کتاب پشت درهای بسته

اثر بی. ای. پاریس از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: آرزو امیررضایی-ادبیات داستانی

پشت درهای بسته یک داستان کلاسیک را در دنیایی کاملا مدرن روایت می‌کند. این کتاب یکی از ترسناک‌ترین تریلرهای روانشناسانه‌ای است که تا به حال خوانده‌اید. با خواندن هر فصل بیشتر درگیر داستان می‌شوید و بیشتر احساس شخصیت داستان، گریس، را درک می‌کنید؛ استیصال از این‌که هیچ‌کس تو را باور نمی‌کند و تو باید بجنگی تا عزیزترین آدم زندگی‌ات از آسیب مصون بماند. نقد کتاب سانفرانسیسکو.
صبح روز جمعه، وقتی به من می‌گوید بهترین لباسم را بپوشم، بی‌اختیار فقط به یک چیز فکر می‌کنم، آیا لحظه‌ای که بی‌صبرانه منتظرش بودم فرا رسیده است. ذهنم به آینده پرواز می‌کند؛ اما به خودم یادآور می‌شوم که بارها همین گونه سرخورده شده‌ام. حتی وقتی سوار ماشین می‌شود هم هنوز به خودم اجازه باور کردن نمی‌دهم. اما وقتی به سمت شهر می‌رویم، کم کم باورم می‌شود و هیجان‌زده شروع می‌کنم به نقشه کشیدن و از این می‌ترسم که نکند این لحظه را از دست بدهم. اما وقتی که جک ماشین را بیرون رستوران پارک می‌کند و از آن خارج می‌شود می‌فهمم که چقدر خوش‌خیال بوده‌ام.


خرید کتاب پشت درهای بسته
جستجوی کتاب پشت درهای بسته در گودریدز

معرفی کتاب پشت درهای بسته از نگاه کاربران
پشت درب های بسته من توجه خود را از فصل اول به آخرین صفحه گرفتم! من کاملا از این رمان لذت بردم و توصیه می کنم. در حالی که این کتاب را خواندم، خودم را آرزو می کردم که سریع تر بخوانم، باید نتیجه و سریع بدانم! من در طول خواندن چند خط آخر این داستان تحت تأثیر قرار گرفتم. من احترام گذاشتم! حتی مجبور شد چند صفحهای را دوباره بخواند. رمان از دیدگاه گریس و جایگزینهای گذشته تا حال حاضر به آن پرداخته شده است. اگر چه گاهی اوقات فکر کردم که داستان شبیه کتاب های دیگر است که من آن را خواندم، واقعا به من اهمیتی نداد، چون من قلقلک می خوردم. من فکر کردم نویسنده کار بزرگی با داستان است. این یک کتاب بود که من نمی توانستم بگذارم و مجبور بودم به زودی به پایان برسیم تا ببینیم داستان چگونه پخش می شود و من نا امید نشده ام. بسیار سریع گام، سریع و آسان خواندن!

مشاهده لینک اصلی
پشت درب بسته شده توسط B.A. پاریس یک نشریه مطبوعاتی سنت مارتین 2016 است. پشت درهای بسته یک رمان برجسته دیگر است و یکی از آن ها به شدت توصیه می شود توسط افرادی که سلیقه من را در کتاب ها درک می کنند. این داستان من را به سرعت به من زد، تحویل این ضربه به مناسبت روح من، و پس از آن آدرنالین را با شدت تپش فشار خون، من را با دست نخورده و من قلب رقابت در سرعت پیچش. گریس یک شوهر خوش تیپ و متاهل، یک خانه زیبا و ظاهرا یک زندگی عالی است. اما، همانطور که همه ما می دانیم، ظاهر می تواند فریب. گریس تقریبا در ازدواج ازدواج کرده بود، زیرا او با خوشحالی از خواهرش به چالش ذهنی وی برخوردار است، و این دو معامله بسته هستند، اما برخی از مردان نمی توانند این کار را انجام دهند. اما، هنگامی که جک با Grace و Millie می آید، فورا می داند که گریس یکی از آن هاست، و البته Millie استقبال می شود که با آنها زندگی کند. این همه کار کاملا انجام می شود، اما هنگامی که آنها ازدواج می کنند، گریس متوجه می شود که زندگی متاهل، همه چیز را از دست نداده است، اما هیچ کس نمی تواند حدس بزند که واقعا چه کسی واقعا ناراضی است، زیرا هیچکس نمی داند چه چیزی پشت سر است. درب های بسته | به طور معمول، زمانی که یک زیر سبک محبوب می شود و تن کتاب ها سقوط بازار در تلاش برای پول نقد در روند، من به سرعت از آن سوخته است. اما، من همیشه یک بازی ذهنی خوب، ترسناک روانشناختی تیره و تاریک را دوست داشتم که از ابتدا تا انتهای شما را از لبه نگه می دارد. بنابراین، من همه این رمان های جدید را از تعصب دوست دارم، و من عاشق استعداد جدید هستم که به خط مقدم رسیده است، که به زودی به پایان رسیده است. در حالی که اکثر رمانهای اولیه بر روی پاهای شیب دار ایستاده اند، حداقل تا حدی، این یکی کاملا جامد و کاملا منحصر به فرد است. وقتی یک فصل چندین بار در صندلی نشستم احساس خیس خوردن کردم و چندین بار به من زلزله زد. هنگامی که من به عقب برمی گردم، من با مسابقه با فضای زمان پرتاب شدم و احساس غم و اندوه شدم، و خواستار فریاد از کاراکترها برای انجام دادن چیزی بودم! کسی، کسی! من آرزوی من از بعیدترین منابع را داشتم و این بخش را از همه دوست داشتم. این نویسنده دارای ایده درست است، می داند چگونه یک وضعیت تنگ را ایجاد کند و می داند که چگونه می تواند احساسات را تحریک کند، چیزی است که بسیاری از این هیجان های روان شناختی جدیدتر از دست رفته اند. من باید به شخصیت ها توجه داشته باشم. آنها را دوست داشته باشید، آنها هر دو را نفرین می کنند، اما آنها باید پیچیده و یا توسعه ای داشته باشند تا خواننده احساس کند که به طور کامل مشغول است، و این یک امتیاز در آن جبهه است که با توجه به فضای رمان قابل توجه است. اگر دوست دارید موقت روانشناسی داشته باشید، نمیخواهید این یکی را بپذیرید! به طور کلی، اولین بار فوقالعاده است!

