کتاب من این ترانه را شنیده ام

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-ادبیات داستانی

هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز از همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش باردار شناخته شده است، شناخته شده است. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟


خرید کتاب من این ترانه را شنیده ام
جستجوی کتاب من این ترانه را شنیده ام در گودریدز

معرفی کتاب من این ترانه را شنیده ام از نگاه کاربران
کیت 6 ساله به پدرش احترام می گذارد، یک منظره ساز برای یک خانواده ثروتمند. او کیت را همراه با او دعوت می کند و به کلیسای باستانی که بخشی از املاک تاریخی است، غبطه می بخشد، در حالیکه یک زن و شوهر بحث می کنند. در آن شب شام در این خانه برجسته برگزار می شود و یک دختر گم می شود و هرگز از بار دیگر شنیده نمی شود. جوان پیتر، وارث ثروت خانوادگی، شخصیتی است که در این مورد به پلیس علاقه مند است و در طول زندگی او پیروی می کند. پدر کیتس 2 هفته بعد اخراج شد و به زودی پس از آن پلیس ادعا کرد که خودکشی کرده است، حتی اگر هیچ بدن یافت نشد. 22 سال بعد کیت به پطرس در املاک خود می رود و او را متقاعد می کند که یک رویداد خیریه در خانه اش برگزار شود. آنها به زودی در عشق و ازدواج می افتند پس از بازگشت از ماه عسل، او از اختلال خوابیدن در خواب خود می آموزد و در مورد دختر گمشده و گناه و بی گناهی خود نیز سؤال می کند. کیت به خاطر خاطراتی که در این کلیسا به گوش می رسد، خالی از سکنه است، به دنبال پیوندی است که با هم مرتبط است. وقتی که او به حقیقت نزدیک تر می شود، زندگی اش در معرض خطر جدی است. چه کسی می تواند اعتماد کند ........ یک کتاب ماندگار با بسیاری از پیچ و تاب ها. فوق العاده!

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من فقط واقعا احساسات فراتر از بی تفاوتی در مورد این کتاب وجود دارد. این بود، خوب، و من در برخی از زندگی درونی زنان علاقه مند شدم (مگی، گریس، پترز مامان)، اما من تنها به عنوان ضرب و شتم داده شدم. شخصیت هایی که به خصوص دوست داشتنی بودند و اگر پیتر محکوم شد یا نه، خیلی مراقب بودم. من به نوعی امیدوار بودم که فقط به این خاطر بود که چنین احساس قوی ای از جانب شما وجود داشت! به خصوص از دو نوع روابط متفاوت (طولانی، ثابت و سریع و پرشور). خوشحالم که در مورد چیزی کاملا متفاوت بود، حتی اگر احساس هنر قبل از آشکار شدن این هنر واقعا مجبور بود. من شخصا خیلی دوست ندارم که اول شخص را خیلی دوست داشته باشم، بنابراین بخشهای کنکور واقعا سخت است که برای من بخوانند. او با مواد کمی دراماتیک بود و تمام داستانش فقط درباره پیتر بود. من عاشق چطوری کار خود را در کتابخانه ترک کردم، بنابراین نباید بحث کنیم که او در خارج از پیتر زندگی کرده است. /طعنه. من می دانم که ازدواج چیز نقطه ای از تنش در کتاب بود اما وای این بود ؟؟؟ عجله داشت و بیش از حد و من هیچ حس واقعی از آنها واقعا دوست داشتن یکدیگر.

مشاهده لینک اصلی
پدر کای لانسینگ زمانی که یک دختر کوچک بود ناپدید شد. پس از از دست دادن مادرش، او را به خاطر اعمال پدرش که به عنوان خودکشی نامیده می شد، خیانت کرد زیرا بدنش فقط ماشین و کیف پول او را پیدا نکرد. او با مادربزرگش زندگی کرد و بزرگ شد تا با یک مرد ثروتمند ازدواج کند. اما او بعدها برای قتل دستگیر شد و او بار دیگر مجبور شد با عجله در مورد یک دوست داشتنی روبرو شود. رمان داستان عشق و رمز و راز است. سرگرم کننده برای خواندن

مشاهده لینک اصلی
من کتاب را دوست داشتم، اما من مشکلی با انتخاب شخصیت های ساخته شده داشتم که کمی عجیب به نظر می رسید. آیا می توانستید به یک مرد که مظنون به کشتن همسرش چند سال پیش و شاید 20 سال قبل از دوست دخترش ازدواج کردید، عروسی کنید؟ آیا واقعا به کارآگاه خصوصی از طرف مخالف اعتماد دارید تا به شما کمک کند؟ من برخی از پیچ و خم ها را دوست داشتم و حتی اگر قبلا قاتل واقعی را حدس زدم متوجه شدم که آیا سرنخ هایی وجود دارد که به او منجر شود.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب مری هیگزین کلارک من بود. من به دلایلی تصور می کردم که همه چیز در مورد رمان های عاشقانه بود اما من برای تعجب بودم! من قصد دارم به شخصا از کتابدارم تشکر کنم تا به راحتی این مطلب را به صورت هفتگی من بخوانم. در 5 فصل اول یا بیشتر، من فقط می دانستم که من آن را انجام دادم به همه چیز بستگی دارد ... خیلی متاسفانه اشتباه کردم. بنابراین، اگر شما مثل من هستید و مری هیگز کالارک را نخریدید، این کتاب را دریافت کنید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من این ترانه را شنیده ام


 کتاب ماجراهای تن تن (13)
 کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۲
 کتاب منطقه مرده
 کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
 کتاب زنگ ها برای که به صدا درمی آید
 کتاب پنی قشقرق 6