کتاب من آلکس کراس هستم

اثر جیمز پترسون از انتشارات وانیا - مترجم: غزال رمضانی-ادبیات داستانی

آیا الکس صلیب می تواند بیشترین میزان خنثی و شخصی خود را حفظ کند؟ الکس کراس از یک جشن خانوادگی بیرون رفته است اخبار بدی را به همراه دارد: یک دوست داشتنی مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. با فحاشی به قاتل، او به سرعت می آموزد که او در یکی از واپسین ترین صحنه های واشنگتن، D.C. و این قاتلان تنها قربانی نبودند. . . شکار قاتل منجر به الکس و دوست دخترش، کارآگاه "Brianna Stone"، به جایی که هر فانتزی ممکن است، اگر شما مدارک لازم را داشته باشید، به زودی آنها با برخی از افراد بسیار مهم، بسیار محافظت شده و بسیار خطرناک روبرو خواهند شد. هر چیزی برای حفظ اسرار خود را امن است. همانطور که الکس در قاتل بسته است، او شواهدی را نشان می دهد که نشان می دهد به غیر قابل تصور است - یک وحی است که می تواند کل جهان را سنگ.


خرید کتاب من آلکس کراس هستم
جستجوی کتاب من آلکس کراس هستم در گودریدز

معرفی کتاب من آلکس کراس هستم از نگاه کاربران
من به سرعت متوجه شدم که چگونه سریال الکس صلیب را سرگرم می کند. این یکی استثناء نبود. داستان ها کمی طولانی تر از من می خواهم از جمله این یکی بکشم. جرمی که الکس باید حل کند این است که نزدیک به خانه است و مسیر تحقیقات همه چیز را به کاخ سفید می اندازد. من در لبه صندلی من بودم که می خواست کشف کند که چه کسی قاتل و ارتباط است.

مشاهده لینک اصلی
الکس صراح خود را در میان قدرت کاخ سفید و پایداری FBI پیدا می کند، زیرا او قاتل مرموز یک عضو خانواده صلیبی را دنبال می کند. در میان این پرونده، نانا ماما مبارزه زندگی و مرگ خود را دارد. همانطور که معمولا Patterson شدت را به نقطه ای می رساند که من نمی توانم آن را از زمانی که من از طریق یک سوم بود، قرار دادم!

مشاهده لینک اصلی
من 3،5 * را می دهم این اولین کتابی بود که من از این نویسنده خواندم و آن را دوست داشتم. او نوشتار بصری، بسیار روان و قابل فهم است. داستان جالب است، اما به صورت اعتیادآور نیست. خیلی بیشتر انتظار داشتم او انتظار داشت که تعجب کند و تسلیم شود. این اتفاق رخ نداد مطمئنا آثار دیگر این نویسنده را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا خوب بود. در بسیاری از موارد، قاتل زیادی دنبالش نبود، اما هنوز هم جالب بود. برخی از قطعات غم انگیز بودند و من اعتراف کردم که من پاره شدم. من نمی توانم کتاب بعدی را بیرون کنم

مشاهده لینک اصلی
3 ستاره - آسان خواندن - اگر دوست دارید مجموعه تلویزیونی قلعه (که در آن نویسنده، جیمز پاترسون اغلب به عنوان یک بازیکن پوکر ظاهر شد) شما این سرگرم کننده خواندن سرگرم کننده را پیدا کنید بدون نیاز به دیدن هر گونه پیام عمیق

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من آلکس کراس هستم


 کتاب شهر و شهر
 کتاب جان شیفته
 کتاب پیدات کردم سرمگس!
 کتاب فن گرل
 کتاب اتحاد سیاه دلان
 کتاب یک بار فریبم بدهی