کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-ادبیات داستانی

سوفی بیچارگی بزرگی از سه دختر بزرگ است که به زحمت باید شکست بخورد اگر همیشه از خانه بیرون برود تا سرنوشت او را پیدا کند. اما هنگامی که او ناخودآگاه جادوگری از جادو را جذب می کند، سوفی خودش را در معرض هول زدن قرار می دهد که او را تبدیل به یک بانوی پیر می کند. تنها شانس خود را در شکستن آن در قلعه همیشه در حال حرکت در تپه ها قرار دارد: قلعه جادوگر Howls. سئوفی برای فریب دادن زرنگی، باید با صدای بی حوصله برخورد کند، با جادوگر آتش سوزی مقابله کند، و با جادوگر سرنگ زباله ملاقات کند. در طول راه، او متوجه می شود که بیشتر به Howl و خود - بیشتر از اول دیدار با چشم است.


خرید کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
صادقانه آنچه را که خواسته بودم این کتاب را بخوانم فیلم بود. * گازپوش * من می دانم، من می دانم نباید این کار را انجام دهم. فیلم خوب بود (من طرفدار فیلمهای هویو میازاکیس هستم) و من در این کتاب نا امید نشده ام. همانطور که همیشه بیشتر کتاب ها در فیلم قرار نگرفتند، اما این قابل درک بود، زیرا تصور می کردم که فیلم با تمام اجزای این داستان، سخت باشد. برای درک و درک این کتاب، پیشنهاد می کنم که آن را بخوانید دو بار من فکر می کنم. از آنجایی که من فیلم را تماشا نکردم، در مورد چیزهای شوکه شدم، اما در مورد چگونگی در هم آمیختن همه رشته داستان با آن، من خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم. اگر فرصتی دارید، ابتدا کتاب را بخوانید. نویسنده یک کار بی عیب و نقص از چیزهای ضرب المثلی را با هم انجام داد تا یک شام بم پایان یابد. خلاصه سریع: شخصیت اصلی ما سوفی است. او قدیمی ترین از سه دختر است و در فروشگاه کلاه کار می کند. چیزهایی که وقتی جادوگر زباله (زنان بد بد) تغییر می دهد، عجیب و غریب است که باعث می شود او پیر شود. او با جادوگر مشهور Howl (شخصیت عالی) ملاقات می کند و از آنجا خارج می شود. اطمینان حاصل کنید که برای پایان دادن به توجه به ALL DETAILS توجه کنید. (با عرض پوزش اگر این بازنویسی آنقدر عالی نیست، اولین بار من این کار را انجام دادم، بنابراین، اکنون عذرخواهی می کنم برای تمام سردرگمی که ممکن است منجر به آن شود، و خطاها در بازبینی).

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به طور کامل جادویی است و این همان چگونگی شناختن من است: در چهارم ژوئیه، ما خودمان را در ماشین ما (شوهرم، مادر در قانون، دو دختر و من) گرفتار کردیم و برای بیش از یک ساعت به دیدن برخی از آتش بازی ها رفتیم. ترافیک تقریبا تمام راه وجود دارد، و من در پشت بین دو صندلی تقویت شده بود، که اجازه دهید من به شما بگویم - راحت نبود. من یک شخص قد بلند هستم و زانوهایم تقریبا بین دو صندلی جلو بین صندلی عقب و یا به صورت یک طرفه به هم چسبیده اند. من در این لحظه خوب و معتاد به این کتاب بودم و در این امید کوچک به قهوه خانه خود قاچاق کردم که ممکن است بتواند برخی از آنها را بخواند. با این حال، چه اتفاقی افتاد که همانطور که من آن را بیرون کشیدم، دخترم این عنوان را به رسمیت شناخت و بسیار علاقه مند شد. من می دانستم این اشتباه است که او را چگونه خواندن بخواند! (بچه گویی، شوخی کردم) من به طرز شگفت آوری پیشنهاد دادم که بعضی از آن را با صدای بلند در ماشین بخوانم. در ابتدا فقط دخترها و من بودم، چون من سوفی را در شب و روز در فروشگاه کلاه خویش خواندم، پدرم را از دست دادم و به یک ثروت بد لعنت کردم. سپس مکالمه بین مادر من و شوهرم به آرامی با افتادن جادویی که خواهر سوفیا پشت هرکسی پشت سر گذاشته بود، افتاد. رادیو درست در مورد زمانی که جادوگر از ضایعات ساخته شده ورود به سیستم بزرگ خود را، و در زمان ما به مقصد ما (بسیار سریعتر از ساعت نشان می دهد) حق شوهر من شوخی به عنوان سوفی به یک غریبه غریبه گفت: \"â € œIâ مادر شما نیست، مرد جوان، مثل یک بدبختی. به محض اینکه وارد ماشین شدیم و به سرعت در عجله دیوانه به سر می بردیم، خدمات روایت من دوباره درخواست شد. ما همه می دانیم طرح اصلی، با تشکر از تماشای فیلم Studio Ghibli تقریبا 134 بار در پاییز گذشته، و قدیمی ترین دختر من با پیش بینی برای تانطوم Howlâ € ™ ثانیه تندرام بود. (درست است که یکی از بهترین صحنه ها در هر دو کتاب و فیلم است). این کتاب جادویی است زیرا توانست چهار ساله، شش ساله، دو بزرگسال در سی سالگی، شصت و پنج ساله، و نه برای اشاره به زانو من، چند ساعت در یک ماشین کوچک در یکی از داغترین روز سال است. من تقریبا همه چیز راجع به این کتاب را دوست دارم من عاشق آن هستم که دیانا وین جونز تصور می کرد که یک داستان عاشقانه بین یک دختر زیبا و دلنشین ملکه زیبا و یک زن 90 ساله مشتاق، یک ایده عالی بود و او به طور کامل این کار را انجام داد. من عاشق دیدن سوفی نوزده ساله شدم، ترسیدم و محکم، تمام ترس هایم را از بین می برد و در حالیکه یک زن نود و یک ساله بودم، آماده هر چیزی که در راه او بود را بگیرم. نوشتن ساده است، اما گفت و گو و رمز و راز کاملا ظریف است. شاید این کتاب دقیق نباشد - برخی از اختلافات بعد به نظر می رسید کمی تولید می شود - اما من واقعا اهمیتی ندارم. این کتاب برای قفسه های مورد علاقه من برای همیشه و همیشه قرار دارد. جرات می کنم این را بگویم؟ من آن را بیش از فیلم دوست داشتم. امروز توسط The Readventurer امتحان کردم، جایی که این کتاب را با سازگاری Studio Ghibli مقایسه می کنم!

