کتاب لاک پشت رو لاک پشت

اثر جان گرین از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: امیرمحمد جوادی-ادبیات داستانی

Sixteen-year-old Aza never intended to pursue the mystery of fugitive billionaire Russell Pickett, but there’s a hundred-thousand-dollar reward at stake and her Best and Most Fearless Friend, Daisy, is eager to investigate. So together, they navigate the short distance and broad divides that separate them from Russell Pickett’s son, Davis. Aza is trying. She is trying to be a good daughter, a good friend, a good student, and maybe even a good detective, while also living within the ever-tightening spiral of her own thoughts.


خرید کتاب لاک پشت رو لاک پشت
جستجوی کتاب لاک پشت رو لاک پشت در گودریدز

معرفی کتاب لاک پشت رو لاک پشت از نگاه کاربران
من در همه ðŸ '\"ðŸ\" راضی نیستم

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فوق العاده عالی است، منتظر یک کتاب جدید جان سبز طولانی اما کاملا ارزش آن است. رمان به داستان عزا می گوید. او یک نوجوان با OCD و اضطراب ناکارآمدی است که در دبیرستان شرکت می کند و دارای بهترین دوست دیزی است. آزا یک دوست دوران کودکی نامیده شده است و در سالهای گذشته با آنها تماس نداشته است. یک روز پدر دیویس، که اتفاق می افتد یک میلیاردر می شود، ناپدید می شود و پاداش 100،000 دلار برای اطلاعاتی که اشاره به موقعیت او است، وجود دارد. بر خلاف دیزی، آزا به پاداش بسیار علاقه مند نیست، اما دیزی است که آزا را می کشد تا ببیند چه اتفاقی برای میلیاردر راسل پیکت در امید به دست آوردن 100،000 دلار است. این تنظیم رمان است، برای شما این است که بیاموزید چه اتفاقی می افتد شخصیت ها شوخ، تیز و دلپذیر هستند. همانطور که در کتاب جان سبز معمول است، شما طنز، چیزهای معمولی، چیزهای بی اهمیت nerdy (مورد علاقه من) و تم های فلسفی را پیدا کنید. نویسنده توصیف علائم اضطراب و افکار مزاحم بسیار دقیق است. افکار مزاحم تکراری و ناخواسته هستند و اغلب در سراسر داستان به آزار می رسند. من دوست داشتم راز بیشتری را در داستان بگنجانم اما حدس می زنم که این کتاب (عمدتا) در مورد آن چیزی نبود. در کل این یک کتاب عالی است و من آن را بسیار توصیه می کنم. نکته ی اصلی: من اکنون پوشش و عنوان کتاب، متناسب با آن است :)

