کتاب همیشه با من بمان

اثر لیز کسلر از انتشارات ایران بان - مترجم: شهلا انتظاریان-ادبیات داستانی

When her family moves after a rough year, Erin feels instantly at home in her new bedroom — even after she realizes that she’s not the only one occupying it. As Erin becomes accustomed to Joe, the spirit of the teenage boy who lived in the room before her, she starts to sense an inexplicable connection between them. Meanwhile, Joe’s brother, Olly, is trying to find a new normal since his brother passed away. Before Joe died, Olly was king of the school — and it’s not until Olly meets a new girl that he realizes just how many ways he’s changed . . . including the type of girl he could fall for. And when Erin finds herself caught between two brothers, and two choices, will her decision destroy her completely, or can she save herself before she’s lost forever?


خرید کتاب همیشه با من بمان
جستجوی کتاب همیشه با من بمان در گودریدز

معرفی کتاب همیشه با من بمان از نگاه کاربران
مراقب جان سبز باشید .... این کتاب خیلی شیرین و غم انگیز است در همان زمان مانند مخلوط دنباله شیرین و شور یا چیزی. از لحاظ فنی کتاب عالی است. از نظر احساسی این کتاب کامل است. من همه چیز را در مورد این کتاب عاشق می کنم مشاهده کامل بررسی من اینجا https: //aurorabattysbooks.wordpress.c ...

مشاهده لینک اصلی
من اساسا از این متن متنفرم 1.5 یا 2 ستاره چیزی است که آن را رتبه بندی می کند. اساسا همه چیز در مورد یک مثلث عاشقانه / عشق عاشقانه بین یک دختر، یک روح و برادر شبح است. من چشمانم را به سختی در حالی که این خواندن را نادیده گرفتم، عملا مغزم را دیدم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم !! آن را نگه داشتم من را به گریبان تا پایان و سپس آن را به من در اشک بود! بله، رمان جوان بالغ، اما اجازه ندهید که شما را ترک کند. یک داستان ارواح، یک داستان عشق و یک داستان در مورد امید، همه را به یکی تبدیل کرد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب تورنتر صفحه است! داستان ارین، جو، و اولی واقعا تاثیر گذاشت. احساس گناه و اضطراب در نقطه است. این کتاب یک پیچ و تاب در مورد درد و رنج کسی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته و روشن می شود که ممکن است وجود داشته باشد به شما تعجب. بزرگ خواندن به شدت توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب خوب است که در واقع چیزی است که داستان اصلی من را الهام بخش می کند، اما احساس می کنم نوشتن شخصیت ها کمی خسته کننده است. من بیش از همه احساس می کردم که ارین تصمیم گیری بثورات را برای این تصمیم گرفته است و احساس می کنم مردم در زندگی واقعی صدمه می زنند، من آن را توصیه می کنم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همیشه با من بمان


 کتاب جنون سرعت
 کتاب ینگه دنیا 1919
 کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد
 کتاب هنوز آلیس
 کتاب مادام بواری
 کتاب چشم