کتاب غرش ماده شیر

اثر تامورا پیرس از انتشارات هرمس - مترجم: پروین جلوه نژاد-ادبیات داستانی
خرید کتاب غرش ماده شیر
جستجوی کتاب غرش ماده شیر در گودریدز

معرفی کتاب غرش ماده شیر از نگاه کاربران
برای رمان های فانتزی YA مثل این، معیارهای من برای ستاره ها، عمدتا لذت بردن از خواندن آن است. این فرار سرگرم کننده بود، یادآور من بسیار کمی از کتاب ریاست دانشگاه Rangers در کیفیت و سبک است. نه نوشتن زیبا ترین، اما فقط مناسب برای کسانی که به دنبال یک فانتزی YA از داستان سن، همراه با همراه جادویی و \u0026 amp؛ یک قهرمان شجاع که بر محدودیت های فرهنگی جنسیتی که بر روی او قرار دارد را به چالش می کشد. من قدردانی می کنم که قهرمان و شخصیت های دیگر به شیوه ای احترام آمیز، از جمله در روابط عاشقانه، نشان داده می شود که در حال حاضر قطعا در مرکز قرار نمی گیرند. من خوشحال خواهم شد که این را با tween ها و نوجوانان در زندگی ام به اشتراک بگذارم. چند تن از پسران نوجوان من که می دانند که از فانتزی لذت می برند، مهر تایید خود را به این مجموعه داده اند. خوشبختانه، تامورا پیرس چند سری دیگر را که شامل شخصیت ها و جهان از این جمله است نوشته شده است. توجه: اگر شما تنها در مورد شرمندگی پیش از ازدواج هستید @ فقط یک فرد حق، @ شما ممکن است بخواهید این را با فرزند خود بخوانید و درباره برخی از مطالب بحث کنید. والدین دیگر این رفتار رویکردی مثبت و منصفانه روابط عاشقانه و فیزیکی و هدایت احترام و تعهدات به دیگران و خودشان برای مخاطبان YA را پیدا خواهند کرد.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق تامورا پیرس هستم و Tortall. و همه چیز در مورد این دو چیز. این مجموعه باعث شد که من به دلیل نیاز به پنهان کردن خودم به عنوان یک پسر، haha. من واقعا دوست دارم که او اسطوره و فانتزی را مخلوط می کند و داستان هایش فقط پرچینی است. کتاب مورد علاقه من در این سریال، لوییس رمپنت بود، که سریال را به یک نقطه اوج کاملا هیجان آور تبدیل کرد. حداقل مورد علاقه من زن بود که مانند یک مرد رانندگی می کرد، که من اعتقاد دارم که در ابتدا پرش کردم و احساس نمی کردم که خیلی از دست رفته بود. BooksAlanna اول ماجراجویی 4 stars در دست الهه 4 starsThe Woman Who Rides Like a Man 3 starsLioness Rampant 5 stars

مشاهده لینک اصلی
به هر دلیلی، من این را برای آخرین بار در شب گذشته برداشتم. این مجموعه ای از چهار مجموعه ای است که در طول سالها و بارها و بارها و بارها و بارها از بالا به بالا خوانده ام؟ من هنوز هم اولین بار به آن نگاه میکردم. من در کتابخانه فقط در حال مرور بودم، اولین مورد را برداشتم (که * سرفه می کردم * من در قفسه کتابم دارم ... شوه ... کتابخانه را لول نمی دانم) و آن را از اولین جمله من گرفتم. من فکر می کنم اگر کسی خواسته بود که کتاب های مورد علاقه من فقط من باشد، باید با آنها پاسخ دهم. و نه، آنها هیچ BDB، DH، R / XXX کتاب های نوع رتبه را ندارند. این جادو، مبارزه، جادوگری، دوستی، رزمندگان وجود دارد، و شما تماشای آلنا را از سن یازده سالگی به زن کامل، شگفت انگیز، زشت الاغ بزرگ می کنید. کمی از یک مثلث عشق وجود دارد، اما من کاملا دوست دارم که آلنا شخصیت سرخپوستی معمولی شما نیست، و در عین حال او است. همانطور که گفتم، این سری را بیشتر از این که می توانم شمارش کنم، خواندم ... هر بار که خودم را به طور کامل در می آورم. و حتی اگر آن جوان بالغ نشود، من همچنان آن را دوست دارم مهم نیست که چطور بزرگسالم در نظر گرفته شود. شما باید آن را چک کنید اگر شما در خلق و خوی برای چیزی کمی متفاوت است.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه برای من به عنوان خواننده جوان فوق العاده مهم بود، و از دهه ی 90 به بعد Tortall تعداد زیادی از کتاب های Tamora Pierces را بازبینی کرد. آلنا یک مدل مهم از یک زن قوی است که ذهن او را می داند و مصمم است تا به اهدافش برسد، به رغم فشارهای جامعه ی تحت سلطه مرد. من این را به عنوان یک مدرسه متوسطه نمیدانستم، اما - در خواندن مجدد دوباره به عنوان یک بزرگسال - من نیز با نشان دادن مثبت از جنسیت، دوستی جنسیتی و تحمل مذهبی و نژادی روبرو شدم. در بالا از همه این، کتاب ها بسیار خوب نوشته شده و درگیر گشت و گذار هستند. پسر عموی من در اوایل تولد اوست و خواندن سریع و بالاتر از سطح کلاس او است. من چند هفته پیش اولین کتابش را به او دادم و خیلی خوشحال شدم که می شنوم که او آن را همانند من در سن خود دوست دارد. این کتاب ها برای توسعه شخصی من به عنوان یک دختر جوان بسیار مهم است و به اشتراک گذاری آنها با بچه ها در زندگی من به من لذت زیادی می بخشد. همچنین، من متوجه شدم که این سری در هنگام ساختن دوستان در زندگی بزرگسال من یک آزمایش بزرگ لقمان است! من چند دوست دارم که زنان هوشمند، متفکر، خنده دار و قدرتمند هستند و همه ما در ابتدا از عشق ما به آلنا پیوستگی داریم :-)

مشاهده لینک اصلی
آلنا، اصلی ترین کتاب این کتاب، کاملا مرتبط است. کسانی که از ما خواسته اند زنان کوچولو را مطالعه کرده و خودشان را در رابطه با Jo دوست داشته باشند، آلنا را دوست دارند. اما این بار، آن را در جهان از tortall. جایی که جادو و شوالیه با هم همسو می شوند. این سریال اساسا جوی است ... که مایل به پیوستن به ارتش است. اما در این مورد، آلنا ... و او می خواهد به یک شوالیه تبدیل شود. با هر صفحه، شما در تلاش خود برای انجام این کار به او ملحق شوید. و اگر شما مثل من هستید - جایی که کتاب ها به ذهنش در حال حرکت هستند - شما دوستت دارم Quartet Lioness. به راستی، این خواندن نور است. مخاطبان هدف احتمالا نوجوان هستند اما من سری را دوست دارم من چیزی میخواهم Tamora می نویسد. شخصیت های او زنده می شوند و در ذهن شما به سرعت در حال خواندن هستند. شما خود را ریشه کن برای آنها و گرسنگی برای داستان های بیشتری پیدا کنید. من پیدا کردم، من تنها در درخواست Tamora پیرس برای نوشتن بیشتر در مورد شخصیت های مورد علاقه من در کتاب های او، زیرا من نمی خواهم همه چیز را به پایان برسانند. و خوشبختانه آنها نتوانستند. شما می توانید بیشتر از آلنا را در داستان های آینده ببینید. اما این مجموعه جایی است که همه چیز شروع شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غرش ماده شیر


 کتاب تام سایر در سرزمین بیگانه
 کتاب الدست
 کتاب یه چیزی بگو
 کتاب پدرو پارامو
 کتاب تقریبا
 کتاب زشت ها