مشاهده لینک اصلی
چطور می توان فردی را که هرگز ملاقات نکرده ام بنویسد مانند او در داخل سر من صعود کرده است، آنچه را که درون آن است را برداشت و آن را به عنوان یک کتاب تحویل داد؟ چگونه کسی می تواند چیزی را قلم بزند، که برای میلیون ها خواننده در نظر گرفته شده است و من احساس می کنم مانند آن است که تنها برای من نوشته شده است؟ خلاصه ای راجع به میلیاردر فراری و صد هزار دلار پاداش، اما داستان واقعی در مورد آن و بیشتر کمتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در OCD و اضطراب رنج می برد، Aza Holmesâ € ™، سر. این ممکن است خط افسار جنجالی جان گرین نیست، اما جایگزین مورد علاقه من از کتاب های خود را برای احساسات این کتاب exuded در هر صفحه تک گفته می شود که این کار سبز ترین کتاب های زبانی است و من واقعا می توانم احساس کنم که چگونه او عواطف و خشونت عذاب عذاب را حقیقتا گرفتار می کند: هیچ سوییسی گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفت، اما در عوض، این یک لفظ دقت و شدید بود بیماری روانی. این به این معنی بود که خط طرح کلی، اغلب یک گام به عقب بازگردانده شد تا امکان کاوش و درک کامل از بیماری روانی آسیا را فراهم آورد، اما برای من این امکان عناصر قدرتمندتر و عجیبتر را برای روشن شدن فضا فراهم آورد. بیماری روحی، البته، یک جانور همیشه در حال تغییر است و برای هر فرد متفاوت است، اما من می توانم بیشتر از خودم در ذهن Aza پیدا کنید. سبز کلمات را برای همه چیزهایی که درون من قرار داشت، قرار دادم، هرگز نمیتوانستم، و بدون ایجاد یک اثر مهلک، آن را انجام دادم. یکی عاطفی؟ بله اما یک جایی که من می توانم اندازه گیری درک در داخل دلهره را پیدا کنم که خواندن این موضوع من می دانم ناگزیر باعث می شود. در سبک واقعی جان سبز، این کتاب همچنین مجموعه ای از پرسش های بسیار فلسفی را برای شخصیت های برجسته نوجوانش برای کشف به نمایش گذاشت. من می دانم که خوانندگان دیگر این غیرقابل اعتماد را پیدا می کنند، اما من عاشق این هستم که عمق احساسات شبیه است و به بحث و گفتگو در مورد موضوعات بسیار بزرگ و بلند ادامه می دهد. ارزیابی آنچه را که باعث می شود \"Aza\" از مشکلات فردی در طول دوره این کتاب است. گفتمان من در فلسفه ی آگاهی بشری یک موضوع جذاب بود و احساس کردم که واقعا باید شخصیت او را در سطح شخصی درک کنم. آزا، همانطور که هر رنجور، خیلی بیشتر از بیماری اوست. او یک زن جوان عمیقا هوشمند و مورد احترام است. او همچنین به طور متوسط ​​دانش آموز دبیرستان آمریکایی است. و سبز او را به جای آن قرار می دهد تا فقط بر رنج و اجبار او تمرکز کند. من عاشق کاوش عمیق ذهن او با او بودم، و من عمیقا در زمانی که او در داخل از دست رفته خود را تحسین همجنس گرایی. این کتاب پایان دادن به که در واقع من را کمی شکست، اما یکی از من قدردانی جان گرین برای تحویل. این یک داستان شاد پس از پس از آن نیست. این نمایندگی از زندگی واقعی است. احساسات این رمان از صفحه اول تا پایان و به مراتب فراتر از آن تحویل داده می شود. این باعث آسیب دیدن قلب شما می شود و اگر شما بتوانید آن را بخوانید، سؤال می کنید. این به شما چیزهایی را می دهد که شما نمی خواهید در مورد خودتان بدانید و قطعا شما را گریه می کند. پایان نیز این همه چیز را انجام خواهد داد، اما این نیز به شما چیزی را از آن دور خواهد کرد. و این چیز باعث می شود این یکی از کتاب های مهم من خوانده ام. این چیزی امید است.