کتاب پشت سرت را نگاه کن

اثر سی بل هاگ از انتشارات آموت - مترجم: آرتمیس مسعودی-ادبیات داستانی

وقتی کلو بنسون از خواب بیدار می‌شود، متوجه می‌شود که ربوده شده و در یک دخمه زیرزمینی زندانی است اما اصلا به یاد نمی‌آورد چطور به آن‌جا آمده است. او از آن‌جا می‌گریزد اما کسی داستانش را باور نمی‌کند. به همسرش مظنون و ناچار می‌شود برای کشف واقعیت و برای زنده ماندن، ردپای خود را دنبال کند. اما چه کسی کلو را تعقیب می‌کند؟

«پشت سرت را نگاه کن» نوشته‌ «سی‌بل هاگ» تا کنون توانسته عنوان‌های متعددی از جمله پرفروش‌ترین رمان با موضوع زنان، دومین رمان پرفروش آمازون، پرفروش‌ترین رمان روانشناسی و پرفروش‌ترین رمان ژانر وحشت را از آن خود کند.

* پرفروش ترین رمان با «موضوع زنان»، دومین رمان پرفروش «آمازون»
* پرفروش ترین رمان «روانشناسی» و پرفروش ترین رمان «ژانر وحشت»


خرید کتاب پشت سرت را نگاه کن
جستجوی کتاب پشت سرت را نگاه کن در گودریدز

معرفی کتاب پشت سرت را نگاه کن از نگاه کاربران
Chloe Benson 27 معلم است با دست هایش گره خورده و آمپول را در یک اتاق بیدار می کند پای او متوقف می شود او \u0026 amp؛ او در یک بیمارستان روانپزشکی قرار دارد اما نمی تواند به یاد داشته باشد چه اتفاقی برای او افتاده است دکتر دکتر Traynor متخصص مغز و اعصاب به او گفت که او توهم و آمپر؛ گفته شد که قرص خوابش زده است. او به دکتر می گوید که او ربوده شده اما هیچ بدن او را باور ندارد. DI Summers \u0026 amp؛ DS Flynn به او کمک می کند کشف کند که چه اتفاقی برای او افتاده است زنجیره ای از حوادثی است که به خصوص او را به خاطر اینکه او در \"جشن تولد 40 سالگی\" و \" این زمانی است که همه چیز از هم می پاشد. چه اتفاقی می افتد پس این است که هر دو کارآگاه قطعات با هم همه چیز را که Chloe شروع به یادآوری آنچه در بر داشت یک زنجیره chilling از حوادث از حساب های بانکی بستن بستن حساب های ایمیل بسته و غیره. من نمی توانم بگویم دیگر به عنوان آنها خواهد شد spoilers اما اجازه دهید فقط بگویم که آنها پیچ و تاب و \u0026 amp؛ در هر مرحله در این مرحله می چرخد. من احساس خستگی خواندن را به حداقل می رساندم که فکر می کنم یک نفر می تواند این کار را به دیگری انجام دهد اما گفت که این داستان است. ستایش عالی برای سیبل هاج 4 1/2 ستاره

مشاهده لینک اصلی
3.0 تا 3.5 ستاره مرموز! پوشش بزرگ! من کمی کوچک می شوم ... موهای قرمز، لباس قرمز، و به ما نگاه نمی کند. شاید کسی پشت سرش باشد! به علاوه، به نظر می رسد کسی که می داند! خوب، اجازه دهید به طرح برسیم ... Chloe Benson در یک آرامگاه زیرزمینی بیدار می شود و فرار می کند یا آیا او؟ هیچ کس او را باور ندارد، او مجبور است تا کارهای زیادی انجام دهد تا آنچه واقعا اتفاق افتاده اتفاق بیفتد. اوه، فراموش نکنید که او تا به حال آمنیسا تا پیدا کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است یک کار آسان نیست. نویسنده کار خوبی انجام داد و باعث شد من همه چلوکا را مظنون کنم. به عنوان خوانده شده مانند رمان کارآگاهی بنابراین اگر این نوع شما از ژانر است .... کتاب را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
این رمز و راز هیجان انگیز روحانی فوق العاده خزنده و وحشتناک است که بلافاصله توجه شما را جذب می کند و آن را در سراسر نگه می دارد. (این نوع به من یادآوری فیلم های خواب با دشمن، به اندازه کافی، و بوسه دختران همه به یکی رول). حتی با چند چرخش در اینجا و آنجا، من هنوز احساس می کردم آن را به نوعی واضح است به چه کسی سعی داشت Chloe را از انتهای عمیق بکشید، با این حال، هنوز هم ارزشمند در قیمت مقرون به صرفه به عنوان خوانده شده!

