کتاب ویکتوریا

اثر کنوت هامسون از انتشارات گل آذین - مترجم: قاسم صنعوی-ادبیات داستانی

ویکتوریا (نروژی: ویکتوریا. En kjærlighedshistorie، 1898) یک رمان نات هامسون است. ویکتوریا در یک روستای ساحلی نروژ قرن نوزدهم، ویکتوریا را دنبال می کند که دوستش دارد که تمایلاتش چنان قدرتمند است که شرایطی را می طلبد تا عاشقانه ها را خنثی کنند. یوهانس پسر پسرش تبدیل به شاعر شد و برای نوشتنش با الهام بخشیدن به ویکتوریا، دختر ارباب فقیر این مانور، که با وفاداری خانوادگی به پذیرش مرد جوان ثروتمند از انتخاب پدرش احساس می شود، الهام می یابد. جدا از موانع طبقاتی و فشار اجتماعی، دوجنس سرنوشتی به نوبه خود صدمه زدن و سرزنش یکدیگر را به سمت یک عصبانیت عاطفی که تا زمانی که دیر نیست، تشخیص دهد.


خرید کتاب ویکتوریا
جستجوی کتاب ویکتوریا در گودریدز

معرفی کتاب ویکتوریا از نگاه کاربران
من نمی دانستم که Knut Hamsun می تواند خیلی خوب بنویسد. این یکی از داستانهای پرطرفدار عشق است که اخیرا خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
\u0026 lt؛ 3

مشاهده لینک اصلی
اولین بار من ویکتوریا را 11 ساله می دانم. خوب، من می دانم، برای این نوع رمان کمی جوان هستم .. من به یاد دارم که می توانستم از پروس، سیالیت آن (حداقل در نروژی) قدردانی کنم، اما همچنین به یاد دارم که بودن تحریک شده در هر دو Johannes و ویکتوریا، درک نمی کنند عشق و یا اعمال آنها. یک ساله 11 ساله به طور معمول تجربه زندگی داشت تا بتواند این نوع کار را درک کند، یا حداقل من قطعا آن را نداشتم. از آنجایی که من صندوق کتابم را سازماندهی می کردم، آن را در آن ندیدم. من گرسنگی / سولت را از هامسون دوست دارم، اما کمی مراقب بود، فکر ویکتوریا خیلی سبک بود، تا حدودی غیرممکن بود. و البته آن را نداشت. هامسون ساده ترین نویسندگان نیست، اما نباید از کسانی که از کارهای دیگر خود (گرسنگی یا رشد خاك) رنج می برند متوقف شود. این داستان عشق زیبایی ارائه شده است، با تفاوت های فرهنگی و فقر در مرکز آن. فقط آن را امتحان کنید، و بررسی Mannys را در زیر ببینید. همه را واقعا می گوید.

مشاهده لینک اصلی
زیرنویس می نویسد «داستان عشق»، اما شاید این امر مناسب تر بود «وضعیت ذهن در طول یک عشق». یک عشق ناخوشایند، ça va sans dire. ویکتوریا متعلق به طبقات بالا و یوهانس، فرزند میلر، از دوران کودکی یکدیگر را شناخته اند. موانع اجتماعی وجود دارد و احساس می کنند، اما هنوز در آن سن هستند که ممکن است آنها را دور بزنند، اگر آنها را نادیده بگیریم. از آنجا که طبیعت و مکان ها، دور از شهر، یک همدردی ایجاد می شود که به اندازه کافی بلند نخواهد شد تا منجر به عشق شود که به دلایل مختلف رضایت نخواهد داشت. و یوهانس در این € € œamoreâ ادامه به سوال، به شادی، به رنج می برند، به groped را فراموش و سقوط به آنها را دوباره در داخل، در یک زنجیره از افکار و ملاحظات، تا پایان غم انگیز است. جالب است، اما کمی سنگین، صادقانه است. بنابراین من انکار نمیکنم که به پایان برسد و صفحات رمان را بسته باشد، هرچند کوتاه است، با برخی از امداد.

مشاهده لینک اصلی
ویکتوریا گونه ای از جانشین معنوی پان است، اگر چه آنها به عنوان دو طرف یک سکه خوانده می شود. در اینجا نیز، عشق غیرممکن، به طرزی باورنکردنی و تقریبا سورئال به خود می گیرد. یوهانس فرزند میلر و همتای ویکتوریا، دختر قلعه است. در بی گناهی سن SA £ درجه inseparáveis در بزرگسالان desencontram-یوهانس می رود به شهرستان که در آن او تحصیلات خود را تکمیل و یک نویسنده موفق می شود، در حالی که ویکتوریا à © موظف به ازدواج با یک ستوان غنی متوقف می شود در £ اجازه دهید خانواده به ورشکستگی برسند. در این رمان کمی از چیزهایی که در پان با موچین ها درمان می شود، توسعه یافته است، این جنبه اجتماعی ترین رابطه است. سدیم £ درجه فقط ثروت بیشتر به diálogos اضافه کنید، اما همچنین © متر £ pressupÃμe مداخله به صورت ثابت از شخصیت های دیگر، پیچیده طبیعی بودن پان (در یک راه خوب، می گویند). طبیعت، در حال حاضر، به پس زمینه می رود بدون این اقدام نیز کمک به توسعه توصیف فضایی، که بیش از حد مهم نیست، و همچنین کمک نمی کند برای بالا بردن کار به چیزی بیش از یک داستان. برای بافت نتیجه بوجود می آیند episódios کوچک است که انتقال £ conclusà هامسون این عشق محال و AA حال دور شدن از Pan.à ‰ بسیار لذت بخش به خواندن، و در مورد یک توطئه (امروز بیش از حد پیش پا افتاده) و خارج از غرفه بیش از حد احساساتی طبیعت روابط انسانی است و جای تعجب نیست که ویکتوریا این کتاب را نام برد. این به این معنی است که تمام تراکم عاطفی را به کار اختصاص دهد، هرچند که آنقدر غنی نیست که پان و اسرار آن ها را غنی می کند، این همان اهمیت است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ویکتوریا


 کتاب خانه درختی 52 طبقه
 کتاب بانوی پاریسی ما
 کتاب مخمصه
 کتاب اتاق
 کتاب سرنوشت زنان و دختران
 کتاب نیکلاس نیکلبی