کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-ادبیات داستانی

بنابراین دیوید بولدکسی کتاب جدیدی را شروع می کند - یک هیجان انگیز بر خلاف هر گونه نوشته شده قبل. مت Mathew Pender، Pender Associates - یک سازمان سایه ای است که متخصص در مدیریت موقعیت های ظاهرا غیرممکن برای مشتریانش است. گاهی اوقات، این خدمات به منازعات مسلحانه منجر می شود. هنگامی که مت پندر توسط مشتری خود - بزرگترین پیمانکار دفاعی در جهان خواسته می شود - برای دستکاری دو ملت علیه یکدیگر، یک مجموعه شوکه کننده و شگفت انگیز از وقایع در حرکت است که احتمالا جهان را به آستانه جنگ جهانی III


خرید کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
یکی دیگر از بزرگساالن خواندن. شخصیت شوکه به خوبی توسعه یافته است.

مشاهده لینک اصلی
@ دیک، من به یک جنگ نیاز دارم. @ Nicolas Creel یک مرد در ماموریت است. او سرپرست بزرگترین پیمانکار دفاعی، شرکت Ares است. دیک پندر مرد کریل است که با ادغام اختلافات بین المللی، به شرکتperception مدیریت @ شرکت خود را به ثروت بیشتر است. اما Creel ممکن است یک طرح بزرگتر را در ذهن داشته باشد. شوش، یک مرد بدون نام و یک گذشته واقعا منحصر به فرد، دستور کار دیگری دارد. کتی جیمز یک روزنامه نگار است که تازه در جریان استراحت قرار گرفته است. او به طور ناگهانی به دنبال یک آژانس اطلاعاتی مخفی چند ملیتی می رود و جهان را به خاطر امنیت و صلح حفظ می کند. از یک عمر: شانس مصاحبه با بازماندگان تنها قتل عام است که هر کشوری را ترک کرده است. در این هیجان انگیز و هیجان انگیز، این شخصیت ها زندگی می کنند، به عنوان یک سری از وقایع در حرکت است که می تواند جهان را تغییر دهد همانطور که می دانیم. داستان عجیب و غریب که احساس می کند خیلی واقعی است، کل واقعیت ارائه می دهد همه چرخش و چرخش، درام عاطفی، شخصیت های فراموش نشدنی، و قدم زدن نمی توان آن را از خواننده انتظار می رود از دیوید Baldacci، و هنوز هم فراتر از هر چیزی نوشته شده قبل از **

مشاهده لینک اصلی
تمام حقیقت اولین کتاب A. Shaw است. یک عمل عجیب و غریب برای یک سازمان مخفی در دولت ایالات متحده. نیکولاس کریل یکی از فروشندگان بزرگ بازو است که به شدت نیاز به جنگ برای افزایش فروش اسلحه و به زودی دارد. او به نوبه خود به دیک پاندر نگاهی می اندازد تا جادوی مدیریت ادراک خود را بافتد تا یک جنگ جهانی سوم را آغاز کند. آنا زن در زندگی شاو به شدت از او گرفته شد، همانطور که در مبارزه قدرت ایجاد شده توسط پاندر گرفتار شد. کتی جیمز روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر است که در اثر گناه در جستجوی داستان او در کمترین میزان خود قرار دارد. او به شدت به مبارزه برای به دست آوردن کنترل زندگی خود را از الکل، دوباره او را در مبارزه با قدرت گرفتار شده است. با هم او با Shaw برای توزیع توطئه که موجب صلح جهانی و پیدا کردن حقیقت در پشت مرگ آنس قبل از جهان فروپاشی قبل از آنها eyes.This یک صفحه تیزر سریع گام است که شما را در حال تمرکز برای ساعت ها در پایان. به توهشدارداده شده است.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که معمولا یک کتاب دیوید بولداچی است که دارای یک سوپرمن است که از هر وضعیت خطرناکی مانند رابی، آموس دککر، جان پولر در این کتاب شوه است. و این اولین کتابی است که من از این نویسنده خواندم که در این کتاب لمسی عاشقانه دارد. این کتاب در مورد 3 شخصیت اصلی و 1 آنتاگونیست آنتاگونیست است که نیکلاس کریک است که خواهان جنگ سرد بین ملت است تا کسب و کار اسلحه او خوب است و جنگی وجود ندارد. شاو و دوست دخترش آنا با کتی جیمز سعی می کنند نیکلاس را متوقف کنند. این کتاب در شروع است کمی کند و درک نمی کند که در آن رفتن است. بخش خوبی از این کتاب، سوپرمن می داند که نیکلاس کریل را به عنوان متضاد در قسمت انتهایی کتاب شناخته است. به طور کلی کتاب دیوید همانگونه که قبلا خوانده ام، خواندن هیجان، تعلیق و عمل را به این ترتیب، این کتاب خیلی خوب است ... :)

مشاهده لینک اصلی
Baldacci یکی از نویسندگان مورد علاقه من است، و این یکی ناامید نیست. شاو یک سوپرمن است، قادر به مبارزه با هر شخص سختگیرانه است، و اگر زخمی شود، راهی برای ادامه یافتن پیدا خواهد کرد. او تصمیم گرفته است که بازنشسته شود و با خنده اش ازدواج کند اما رئیس او طرح های دیگری در مورد او دارد. این داستان ممکن است درست باشد. هنگامی که شما به کسب و کار بزرگ فکر می کنید که درآمد هنگفتی را در قراردادهای دفاعی گران قیمت کسب می کنید، آیا بازیکنان در سیاست مانند بازی هایشان در این کتاب بازی می کنند؟ من امیدوارم که نه، اما رسانه ها با رویدادهای جهانی ارتباط زیادی دارند، و هنگامی که شما کشورهای شاد مانند چین، روسیه و یا حتی کره را به عنوان چیزی که در حال پخش است، باعث می شود که چنین چیزی از وقوع اتفاق بیفتد. این یک لبه سواری صندلی است، پس بر روی کلاه خود بگذارید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب راهی دراز برای رسیدن به آب
 کتاب فروخته شده
 کتاب بیلیارد در ساعت نه و نیم
 کتاب ۳۹ پله
 کتاب تاریخ
 کتاب نجیب زادگان ورونایی