کتاب همه چی محشر است (نسبتا)

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-ادبیات داستانی

‫تام حسابی خوشحال است، برای اولین بار زود به مدرسه می‌رسد و آقای فولرمن را غافلگیر می‌کند. باید دلایل این همه خوشحالی را بخوانید …


خرید کتاب همه چی محشر است (نسبتا)
جستجوی کتاب همه چی محشر است (نسبتا) در گودریدز

معرفی کتاب همه چی محشر است (نسبتا) از نگاه کاربران
کتاب های تام گیتس són خنده دار به عنوان روزانه و کوچولو گرگ نیکول بازدید کنندگان però به diferència دیگر، تام TA © سرگرمی، سلیقه ها و کنجکاوی برانگیز گزارش شده است (مانند نقاشی، نواختن گیتار، گوش دادن به موسیقی) و این یک رهبر در کلاس است. دشمنان او معلمان زیادی نیستند، بلکه یک خواهر و یک دانش آموز محکم هستند. نویسنده نشان می دهد و می نویسد. تصاویر گرانبها خواهر برادر من لوکاس، 8 ساله، می خواند و می خندد، می خواند و می خندد.

مشاهده لینک اصلی
بسیار بسیار خنده دار !!!

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب بسیار خوب بود

مشاهده لینک اصلی
این بررسی همچنین در وبلاگ من در دسترس است، Read Till Dawn.First things first، این کتاب خیلی انگلیسی است! مانند خاطرات یک کتاب بچه Wimpy Kid (و یا حداقل مانند آنچه که Id شنیده می شود آنها را مانند)، اما نوشته شده توسط یک نویسنده بریتانیایی تا آنجا که پر از کلمات و عبارات است که باعث می شود من احساس می کنم من یک بچه کوچک انگلیسی است. به عنوان کسی که به شدت همه چیز را دوست دارد U.K.، این قطعا این کتاب را در محبت من به ارمغان می آورد - برای یک بچه آمریکایی خواندن این بدون درک واقعی از تفاوت های زبانی بین دو فرهنگ ما، می تواند بسیار خاموش. در سمت پیمان: Pichon شامل یک واژه نامه برای چیزهایی است که، همانطور که تام آن را می نویسد @ ممیز ODD کمی صدا @ در منفی: به معنای واقعی کلمه آخرین صفحه کل کتاب است، بنابراین خوانندگان اشتباه تصادفا کشف آن تا زمانی که آنها در حال حاضر muddled از طریق کل کتاب. اما چه کتاب خود را؟ خوب، باید بگویم که این مکنده برنده جایزه ادبیات نیست. مثل پنبه آب نبات، همه پف کرده و بدون ماده - اما شما می دانید چه؟ آب نبات پنبه خوب آن است. واقع گرایانه و احمقانه و خنده دار و عجیب و غریب آن، و تام چنین شخصیت واقعی است که من می توانم کاملا تصور کنید در حال اجرا به او در برخی از گوشه خیابان تصادفی در انگلستان است. این نیز یک بچه واقعا زیبا است که من واقعا دوست داشتم - مشکل با مجموعه های محبوب مانند خاطرات یک بچه Wimpy این است که همه شخصیت ها مانند پرشهای است که نمی توانم در مورد آنها صحبت کنم. از سوی دیگر، تام، عذاب آور و یا وحشتناک یا بی دلیل بی احترامی نیست. او با خواهر خود بحث می کند، مطمئن است، و در مورد پختن مادربزرگش شکایت می کند و از رقص های وحشتناک قدیمی رقص های پدرانش لذت می برد، اما او آن را به گونه ای انجام می دهد که فقط صادقانه است و نه بیش از حد. من هم با خواهر و برادرم مبارزه می کنم. من در مورد غذای من دوست ندارم (اما، درست مانند تام، وقتی کسی که دوستش دارم آشپزی می کند، من فقط در مورد آن شکایت می کنم زمانی که به آنها صدمه نمی بینم). من به والدینم می خندم وقتی که به نظر می رسد به خصوص با فرهنگ مدرن ارتباط ندارد. این باعث نمی شود که من یک شخص معنی بگیرم، فقط باعث می شود من انسان باشم، و همین هم برای تام است. بنابراین اگر شما فرصتی برای خواندن کتابهای تام گیتس داشته باشید، به هر حال این کار را انجام دهید! من نمیخواهم به آن تبلیغاتی از گوشههای خیابانی به عنوان هدیه خداحافظی به ادبیات بدهم، اما ممکن است دقیقا جالب، نور، احمقانه به نظر شما برسد. بیانیه: من یک ARC تکمیلی از این رمان در KidLitCon دریافت کردم.

مشاهده لینک اصلی
تام گیتس: همه چیز شگفت انگیز است یک داستان طنز آمیز از یک پسر است که تمام مشکلات معمول از بین بر دارد: یک خواهر بزرگتر شیطان، مدرسه قلدری، پدر و مادر که او را در هر نوبت و پدربزرگ و مادربزرگ (با عشق به نام فسیل) که از لمس نیستند، اما از بین می روند. تولد او در حال آمدن است و گرچه وی نکات هدیه را تمام می کند، حتما مطمئن نیستند که آنها به طور جدی گرفته می شوند و والدینش می خواهند حزب خود را در روستای دینو برگزار کنند! برای خوب بودن، این یک محل بچه کوچک است! با این حال، او می تواند تمام دوستانش را دعوت کند و به نظر می رسد بهتر از آن است که تصور می کرد. خوشبختانه برای تام نیز گروهش در دیسکو مدرسه بازی نخواهد کرد و خوشبختانه پدرش دوست DJ خواهد بود. چیزهایی که به نظر می رسد درست است. برای طرفداران خاطرات یک بچه Wimpy، سری تام گیتس به سرعت خواندن خواهد داشت، اما نزدیک به منطق کار با Kinneys نیست. داستان در زمان های مختلف پراکنده و بی معناست (شاید در مورد هدف)؟ عنصر منحرف کننده دیگر عبارات بریتانیایی است که در طول کتاب استفاده شده است. بعضی از آنها من را به خاطر معنی خراشیده کردند. یک لغت نامه کوچک در پشت کتاب وجود دارد، اما تمام شرایط دلخواه برای ما تعریف نمی کند. با تشکر از شما برای LibraryThing Reviewer Early، L. Pichon، و Candlewick Press برای این نسخه. من کتاب 2 1/2 ستاره را ارائه می دهم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه چی محشر است (نسبتا)


 کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز
 کتاب بر باد رفته
 کتاب آرزوهای بر باد رفته
 کتاب کتاب سیاه
 کتاب صلیب سربی
 کتاب سیم های سحر آمیز فرانکی پرستو