کتاب پین بال، 1973

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-ادبیات داستانی

تاکسی گرفتم و خانه که برگشتم، دیگر تقریباً نصفه‌شب بود. دوقلوها روی تخت بودند و حل کردن جدولِ هفته‌نامه‌ای را تمام کرده بودند. عینِ ورقِ کاغذ سفید بودم و بوگندِ مرغِ یخ‌زده می‌دادم. لباس‌هایم را انداختم توی لباس‌شویی و جست زدم توی حمام تا مفصل و طولانی خودم را بشویم. بعدِ سی دقیقه بودن زیرِ آبِ داغ، حس کردم آماده‌ام دوباره به نوع ‌بشر ملحق شوم، ولی حمام هم از شرِ سرمای منجمدکننده‌ای خلاصم نکرد که تا عمقِ وجودم نفوذ کرده بود.

دوقلوها بخاریِ گازی را از کمد درآوردند و روشنش کردند. پانزده دقیقه وقت برد تا لرزیدنم قطع شود؛ بعد پشت‌بندِ مدت‌زمانی کوتاه، یک کاسه سوپِ پیازِ کنسرویِ داغ خوردم.

گفتم «الان دیگه حالم خوبه.»


خرید کتاب پین بال، 1973
جستجوی کتاب پین بال، 1973 در گودریدز

معرفی کتاب پین بال، 1973 از نگاه کاربران
هورا! در نهایت، من مقدس مقدس موراکامی می خوانم، برای شما 5000 دلار در قالب چاپ و یا آنلاین رایگان در اختیار شما قرار می دهد. من خیلی هیجان زده به خواندن این. یا باید انتظاراتم را خنثی کنم، تا تجربه خود را از دست بدهم؟ خوب، قول می دهم آرام باشم ************************************************** ********* آه، در اینجا قارچ های واقعی Murakami ما می دانیم و عشق، تفکر متفکرانه و خجالتی در روال، خالی و شر، از ابتدا علاقه خود را به گربه ها، گاه به گاه خوب استعاره انتخاب شده است که باعث می شود شما فکر می کنید، @ من شرط بندی هیچ کس هر چند هر چند آن را فقط به عنوان آن تا زمانی که او آمد. @ این داستان عشق، بین یک مرد و ماشین شیطان پین بال، کشتی فضایی با سه flippers. و بین مرد دیگری و یک نوار، هیچ جادوگری. خلق و خوی به من یادآوری پایان کازابلانکا، بدون پاره شدن، اما تکان دهنده است. فکر کن درد زیبا آن. این پیوند گم شده به تمام آثار بعدی وی است. باید دوباره منتشر شود کسی منو بشنوه؟

مشاهده لینک اصلی
* Spoiler های نامناسب * کتاب دوم در حرفه خود زمانی که Murakami شروع به نوشتن به طور جدی و به عنوان یک کار تمام وقت. نوشتن است بسیار بیشتر از دست نیافتنی و شاید بیشتر با دقت دوخته با هم در مقایسه با شنیدن صدای باد Sing.Starts خاموش با دوقلو دختران یک روز در رؤیاها ظاهر می شود و عمل مثل همه چیز طبیعی است. آنها او را، چای، قهوه، ناهار شام و غیره ... و اساسا با او زندگی می کنند. سپس موش ناپایدار می آید در صحنه که هیچ کس واقعا بخشی در داستان داستان راوی در این زمان وجود دارد. شخصیت او جالب است و موراکامی او را تهیه می کند و جزئیات او را تعریف می کند. توضیحات زیادی در کتاب می گذرد و یک سیگار یا 2 در هر یک از 150 صفحه متفاوتی از کتاب روشن می شود. روایتگر خود را معتاد به بازی می کند پین بال دزد بر روی یک مدل خاص است که از بین می رود زمانی که باشگاه بازی متوقف می شود. برای جستجوی یک ماشین مشابه دیگر بخش دوم کتاب را می گیرد و موراکامی آن را به پایان می رساند با شما که خیلی بیشتر می خواهد. این 5 کتاب موراکامی Ive خوانده شده و به من کمک کرد تا بعد از دانستن اینکه چگونه او شروع به کار کرد و تا چه حد او را همراهی کرد، سه سال بیشتر را به خود اختصاص داد. سبک نوشتن او نامحدود است و تنها تغییر او می گوید بهبود یافته است.

