کتاب ما اینجا زندگی می کنیم

اثر الیور جفرز از انتشارات پرتقال - مترجم: شبنم حیدری پور-ادبیات داستانی

Oliver Jeffers, arguably the most influential creator of picture books today, offers a rare personal look inside his own hopes and wishes for his child—and in doing so gifts children and parents everywhere with a gently sweet and humorous missive about our world and those who call it home. Insightfully sweet, with a gentle humor and poignancy, here is Oliver Jeffers users guide to life on Earth. He created it especially for his son, yet with a universality that embraces all children and their parents. Be it a complex view of our planets terrain (bumpy, sharp, wet), a deep look at our place in space (it’s big), or a guide to all of humanity (don’t be fooled, we are all people).


خرید کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
جستجوی کتاب ما اینجا زندگی می کنیم در گودریدز

معرفی کتاب ما اینجا زندگی می کنیم از نگاه کاربران
الیور جفرس را دوست دارم کتاب های او همیشه چیزی خاص است. ما در اینجا به سختی به عنوان دیگران به کار خود ادامه دادیم، اما هنوز خواندن و خواندن زیباست. یک کتاب که بچه ها را به یک روش ساده، گرم و مهربان معرفی می کند. یک کتاب که می گوید: \"شما هرگز در زمین تنها نیستید.\" آن را از کتابخانه محلی خود انتخاب کنید.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بهترین کتابهایی است که در مدت زمان طولانی خوانده ام. این یک شیوه واقعا تعاملی است که کودکان را به طیف وسیعی از موضوعات مانند نجوم، سازگار با محیط زیست و موضوعات تمدن شهروندی جهانی آموزش دهد. من از این کتاب در کلاس درس استفاده می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من دوست دارم که این کتاب برای کودکش نوشته شده است. این یک عروس زیبا برای یک کودک است. بسیاری از کاربردهای دیگر دارد و من فکر می کنم خوانندگان ایده های صلح آمیز و متفکرانه را در درون خود دوست دارند.

مشاهده لینک اصلی
هنر این کتاب بسیار زیبا است!

مشاهده لینک اصلی
خاموش نمودار! به سادگی، بهترین کتاب تصویر برای یک نوزاد (و، اجازه دهید آن را، پدر و مادر خود) از پت اسم حیوان دست اموز قرار داده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما اینجا زندگی می کنیم


 کتاب آتش بازی
 کتاب قتل در زمین گلف
 کتاب باغ فراموش شده
 کتاب فردا در نبرد به من بیندیش
 کتاب داشتن و نداشتن
 کتاب قتل خانم مک گینتی