. صنعت خدمات بارها و بارها گسترش می یابد. این شهر همچنین جاذبه توریستی است، هرچند این منطقه برای هر کسی که جز دانشمندان آموزش دیده و دقیق نظارت نشده است بسیار خطرناک است. و پس از آن Stalkers وجود دارد. استاکرز جوانان مردان به منطقه برای سود و ماجراجویی که آنها مایل به مرگ تقریبا به طور خاص خطر است. از آنجایی که بسیاری از افراد در اولین تلاش خود میمیرند، استالکرهای موفق تبدیل به افسانه ای می شوند. قهرمان ما Rendrick Schuhart است که به عنوان قرمز شناخته می شود. (استاکرز نام مستعار را به دست می آورد که باعث می شود صدای آنها مانند خواننده های کمدی یا بچه های ضعیف کمیک دیک تریسی باشد.) قرمز قهرمان کامل قاعده است. آنچه که او انجام می دهد خارج از قانون است، اما او مردی افتخار است، یک مرد خانواده خوب و وفادار به همتایانش است. اما ورود به منطقه تلفات خود را می گیرد. اگرچه ممکن است او سالها درگیر و زندانی شود، او همیشه همسر و فرزند خود را فراهم می کند. دخترش یک جهش در پوسته قهوه ای خالص است. اوه، و پدرش در میان کسانی است که از مرده ها بازگشته و در خانه های قدیمی خود آویزان شده اند، به عنوان ناراحتی های ناخوشایند. مرد مرده و نوه جهش یافته او یک پیوند غیر قابل توضیح است. پیک نیک جاده ای رمان شخصیت و جو زمین است تا طرح. شرح سفرهای منطقه به طور موقت و غالبا غم انگیز است. قرمز با مشکلات در خانه، با قانون، و با هر دو دانشمندان و بازاریابان سیاه و سفید است که او را استخدام می شود. دانشمندان و بوروکرات هایی که آنها را اداره می کنند، می دانند که آنها هیچ نظری ندارند که واقعا چه کارهایی را انجام می دهند یا اینکه آزمایشاتشان پایان می یابد. آیا آنها خوب عمل می کنند؟ آیا آنها فناوری مرگبار را در دنیایی که برای آن آماده نیست، معرفی نمی کند؟ یا آنها به سادگی می توانند به بازار تجاری راه پیدا کنند؟ با وجود اقدام و تعلیق رمان ارائه می دهد، لحن کلی ناامید کننده است. اما این بعد، یک رمان روسی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیک نیک کنار جاده


 کتاب ساکن برج بلند
 کتاب پیراهن ابریشمی سبز رنگ
 کتاب صدای آرچر
 کتاب نجیب زاده ای در مسکو
 کتاب مومی ترول ها ۴
 کتاب جوخه زمان