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره ها من می دانستم که به این موضوع می رسم که نوشته های پر زرق وبر جان گرین و شخصیت های غیر واقعی که مانند فیلسوفان صحبت می کنند، اما حتی نمی توانم کمک کنم ولی تحسین نوشته هایم را دارم. این خیلی جالب است که بخشی از او را به عنوان یک دانشآموز کالج بخوانم؛ زیرا زمانی که TFIOS خواندید، من یک مدرسه ابتدایی در دبیرستان بودم و هر جنبه از آن را دوست داشتم. حالا که 5 سال سن داشتم، چیزهایی را در این مورد می گیرم که فقط به من یادآوری می کند که جان سبز داستان نابغه است. راه او بافتن موضوعات با هم و ایجاد نقوش غریزی است. من نمی تونم از نوشتن نامه های تلخ و شیرین بپرهیزم و عاشق این موضوع هستم که عواطف را رمانتیک می کند. همانطور که من خودم متوجه شدم که اگر 16 ساله این صحبت را به پایان برساند، من هنوز هم واقعا مغرور و هیجان انگیز بود. اما تا آنجا که این کتاب نقص است، دو چیز مهم بود که فقط من را مالید راه اشتباه. 1. من نمیخواهم این موضوع را به عنوان توانمندی در نظر بگیرم، اما خیلی خسته کننده بود که درباره دخترانی که پول، منابع، دارو، درمان و حمایت دارند، برای بهبود بهتر است، اما او به طور فعال تصمیم میگیرد که هیچ کاری نمیکند و او نمی خواهد بهتر شود من می دانم که این ممکن است یک ذهنیت واقع گرایانه برای بسیاری از نوجوانان باشد، اما او بسیار خوش شانس است که منابع خود را داشته باشد، و با این حال، او از این ایده که داروها کار نمی کند (هر چند که او هرگز نمی برد آن؟) و برای او هیچ امیدی وجود ندارد. به عنوان کسی که با اضطراب است که به طور مداوم با افکار مارپیچ و نفوذ می کند، یکی از اندیشه های امیدوار کننده ای برای من است که باعث می شود من از فضای آزاد خودم بکشم، بدانم که من هر هفته به مدال ها و مشاوران دسترسی دارم. بنابراین، من نمی فهمم که چرا آزا امید خود را از دست داده است، در حالی که در یک موقعیت واقعا محبت آمیز است که بسیاری از افراد مبتلا به بیماری روانی آن را ندارند. شاید اگر سبز به لحظه ای عادت کرده است که این عصبانیت را به چالش بکشد تا دارو بگیرد و بهتر شود، آن را به نظر نمی رسد بسیار مشکل ساز باشد، اما بدون شک که چرا از ریکاوری رد کرد، به نظر می رسید برای خودش خیلی زیان آور بود (و به طور بالقوه برای خوانندگان جوان ) 2. فکر کردم دیزی یک دوست جسور بود. البته او در ابتدا بسیار عالی و خنده دار بود، اما او در نهایت به چیزهای انحرافی و غیر قابل تقدیر آزار می رساند که کاملا آسان به آن اجازه داده شد. من واقعا انتظار داشتم آزا سرانجام به او میگفت که آنها دوست نخواهند بود، زیرا اگر یکی از دوستان من به من بگوید که آزاردهنده و ناراحت کننده است، من هرگز با آنها صحبت نخواهم کرد. من دوست ندارم که سبز او را عذر خواهی ساده را رد کرد زیرا این یک خشم ریشه ای عمیق است که آزا سزاوار آن نیست، مخصوصا اگر سعی در بهبود پیدا کند.بنابراین اگر من نمی توانستم با این 100٪ ارتباط برقرار کنم، من فکر می کنم این کتاب این است که نزدیکترین خانه را در بر گرفت. من در برخی از قسمت های گریه گریه کردم چون خیلی واقعی بود و برای آزا خیلی سخت بود.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از چیزهایی که من در مورد این عاشق بودم و فکر می کنم به زودی بررسی های خوبی انجام می دهم، اما در حال حاضر در اینجا برخی از افکار سریع (تفکر): - من به شخصیت های اصلی مبارزه با اضطراب و بسیاری از افکار او و احساسات زیادی با من داشتند - من دوست داشتم که چگونه اضطراب و عصبانیت او درمان نشود و جان گرین ادامه داد که می گوید که مبارزه مادام العمر است و شما از صعود و نزول خود خواهید بود، اما با این وجود زندگی می تواند معنی دار و شگفت انگیز باشد بیماری .- من دوست داشتم که رابطه چطور گذشته نباشد اول، به ندرت در زندگی واقعی زندگی می کند و بسیاری از کتاب های YA در این رابطه غیر واقعی هستند و نحوه ارتباط آن بسیار زیبا بود، گرچه غم انگیز بود. دوستی شگفت انگیز بود و مسائلی که واقعا به آن توجه شده بود، واقعا برای مردم مورد احترام و واقعی بود با یک بیماری روانی .- جنگ ستارگان fanfic. به اندازه کافی گفت

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لاک پشت رو لاک پشت


 کتاب مهتاب عشق
 کتاب مرگ در ونیز
 کتاب بیراه
 کتاب ساقه بامبو
 کتاب مینیاتوریست
 کتاب کاتالینا