کتاب مرا نگاه کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات برکه خورشید - مترجم: شهناز مجیدی-ادبیات داستانی

کالین هانکوک فرصتی دیگر برای شوتش به دست می آورد. با سابقه خشونت و تصميمات بد در پشت او و تهديد زندان، هر لحظه از هر قدمي خود را متزلزل مي کند و قصد دارد مستقيما راه برود. به کالین این بدان معنی است که خود را صرفا به سمت درجه تدریس تدریس و اجتناب از همه چیزهایی که در زندگی زودهنگامشان مخرب بوده است، بپردازد. به یاد روزهای خود از درس های دشوار خود، آخرین چیزی که او دنبال می کند، یک رابطه جدی است. ماریا سانچز، دختر سختگیر مهاجران مکزیکی، تصویری از موفقیت معمول است. با مدرک تحصیلی از دانشکده حقوق دوک و کار در یک شرکت معتبر در ویلمینگتون، او یک زیبایی تاریک مو با تجربه حرفه ای به ظاهر بی عیب و نقص است. اما ماریا سابقه ترویستی دارد که او را مجبور به بازگشت به زادگاهش کرده است و بسیاری از آنچه را که یک بار به آن اعتقاد داشت، سوءاستفاده می کند. احتمال برخورد با جاده ای که باران رفته است، مسیر زندگی هر دو کلین و ماریا را تغییر خواهد داد، چالش های پیش بینی های عمیق در مورد یکدیگر و در نهایت خود. همانطور که عشق غیرمنتظره میان آنها برقرار است، آنها جرأت می کنند تصور کنند که آینده احتمالا با هم می تواند به نظر برسد. . . تا زمانی که یادآوری های شدید از رویدادهای در Marias گذشته شروع به سطح.


خرید کتاب مرا نگاه کن
جستجوی کتاب مرا نگاه کن در گودریدز

معرفی کتاب مرا نگاه کن از نگاه کاربران
من همه چیز من انتظار می رود از نیکلاس اسپارکس حالا من می خواهم در مورد تنها چیزی که من molesto.SPOLIERSEn نظر من هویت آزار بسیار آشکار بود و چیز دیگری است که حتی اگر تو را دوست دارم کالین در زمان های مختلف من ناامید به اندازه کافی صحبت را دوست داشتم. (اگر چه من باید این موضوع چند بار در زندگی از شخصیت های اصلی می گویند، زیرا خوب نیکلاس است.)

مشاهده لینک اصلی
من سالها طرفدار Nicholas Sparks شده ام. فقط چیزی در مورد توانایی او در داستان داستان عاشقانه ای وجود دارد که من نمی توانم آن را به دست آورم. دیدن من کمی متفاوت از کتاب های دیگر او است، اما این بدان معنا نیست که ارزش خواندن را نداشته باشد. او فاکتور تعلیق را افزایش داد، که من واقعا درخشان داشتم. داستان هنوز هم در اطراف عشق و خانواده متمرکز بود، اما چیزی اضافی داشت. بخش غیر منتظره ای برای من کولین بود. با گذشت مدتی و بدبختی، او مجبور بود به طور مداوم کار کند، او قلب من را به سرقت برده، همراه با ماریا. او صادقانه و ساده بود و فقط سعی داشت شخصیتی بهتر داشته باشد که سخت نیست تحسینش کند. اتصال آنها غیر منتظره بود و واقعا، واقعا شیرین بود. داستان کمی در اینجا و آنجا رخ داد، اما به طور کلی من واقعا آن را دوست داشتم. من هر چیزی که این مرد می نویسد می خوانم.

مشاهده لینک اصلی
آقای اسکارکس این کار را دوباره انجام داده !!!!!!! من از این کتاب از ابتدا تا انتهای لذت بردم. من با پرولوگ را برداشتم و تا انتها به من رسید. این احتمالا یکی از رمان های مورد علاقه من توسط او خواهد بود. هرچند فونت یا متن که می خواهید آن را بنویسید، کوچک بود و خواندن آسان بود و فصل ها فقط از طریق آن جریان می یافت. اگر شما یک فن نیکلاس اسپارکس مثل من هستید، من واقعا توصیه میکنم که این کتاب را بخوانید، اگر قبلا وجود داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
خوب، این خیلی شگفت انگیز بود !! من به طور کلی طرفدار کامل داستان های فرمولیک نیستم (فکر می کردند که آنها محل، مثل تعطیلات، در ساحل، خوردن یک کوکتل ...) اما این به من شگفت زده شد. من به طور معمول طرفدار Sparks نیستم - فقط به این دلیل که آنها پاسخی را می دهند که گاهی اوقات geninue نیست. اما من متوجه شدم که مسیل دوباره و دوباره به این کتاب میرود و لذت بردن از سفر من را گرفته است. هومم شگفت زده شدم اما حالا این را توصیه خواهم کرد! یاهو، کتاب عالی.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب! این کتاب به من دلتنگی قلب داد!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرا نگاه کن


 کتاب قلعه سفید
 کتاب ولگردی با قصد قبلی
 کتاب ستون های زمین (جلد ۱)
 کتاب کتاب سیاه
 کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 7
 کتاب گذر از جهنم (دونده ی هزارتو)