کتاب قوزک پا

اثر آلبرتین سارازان از انتشارات دبیر - مترجم: هوشنگ خداحافظی پور-ادبیات داستانی

As if the reader were riding shotgun, this intensely vivid novel captures a life on the lam. Lastragale is the French word for the ankle bone Albertine Sarrazins heroine Anne breaks as she leaps from her jail cell to freedom. As she drags herself down the road, away from the prison walls, she is rescued by Julien, himself a small-time criminal, who keeps her hidden. They fall in love. Fear of capture, memories of her prison cell, claustrophobia in her hideaways: every detail is fiercely felt.


خرید کتاب قوزک پا
جستجوی کتاب قوزک پا در گودریدز

معرفی کتاب قوزک پا از نگاه کاربران
توصیه شده توسط یکی از نویسندگان مورد علاقه من، پاتی اسمیت، به عنوان یکی از کتاب هایی که او را امروز می سازد، خیلی واضح است که واقعا منتظر خواندن این مطلب هستم. Albertine خیلی خوب می نویسد ... تقریبا خیلی خوب است؟ او توانست داستان بسیار ساده ای را با نوشتن چنان شدید انجام دهد که من هنوز تصمیم گرفته ام که زیبایی یا خسته کننده باشد. من عاشق چگونگی پایان دادن به هر فصل با یک عبارت خیلی شاعرانه آن را تقریبا باعث خفه شدن شما می شود. اما توطئه ... من تلاش کردم که آن را دوست دارم، همانطور که پاتي بود.

مشاهده لینک اصلی
من کتاب را بیشتر بخاطر جذابیت غیر قابل تحملی آلبرتین سرازین و به خاطر زندگی کوتاه و ناراحت کننده اش، پر از اشتیاق و آرزو دارم که آن را به طور ناگهانی پایان ندهم ...

مشاهده لینک اصلی
Id بیش از حد جوان است تا بیشتر از هر چیز دیده شود، و Id خواندن زیادی، رویای و موضوع را از دست داده است. برای من واقعیت از هر چیز دیگری تحریف شده بود؛ @ این کتاب یک گردباد از احساسات بود. یک کتاب در مورد احساسات بیش از حد در فضای بسیار کم. این کتاب یک بار به نظر می رسد یک لحظه شبیه سازی شده است، چون همه چیز در آن زمان اتفاق می افتد، آن همیشه در تمام طول عمرش است و هرگز نفس نمی گیرد. اما من آن را دوست داشتم، من 60 ساله را با ضرب و شتم-یو-وی دوست داشتم، با وجود آنکه خیلی زود در زندگی او، خیلی دوستش داشتم، او را دوست داشتم. من دوست دارم که همه چیز را در همه جا مرتب کرده باشم، با وجود اینکه مچ پا شدیدا شکسته ام. هرگز هنوز هم، منعکس کننده نیست، اما همیشه در حال حرکت، طرح ریزی، دوست داشتن، زندگی با صدای بلند است. عشق عاشقانه با جولین برای من کم می شود، عزت کامل و رفتارهای تقریبا خودخواهانه کمی نابالغ است و خسته کننده است تا سرمایه گذاری شود. من فکر می کنم که شدت زبان کمی بارور می شود. اما به طور کلی، من آن را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
جاده خالص و خالص مانند یک کویر است؛ بعد، شاید، آرام، ما مسیرهای سحر آمیز را دنبال خواهیم کرد ... @: آن، هنوز یک نوجوان، در حال حاضر زندگی پر مشغله دارد. یک دوران کودکی از خانه تا خانه، بزهکاری، زندان محسوب می شود. این فرار می کند و قیمت را می پردازد: آخرین خرگوش شکست خورده است. مستقل با آزادی، او یک نشت مشتاق را آغاز می کند. درد و رنج او بر روی شانه، غریزه بقا خود را برای یک قطب نما، او جاده ها سفر و ملاقات جولین، عشق، چیز واقعی است. خوشبختانه در نهایت به نظر می رسد ممکن است، اما شناور دارای قوانین آن است ... Albertine Sarrazin در الجزیره در سال 1937 متولد شد، کمک های عمومی، زندان، فحشا، آزمایش هایی که به عنوان مواد برای کتاب های او، از جمله Traversière و سواره نظام (Pauvert). او پس از گذراندن هشت سال زندان، در سن 30 سالگی فوت می کند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** آه، زیبا بود! کاملا شگفت انگیز بود زیرا من تا به حال هرگز، هیچگاه از وجود Albertine Sarrazin قبل از ارائه این رمان نیمه خودآفرینانه شنیده ام. این بسیار خوب نوشته شده است ، با دقت زیاد مورد توجه قرار گرفته است. این یک داستان عجیب و غریب است، اما به ویژه یک داستان عاشقانه، اما به ویژه یک تصویر زنانه آزاد است. زندگی چشم انداز من، دیدگاه خود را از عشق نیز دوست داشت، او واقعا خیلی خوب است و می خواهم همه چیزهایی را که نوشتم بخوانم در سن 30 سالگی درگذشت 7 سال زندان را سپری کرد، چه اتفاقی افتاد؟ من واقعا رابطه ی بین آن و ژولین را دوست داشتم، و این ناپدید شد، آن خیلی به من دست زده بود و من دوست داشتم آنچه او هرگز گفت و این نشان می دهد که زنان دوست داشتند زیرا مردان نبودند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قوزک پا


 کتاب ساقه بامبو
 کتاب خانواده فنلاندی مومین ترول
 کتاب ماجراهای تن تن (12)
 کتاب خدا حفظتان کند دکتر کوارکیان
 کتاب پنی قشقرق 2
 کتاب دوست خانواده