مشاهده لینک اصلی
OMG OMG OMG من فقط دوست داشتم پشت درب بسته شده توسط B.A. پاریس لحظه ای که من شروع به خواندن این کردم می دانستم که آن را به خوبی برای درست است و من بلافاصله احساس ترس در چشم Graces زمانی که جک بود در اطراف، اما من در \u0026 amp؛ خواندن Kapow در اینجا می آید.جک و آمپر؛ گریس این همه یک ازدواج کامل را داشت. گریس همسر کامل آشپزی عالی بود. خواهر Millie Graces که دارای سندرم داون است همه چیز در خارج از منزل کاملا مناسب بود، اما زمانی که جک در نهایت رنگ واقعی خود را در ماه عسلش نشان داد، جک به گریس هدایت می شود، تلفن همراه او، کیف پول و غیره گم می شود او به هتل و آمپر؛ می پرسد که کارکنان آنها را دیده اند، اما بدون توجه به گریس او چیزهای شگفت آور به نظر می رسد. من در چشم از گریس نگران بود او می خواست بر این باور بود که جک این هیولا نیست، اما او با استفاده از Millie به عنوان پیاده او گریس به انجام آنچه او می خواست. جاک می گوید گریس در مورد دوران کودکی خود و \u0026 amp؛ گرایش به طور ناگهانی احساس ناامیدی او را از او وحشت زده می کند و سپس غیر قابل تصور به Grace اتفاق می افتد من عصبانی پایان اما عشق جوان است هرگز WHAT IT SEEMS !!!!!

مشاهده لینک اصلی
Traiçoeira Perfeiçà £ درجه ... درب را باز کنید و مهمانان را وارد کنید - آن را مسحور و او magnetiza.Sà £ شام پر زرق و برق را با توجه به همه مهمانان، که اجازه خود توان توسط آن زن و شوهر افسانه، تنیس کشف و ضبط نفیس، بسیار جذاب و کامل! ... درب ها بسته شده اند، پارچه می افتد: از زرق و برق، آن را نامرئی می شود. تلفن Há که بدون ninguà بازی © متر atenda.E دلیل وجود خواهد داشت میله بر روی پنجره ها از اتاق؟ à ‰ دگردیسی یک زرق و برق محرمانه مظنون! ... برخیز از پارچه و تملق perfeiçà £ درجه à © کفش کریستال با پاشنه دشنه - خیره بیننده، که slays calça اخلاقی این داستان: Perfeiçà £ بوییدن یک موش - عدم اعتماد به. @ به بستن درب @ à © پیچیده، و دور از ذهن. می توان به حالت تعلیق نفس کشید - صفحه ی هیجان انگیز صفحه!

مشاهده لینک اصلی
DNF - جایی در حدود 60٪ ستاره! من دوست ندارم پشت درب های بسته تا آنجا که واقعا دردناک است برای خواندن. من خودم را ادامه می دهم، اما احساس خنک شدن می کنم، مثل اینکه می خواهم آن را دور ببرم. این کتاب همانند یکی از فیلم های واقعی فیلم ارزان است. درست است که آن را به پایان نمی رسد به سرعت. داستان بسیار ساده است. یک روانپزشک یک زن را مجبور به ازدواج با او کرد، فقط برای نشان دادن رنگ واقعی او به زودی به عنوان شب عروسیش. چگونه F * CK شما را در یک هواپیما به یک مقصد عجیب و غریب با این نوع از یک مرد؟ کسی که شما را انتخاب می کند بین (نمایش اسپویلر) (خود (که شما برای 6-7 ماه شناخته شده) و خواهر خود (که شما برای یک عمر شناخته شده) روز بعد از عروسی خود را انتخاب کنید. (پنهان کردن اسپویلر)] چگونه می توانید چنین احترامی برای خودتان داشته باشید؟ همانطور که قبلا آن را درک کرده اید، به شدت از Grace ناراحتم. جک؟ درست همانطور که هست شخصیتی را که من احساس می کنم وجود ندارد و هیچ دلیلی برای ادامه خواندن کتاب وجود ندارد. حتی نمیخواهم بفهمم پایان آن را به من میرساند (من امیدوارم یکی از دوستان من GR بتواند به من بگوید که چطور پایان مییابد: D). کتابهای خوب زیادی وجود دارد که در انتظار من هستند. من خودداری می کنم خودم را چیزی بخوانم که من دوست ندارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت درهای بسته


 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش
 کتاب مدرسه ... است: داداش خیلی خالی بندم
 کتاب خانواده پاسکوآل دوآرته
 کتاب مهتاب عشق
 کتاب بگذار دنیای بزرگ بچرخد
 کتاب مجوس