مشاهده لینک اصلی
تاریخ انتشار: در حال حاضر در دسترس است. شما را به همه نگران برای copygame بررسی netgalley.Chloe بنسون از خواب بیدار ربوده و محدود در یک آرامگاه زیرزمینی بدون حافظه از آنجا که او آنجا وجود دارد. او فرار از طریق جنگل های بی رحم با زندگی خود، اما هیچ کس معتقد است داستان او و زمانی که او مظنون به شوهرش دروغ می گوید به او، Chloe مجبور به عقب نشینی از گذشته خود را، به دنبال در راه خود را برای پیدا کردن حقیقت و زنده ماندن است.اما چه کسی است که زیر Chloe؟ Gosh من از طریق این یکی، چنین جریان عظیمی و چنین داستان شدیدی - Chloe به داستان می گوید وقتی که از خواب بیدار می شود، به تنهایی و به تنهایی و در تاریکی کامل. بسیاری از وحشت و محکومیت بسیار بعد از آن، او فرار از زندان او و فروپاشی در جاده ها ... | او در خواب بیدار در بیمارستان، او می یابد که او 7 هفته حافظه از دست داده است. هنگامی که او اصرار می ورزد که او ربوده شده هیچ کس او را باور ندارد. همانطور که او گام های خود را باز می کند، مصمم است کشف آنچه که او از ذهنش مسدود شده است، این واقعا خواندگی اعتیاد آور است. اکنون هر کسی که به دنبال بررسی های من است، می داند که چقدر دوست دارم یک هیجان انگیز روان شناسی خوب است و این یکی فریبنده است. یک لحظه فکر کردم شاید این یکی دیگر باشد که من را بگیرد - اما من در نهایت آن را قبل از اینکه همه چیز را نشان دادم کار کنم، اما در بازی دیر شد. نویسنده کار شگفت انگیزی از مسیر اشتباه انجام می دهد، اما سرنخ های ظریف همه وجود دارد، اگر شما می دانید که در آن نگاه کنید - و اگر شما می توانید متبحر با Chloe و متافیزیکی در تمام کسانی که در اطراف او هستند، خوشحال به باورند او از دست دادن ذهن خود را متوقف با تار شدن خطوط بین حقیقت و دروغ، بین آنچه که مردم می بینند و چه چیزی در واقع رخ می دهد - و با ایجاد شخصیت هایی که می خواهید برای ریشه یابید، و یا واقعا می خواهید کفش های خود را پر کنید (با تشکر از آن چیز من وقتی که مردم من را آزار ) â € \"سیبل هاج توانست به ما یک داستان فوق العاده ای بدهد که شما را بر روی انگشتان شما و بازی حدس زدنی نگه می دارد. فوق العاده انجام می شود و با یک سبک بسیار قابل خواندن من این را برای طرفداران هیجان انگیز روانشناسی بسیار توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کسی که Chloe Benson را از تصویر می خواهد، مطمئن است، اما چه کسی؟ و چرا؟ یا او پارانوئید است و فقط همه چیز را تصور می کند؟ این یک سفر روانشناختی به ذهن او است، زیرا او تلاش می کند تمام قطعات را که به او پاسخ می دهد را با هم تلفیق کند. داستان با برخی از صحنه های بسیار خشونت آمیز شروع می شود. Chloe از خواب بیدار می شود و خودش را در تاریکی کامل می گیرد. او در سراسر بدنش درد دارد. او نمی داند کجاست و نمی داند که چطور او را تمام کرده است. پس از بسیاری از مبارزه، ناامیدی و عزم و عظمت، او را از تله زیرزمینی که در آن زندگی می کرد و از طریق جنگل اجرا می شد خارج می کرد. سپس او در بیمارستان تحت درمان با کم آبی و شوک قرار می گیرد. او می داند که کسی او را ربوده است. پس از اینکه توسط پزشکان و پلیس سوالی مطرح شد، متوجه می شود که حافظه اش را از دست داده است. او می داند که او چه کسی است، اما او نمی توانست چیزی را که در چند هفته گذشته اتفاق افتاد به خاطر بسپارد. پیش از آنکه از افسردگی و توهم ها رنج می برد، هیچکس باورش را ندارد. آنها متقاعد شده اند که Chloe همه چیز را تصور کرده است. این یک داستان دیگر است که تنها در ذهن او زندگی می کرد، شاید به دلیل برخی واکنش به داروهایی که او مصرف می کرد، باعث شد. اما Chloe می داند که او تلاش خود را تصور نمی کند؛ او چکار می کند؟ آیا او با از دست دادن حافظه خود، عدم حمایت از هرکسی و مشکوک شدن به همه، از جمله همسرش لیام، Chloe به خودی خود است اما مصمم است که عمیقا در جستجوی تلاش برای یافتن حقیقت باشد. اما آیا او آن را در زمان قبل از هر کسی که آخرین بار او را ربوده می شود برای تکمیل این عمل را انجام دهد؟ یا همه چیز فقط در ذهن او است؟ این یک داستان فوق العاده است، پر از پیچ و تاب و نوبت به عنوان نویسنده به طرز ماهرانه رمز و راز را کمی بازتاب بازتاب. من واقعا از خواندن این هیجان سیبل هاج لذت بردم و مشتاقانه منتظر خواندن بیشتر از این نویسنده با استعداد هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت سرت را نگاه کن


 کتاب دکتر ژیواگو
 کتاب خپل السلطنه ها و لندوک الدوله ها
 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب راورندوم
 کتاب دختر برفی
 کتاب بازگشت به کیلی بگز