مشاهده لینک اصلی
من این را به دخترم خواندم، Celyn (10)، که بیش از حد برای خواندن کتاب خود خود را غیر فعال کرده است. من بعضی از نسخه انیمه سالها پیش را دیده بودم اما اساسا هیچ چیزی از آن یاد نگرفتم. همه چیز را اصل و طراوت یافتم. نقطه نظر شخصیت (سوفی) جذاب و بی معنی است با نگرش بسیار قادر قادر می سازد. داستان داستان به سرعت حرکت می کند و کلیه در حال حرکت قلعه / درب های چندگانه یک ایده عالی است و به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال ویلز به خوبی پخش شده است و نمایشهای ادامه می دهند همه چیز را جالب می کند. تنها شکایت من این است که پایان به نظر می رسید شکنجه شده با بسیاری از خطوط داستان همگرا در راه است که احساس ناراضی / سخت به باور. برای مثال، بخشی از (نمایش اسپویلر) [خانم Angorian (پنهان کردن اسپویلر)] به نظر می رسید که از سمت چپ خارج می شد و به من بسیار حساس بود.اگر من یک لمس شدید بودم، این پایان دادن به این بود که آن را به 4 * اما سلین آن را دوست داشت. من خواندن آن را دوست داشتم. و من در خلق و خوی خوب بنابراین 5 *. من می توانید ببینید که چرا یک کلاسیک است، و اگر شما 10 ساله، آنها را در آن نقطه! ما ممکن است به دنبال نویسندگان دیگر کارها باشیم. ویرایش: ما اکنون سهبعدی را به پایان رسانده ایم! به 3 مورد اخطاریه یک ساله #prizes

مشاهده لینک اصلی
به دلایلی که من اخیرا خواندن کتابهای بسیار عالی انجام دادم. من احساس می کنم که خارش برای پیدا کردن چیزی است که من می توانم از هم جدا و لذت بردن از تخریب. با این حال، Howls Moving Castle این امکان را برای من فراهم نکرد. این یک کتاب شگفت انگیز و فوق العاده است. شخصیت ها بسیار متفاوت هستند، خنده دار، عجیب و غریب و دوست داشتنی که من در آن لحظه مکیده شد. داستان داستان جذاب و سرگرم کننده بود. نوشتن بسیار خوب بود و جهان کاملا جذاب بود.اگر شما فیلم را تماشا کردید نیازی به نگرانی در مورد خراب شدن کتاب یا پایان دادن به آن نداشتید. آنها در واقع هیچ چیز یکسان نیستند. فیلم، در حالی که من واقعا از آن لذت بردم، به صفات اصلی و شخصیت اصلی و داستان خود را از آنجا ساخته شده است. سوفی خنده دار است. او تقریبا باعث می شود که من یک خانم قدیمی باشم، فقط می توانم از مردم اطرافم بی خبر باشم. حواس خنده دار و شیرین به عنوان جادوگر درخشان اما فریبنده، بی فکر، مرموز است. تمام داستان فوق العاده است و من به شدت توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این چنین داستان مهیج بود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب یک اتفاق مسخره
 کتاب حصار و سگ های پدرم
 کتاب تابستان دیوانه‏‫
 کتاب چشم
 کتاب سگ های ریگا
 کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم