کتاب فرزندان هورین

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات روزنه - مترجم: سید ابراهیم تقوی-ادبیات داستانی

کودکان از Húrin اولین کتاب کامل توسط J.R.R.Tolkien از سال 1977 انتشار The Silmarillion است. شش هزار سال قبل از اینکه Ring One نابود شود، میانه زمین زیر سایه لرد تاریک Morgoth قرار دارد. بزرگترین جنگجویان در میان الف ها و مردان از بین رفته اند و همه در تاریکی و ناامیدی هستند. اما یک رهبر جدید مرگبار، تورین، پسر هوین، و با گروه خشونتآمیز او، سرکوب می شود، در جریان جنگ جهانی دوم، در انتظار روزی است که با سرنوشت و لعنت مرگبار او روبرو می شود. br />
نسخه چاپی «بچه هاورن» شامل هشت رنگ نقاشی آلن لی و یک نقشه سیاه و سفید است.


خرید کتاب فرزندان هورین
جستجوی کتاب فرزندان هورین در گودریدز

معرفی کتاب فرزندان هورین از نگاه کاربران
کودکان از Hurin داستان قهرمانان مشهور در تاریخ Tolkiens، میانه زمین است، اما قهرمانی آن توسط دلهره و تراژدی از همه آن گرفتار شده است. در ابتدا به عنوان بخشی از The Silmarillion منتشر شد، جی. R. R.s پسر، کریستوفر، به ما اطلاعات بیشتر از این داستان خاص را داده است. و برای کسانی که هنوز نام تولکینز را با داستانهای کودکان مانند hobbits و elves مرتبط می دانند، فقط می دانند که Tolkien قبل از اینکه از Game of Thrones استفاده می کند، اژدها، تفکیک و انزجار است. اکثر دوستداران کتاب Hobbit را خوانده اند و به دلیل انتشار فیلم های اخیر، حتی غیر خوانندگان (ضعیف اندیشمندان ما) با داستان آشنا هستند. اگر از شدت شدید اسماگ، اژدها خوشحال شدید، متوجه خواهم شد که اسماگ فرزند گلباران بود، که احتمالا یکی از تبه کاران برجسته در این داستان است. توسط Morgoth (استاد اصلی Sauron) Glaurung فرستاده شد تورین، پسر هورین را درگیر می کند، و ما جزئیات یکی از داستان های بزرگ از مجموعه حماسی موجود در The Silmarillion را داریم. به عنوان یک کتاب مستقل، این داستان خوبی خواهد بود، هرچند کمی ناخوشایند بدون دانستن تاریخ در سراسر داستان، اما برای طرفداران LOTR، من به شدت توصیه می کنم \"بچه های هورین\".

مشاهده لینک اصلی
از من بپرسید که نام یکی از خدایان، شیاطین، مردمان و هیولاها را بشناسید که کتاب تاریخی Tolkiens را از دنیای فانتزی خود درآورده است. اشتباه و خواندن دوم ضروری است، اما آنچه که من از آن لذت بردم، داستان بود. به دنبال افسانه های قهرمانانه مانند گوش دادن به یک داستان قورباغه است که توسط یک پدربزرگ صحبت می شود یا سخنرانی جذاب توسط پروفسور مستعد ابتلا به زودرس. شما چیزهای خوب خود را می دانید و می خواهید بیدار شوید در طول روایت / سخنرانی بی پایان، اما پیرمرد در حال غرق شدن است ...

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را در یک نشست می توانم ببینم اگر لوکس زمان را داشته باشم. همانطور که همه چیز تا حالا از Tolkien خوانده شده (Hobbit و پروردگار حلقه ها)، من آن را سرگرم کننده و سخت برای قرار دادن. اما انتظار نداریم تجربه ای شبیه به خواندن LOTR داشته باشیم. درست همانطور که Hobbit نباید با شایستگی با LOTR مقایسه شود، بنابراین باید این را نداشته باشیم، گرچه آنها از همان جهان (زمین میانه) آمده اند، آنها کاملا از گونه های مختلف (مانند Elves، Dwarves and Men ) من حتی قبل از شروع فصل اول متوجه شدم که این یک کتاب در مورد امید نبود. در LOTR، حتی در تاریکترین لحظات در دو برج، تا زمانی که فردو زندگی کرد، امیدوار بود. با این حال، در این کتاب، فرزندان هورین، عذاب وجدان و بی رحمانه بود. داستان غم انگیز، غم انگیز همه در سراسر، اما بسیار شبیه به یک آهنگ زیبای زیبا و دلنشین است که دوست دارید خودتان را شکنجه کنید، فقط به این دلیل که باعث احساس فازی شما می شود. چند نظر از این کتاب را خواندید که سبک روایت نداشت. رد کردن آن را خیلی سرد. پروژهای کهنسالی نیز ممکن است برای خوانندگان باشد که تنها به داستانهای مدرن مورد استفاده قرار میگیرند. این گفتگو در حقیقت موضوع حقیقت و باقیمانده است، اما من فکر می کنم از آنجایی که این داستان باعث می شود که داستان مثل فولکلور بخواند، به صراحت به هدفش عمل می کند. من نوعی از برخی از حوادثی را که در داستان اتفاق می افتاد حدس زدم، اما حتی آن چیزی که من از آن لذت می برد، کمتر بود. من این را به هر کسی توصیه می کنم که به طور کلی تراژدی ها و داستان های غم انگیز را دوست دارد. شما نباید کارهای محبوب تر Tolkien را بخاطر داشته باشید تا این داستان را درک کنید. همانطور که اشاره کردم، زبان (به ویژه Tolkienâ € ™ s ساخته شده است یک) می تواند یک مشکل، اما هنگامی که شما به سبک روایت و همه نام های عجیب و غریب استفاده می شود، شما می توانید به شدت به آن لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فقط برای طرفدار جدی JRR Tolkien است. اگر شما Hobbit، پروردگار حلقه ها، Silmarillion را بخوانید و همچنان بیشتر بخواهید، احتمالا به این کتاب علاقمند هستید. این بسیار متفاوت از کتاب های فوق است هر چند. Hobbit خواندن بسیار آسان است، برای مخاطبان جوان نوشته شده است. پروردگار حلقه ها یک داستان طولانی است، اما شما را تا انتهای کشیده نگه می دارد. Silmarillion فوق العاده پیچیده و دشوار است به عنوان خوانده شده، با این حال جذاب به دلیل تمام تاریخ زمین میانه است که آن را فراهم می کند. کودکان هورین یک داستان قهرمان غم انگیز است، و آن را در سبک است که احساس نوع جدا و سرد نوشته شده است. نه اینکه آن را نباید یک داستان جالبی باشد، فقط به این صورت نوشته شده است که اگر کسی داستان خود را که پیش از این اتفاق افتاده است، بگوید، هرگز نمی توانید آن را غوطه ور کنید، جزئیات کمی وجود دارد و حتی تعلیق توسط عنوان های فصل کشته می شود (به عنوان مثال. @ مرگ Huron @ یکی از عناوین یک فصل است! من تعجب می کنم که در این فصل اتفاق می افتد ؟؟؟) شخصیت های کتاب هیچ ارتباطی با شخصیت های هابیت یا پروردگار حلقه ها ندارند، اما آنها ممکن است در Silmarillion ذکر شده باشد (نمی توان به یاد داشته باشید). اگر کنجکاو باشید، فقط این را در کتابخانه چک کنید، من فکر نمی کنم این یکی باشد که شما دوباره خواند. بعضی از عناصر طرح در انتهای کتاب احتمالا برای یک خواننده جوان مناسب نیستند (مانند آنچه Oedepus می دانید اگر می دانید منظور من چیست)، اما آنها به صورت گرافیکی توضیح داده نمی شوند، بنابراین آنها مورد تهاجمی قرار نمی گیرند، فقط چیزی نیست که Id می خواهید بچه های من خواندن هستند.

مشاهده لینک اصلی
در حال حاضر من آهنگ آواز خواندن را می خوانم. این احتمالا داستان خشن تر از خاورمیانه است، پر از خیانت و خیانت و زرنگی های بد و آشکارا تکان دهنده و دیگر شیوه های عذاب و تراژدی. اگر شما بخوانید The Silmarillion، شما می دانید اصلی داستان است. (اگر بخواهید Silmarillion را بخوانید مطمئن نیستید که چرا این کتاب را در ابتدا خواندید.) این جلد داستان طرن تورامار را در روایت طولانی تر و کامل تر ارائه می دهد (گرچه هنوز هم نسبتا کوتاه است با استانداردهای مدرن). در طی کلمه کریستوفر تولین، این کاملا همان نسخه ای است که او برای انتشار در داستان های نهایی منحصر به فرد نینمور و زمین میانه تهیه کرده است - بخشی از آن این است که او در متن ملودی که از نسخه نهایی داستان نادرست (از آنجا که اساسا کپی شده است قسمت هایی که در سیلماریلیون یافت می شوند) و بخشی از آن به این دلیل است که هس یک قرن دیگر برای تجزیه و تحلیل مقالات پدرانش مورد تجزیه و تحلیل و تحلیل قرار گرفته است. به نظر می رسد این احتمالا به Silmarillion نزدیک تر به Lord of the Rings نزدیک تر است - پروسس رسمی که گاه تقریبا از لغات کتاب مقدس پادشاه جیمز استفاده می کند. احتمالا فقط برای متفکران یا طرفداران فوق توصیه می شود که من از آن بی خبرم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرزندان هورین


 کتاب جوان خام
 کتاب قورباغه ی بزرگ توکیو را نجات می دهد
 کتاب سفر تنهایی
 کتاب عشق اول
 کتاب تلفن همراه
 کتاب مرد داستان فروش