مشاهده لینک اصلی
واقعا بیشتر از یک رمان از یک رمان، با عطر و طعم داستان کوتاه موراکامی. یکی از شخصیت های بی رحمانه او، از طریق سردرگمی اش در مورد فضاهای خالی زندگی اش، مدتی طول می کشد، سپس کتاب به پایان می رسد. من از بخش اول شخص POV خیلی بیشتر از قسمت های سوم شخص در مورد The Rat لذت می بردم (این کتاب دومین نویسنده است. Triolia of Rat @). خواندنش بسیار هیجان انگیز نیست، اما شما این ایده را پیدا می کنید که در اینجا برای بازپس گیری وجود دارد و یک بینش بزرگ در مورد بی هدف بودن زندگی، بدون اتصال به یک انسان دیگر یا حس مکان مناسب خود. پین بال دزد نقش یک عشق گمشده راوی را بازی می کند، و من واقعا از بخش های مختصری که وسواس او را با بازی شرح دادم لذت بردم. در حالی که مطمئنا به عنوان چیزی که در رمان های معروف موراکامی ها چیزی شگفت انگیز نیست، داستان دارای نوعی فازی، کیفیت دیگر دنیایی است که شما را در چارچوب ذهن دو کاراکتر اصلی قرار می دهد که هر دوی آنها کاملا قادر به ارتباط با یکدیگر نیستند جهان. با وجودی که در ایالات متحده هرگز رسما منتشر نشد، شما به راحتی می توانید این را به صورت PDF به صورت آنلاین پیدا کنید. آن بسیار کوتاه است، بنابراین مگر اینکه شما یک گردآورنده هاردکور هستید، من نمی خواهم وارد کردن نسخه انگلیسی (تولید شده برای دانش آموزان ژاپنی یادگیری زبان انگلیسی) از ژاپن (هر چند من آرزو Id فکر کردم به دنبال آن زمانی که من در سال گذشته وجود داشته باشد ... خواهد بود یک سوغات عالی بود که همراه با تاتو پر از تاتو و چتر ساحلی روشن بود).

مشاهده لینک اصلی
من واقعا خوشحالم که تصمیم گرفتم این کتاب را پس ازHear the Wind Sing بخوانم. @ تقریبا مثل تماشای پرنده برای اولین بار پرواز می کند، به چیزی معجزه تبدیل می شود. این کتاب با برخی از آثار موراکامی بعد از خواندن تفاوت دارد، اما حتی بیشتر از آن چیزی است که من واقعا میآمدم تا ازHear the Wind Sing بخوانم. @ شما واقعا می توانید ببینید سبک مروکیمیس را توسعه دهید. من یادداشت های زیبای وحشتناک را در این کتاب یاد می گیرم. بعد از مدتی آن را نفوذ و از بین میبرد. باید خواند

مشاهده لینک اصلی
همانطور که با Hear the Wind Sing می خوانید، این کتاب از طریق پسرش از ژاپن به نیواورلئان در ماه نوامبر از طریق پسرش نقل مکان کرد و سپس در ماه بعد به من با ژاپن سفر کرد، زیرا کوچک و سبک وزن است که به راحتی قابل حمل است. خواندن یک قطار JR و نه در هواپیما @ Pinball @ یک داستان پیچیده تر از Hear the Wind Sing (هرچند که تا حدودی یک دنباله دار است) با اشاره به آنچه که در آخرین سه گانه ی موش صحرایی اتفاق می افتد، بهتر است تعقیب گوسفند وحشی. (با خواهران دوقلو و تمیز کردن گوش، نکات دیگری هم وجود دارد که حتی بعدا توسط HM به کار می آیند.) بلاسیه ما برای چیزی جستجو می کند و اگرچه ممکن است آن چیزی که نمی داند بدانند چیزی به او می دهد برای زندگی کردن، بر خلاف موش صحرایی که مطمئن نیستید حتی چیزی برایش وجود دارد. او - و ما - پاسخ به آن را در یک چوی گوسفند وحشی پیدا خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پین بال، 1973


 کتاب قهرمان
 کتاب خم رودخانه
 کتاب سکوت قبر
 کتاب حکایت هایی از دیوانگی های روزمره
 کتاب میدان ایتالیا
 کتاب جرقه و آموزشگاه پلیس