کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: لیلی امیری شایسته-ادبیات داستانی

پس از اینکه ناتالی رینز، ستاره معروف برادوی، در منزلش واقع در کلاستر نیوجرسی به ضرب گلوله به قتل می‌رسد، همسرش گرگ آلدریچ، به این دلیل که آن دو در آستانه جدایی بودند، مظنون اصلی این قتل شناخته می‌شود. دو سال بعد با شهادت جیمی ایستن، مجرم سابقه‌دار، که ادعا می‌کند آلدریچ می‌خواسته او را اجیر کند تا ناتالی را به قتل برساند، آلدریچ به قتل همسرش متهم می‌شود. معاون دادستان، امیلی والس سی و دوساله پرونده این قتل را به عهده می‌گیرد، اما تد وسلی رئیس امیلی به او هشدار می‌دهد این پرونده مسایل خصوصی زندگی او را نیز برملا خواهد کرد. در این بین، امیلی نمی‌داند که جان خودش هم در خطر است...


خرید کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
جستجوی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم در گودریدز

معرفی کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم از نگاه کاربران
اولین کتاب Mary Higgins Clark که از زمان خواندن کجا بچه ها خوانده ام؟ و دیگران در دبیرستان. این کمی در مکان های قابل پیش بینی بود، اما خطوط 2 داستان و شخصیت های دادستان، امیلی والاس و عامل / شوهر متهم، گرگ آلدریچ را دوست داشتم. من نشان می دهد تلویزیون در کتاب را دوست داشتم. طرف دادگاه و میزبان، مارک، مت یا مایک، که دوست گرگ آلدریگز بود. و همسایه اش را دوست دارد به تماشای فراری هانت. من انتظار می رود بیشتر در مورد پیوند قلب پس از تیزر اولیه و کمی نا امید شد. همچنین از زمانی که ناتالی رینز در خارج از یک مرکز پزشکی کشته شد و منجر به مرگ شد، من تعجب می کنم که قلبش مناسب برای پیوند است. FYI، دوستان، عاشقان، شکلات همه چیز درباره گیرنده پیوند قلب است که دارای عوارض جانبی از صاحب قبلی است.

مشاهده لینک اصلی
احتمالا 3 سال از آنجایی که من کتاب مری هیگینس کلارک خوانده ام، احتمالا 3 سال است. دلیلش این است ... بعد از گوش دادن تقریبا یک ساعت، متوجه شدم که کشتن چه کسی بود. او به من اطمینان داد که حدود 1/2 ساعت قبل از پایان کتاب من را به خود مشغول کرده است، اما من درست در کنار هم بودم. ایوان به اندازه کافی از کتاب هایش خواسته که تا حدودی قابل پیش بینی هستند. من نیز تا حدودی ناامید شدم. کمی عجیب و غریب از پیش بینی در مورد چیزی بود و من نیز در مورد آن بودم. با این حال، برای مقدار پیش بینی انجام شده، این قسمت از داستان، کاملا غیرقابل پیش بینی بود. پس از گفتن این، من واقعا دوست دارم کتاب های او، و من کاملا در داستان جذب شده است. به تازگی اعضای خانواده که از جراحی قلب و پیوند قلب (جراحی های مختلف) عبور می کنند، بعضی از آنها نزدیک به خانه بود. کتاب های او خوب است، اما من کمی پس از خواندن آنها کمی محتاط تر و کمی کمتر اعتماد دارم. :)

مشاهده لینک اصلی
این یکی دیگر از کتاب مری هیگینس کلارک بود که من بر روی سی دی برداشتم و در حالی که در اطراف خانه کار می کردم گوش دادم. این چیزی است که من عاشق انجام آن هستم، زیرا اغلب من می توانم پروژه هایی را انجام دهم که واقعا نمی خواهم انجام دهم (مثل لباس پوشیدن و غیره). من مری هیگز کالارز را دوست دارم، اما مجبورم کتاب های او را به صورت مدرن بگیرم. من خیلی زود حدس زدم که شخص بدی بود، و شگفتی های بسیار کمی وجود داشت (هرچند چطور همه چیز در پایان به پایان رسید غیر منتظره بود، حتی اگر همه بازیکنان انتظار داشتند). یکی ازBIG REVEEL @ که من فکر می کردم قرار بود به من ضربه بزنند توسط یک نوشته ضعیف نوشته شده در پشت کتاب بر روی دیسک خراب (هر چند هیچ چیز نمی خواهد ضرب و شتم در پشت کپی The Scarlet Pimpernel که من خواندن زمانی که من آن را برای اولین بار در نوجوانان من برداشت کردم ... بله آن را به من گفت که Pimpernel Scarlet بود). به هر حال، من ماری هیگینز کلارک را برداشت می کنم زمانی که من در خلق و خوی برای گوش دادن به یک کتاب سرگرم کننده جالب در سی دی، اما من او را در اعتدال است.

مشاهده لینک اصلی
امیلی وکیل وکلای دستیار است که شگفت زده می شود زمانی که رئیس او به او یک پرونده بسیار بالا برای آن می دهد. یک زندانی اطلاعاتی در مورد مردی داده است که او در تلاش برای قتل در عوض کاهش محکومیت زندان خود است. او زندگی کم زندگی واقعی است، اما او کشویش را در اتاق نشیمن مانس توصیف می کند که نمی توانست در مورد اینکه آیا او در آنجا نبود، می دانست. آیا هیئت منصفه او را باور خواهد کرد؟ آیا امیلی حکم گناه او را می گیرد؟ این کتاب صفحات را برای شما باز می کند تا متوجه شوند چه اتفاقی می افتد. برای شگفتی هایی که از رمان های قدیمی مری هیگگینس کلارکس معمولی هستند آماده شوید. در یک سوار طولانی، به این کتاب در سی دی گوش دادم. من پنج سال پیش آن را خوانده بودم و مطمئنا تمام شگفتی های آن را به یاد نمی آوردم. شگفت انگیز چگونه به سرعت می توانم داستان را فراموش کنم! این فقط دومین بار از طریق لذت بخش بود!

مشاهده لینک اصلی
من همه کتابهای مری هیگینس کلارکس را مطالعه کرده ام و شگفتی خوبی برای پیدا کردن او در قفسه کتابخانه بودم و هنوز این مطلب را مطالعه نکرده ام. مری و دخترش به مدرسه من آمدند تا در ماه آوریل سخنرانی کنند، که توسط سیستم کتابخانه ای کشور حمایت می شد، و چون من شروع کردم، من باید در ردیف اول بنشینم. خوشحال شدم شنیدم که چگونه نوشته های خود را به صورت جداگانه و با هم انجام می دهند. معمولا کتابهای او را به سرعت می گیرم، زیرا نمی توانم آنها را بسازم. و، یکبار دیگر، نمیتوانم دریابم کهdid آن. @ او مورد علاقه من است، زمانی که آن را به تعلیق می آید. بدون فساد، جنس و خشونت و غیر ممکن است که حدس بزنید پایان.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم


 کتاب مجمع سری
 کتاب نوسترومو
 کتاب شرلوک هلمز10
 کتاب والس خداحافظی
 کتاب سمفونی سرنوشت
 کتاب مامور Z 2