کتاب عشق تابستانی

اثر جویس کارول اوتس از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-ادبیات داستانی

اوتس در این کتاب، دو مضمون خشونت و جنسیت را دستمایه داستانی بلند و پرکشش قرار داده است. داستان نه دارای تفکر جنسیتی و نه ترسیم‌ گر خشونتی فراگیر است و نویسنده در نگاهی اسطوره‌ ای – و شاید شرقی – به مقوله مرگ به سراغ شخصیت‌ هایی رفته که هر یک تفکر یا کهن‌ الگویی جهان‌ شمول را نمایندگی می‌کنند.

کاتیا اسپیواک دختری نوجوان با مارکوس کیدر نویسنده و تصویرگر کتاب که از او بسیار مسن‌ تر است آشنا می‌شود. وضعیت کیدر با زندگی کسالت‌ بار و کارگری او تفاوت بسیار دارد، یا می‌ توان گفت هیجان‌ انگیزتر است. اما خانه مجلل و سرشار از موسیقی زنده و هدایای گران‌ قیمت آقای کیدر، گویی باطنی شوم را از کاتیا پنهان می‌کنند. پس از چند دیدار، همه‌چیز رفته‌ رفته تغییر می‌کند و مدل شدن کاتیا برای نقاشی تازه کیدر مثل گذشته شادی‌بخش نیست. او می‌خواهد پی ببرد که مرد از او چه می‌خواهد و آیا در اندیشه تصاحب اوست یا…

جويس کرول اوتس نويسنده‌، نمايشنامه‌‌نويس و منتقد امریکایی، متولد 1938 در روستايي در نزديکي نيويورک است. اولین رمانش را در سال ۱۹۶۴‌ نوشت و همان سال جایزه داستان‌نویسی دوشیزگان را از آن خود کرد. اوتس پس از کسب فوق‌لیسانس ادبیات مدرس دانشگاه شد و در سال 1976 برای تدریس رشته ادبیات خلاقه در دانشگاه پرینستون راهی نیوجرسی شد.

وي در حوزه‌های رمان، داستان کوتاه، شعر، مقاله، نمايشنامه و حتي اپرا فعالیت کرده و جوایز ادبی متعددی را کسب کرده است. “جانورها”، “دختر گوركن”، “آن‌ها”، “موطلايي”، “‌يک دوشيزه‌ زيبا”، “‌پرنده‌‌ کوچک در بهشت”، “شب‌های وحشی”، “برای چی دوستت داشتم “، “عروس بيوه” و “سیاهاب” عناوین برخی کتاب‌های اوست.


خرید کتاب عشق تابستانی
جستجوی کتاب عشق تابستانی در گودریدز

معرفی کتاب عشق تابستانی از نگاه کاربران
می تواند یک کتاب نگران کننده زیبا ... اما راه آن نوشته شده بود ... راه بدون عواطف، احساسات، یک راه است که نمی تواند متقاعد ... آن را در زمان او که در راه، حداقل برای من نیست

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** جویس کارول اوتس. . آیا من از شما می پرسم که شما فکر می کردید؟ این احتمالا یکی از WORST (دوباره، من تکرار، WORST) کتاب های Ive تا به حال خوانده است. اوه، و به من اعتقاد دارم، من عادلانه سهم من از کتاب های وحشتناک را خوانده ام. شخصیت اصلی، کتای اسپیفاک، به عنوان یک دختر 16 ساله ای است که از طریق نوجوانی بی نظیر سخت دچار شده است. حالا، اگر کتیا شکسته و آسیب دیده باشد به عنوان نویسنده ما را دوست دارد، خوانندگان، به باور. . .من دلم برایش تنگ شده بود که هرگز به آقای کیددر، شخصیت دیگری که در آن کتاب متمرکز شده است، زمان روز را نداشته باشد. در عوض، خانم اویتس از Katya استفاده می کند تا ما را از مسیر سردرگمی بیرون بکشد و (بعضی از اعمال) برخی از فتنه. چند کاراکتر دیگر در کل دوره کتاب معرفی می شود؛ یکی از کوچکترین علاقه مندان من، روی، پسر عموی جنایی است. مادر کتیاس، که حداقل مورد علاقه دیگری است، حتی به او هشدار میدهد که روی در مورد او می پرسد و برای Katya از او دور ماندن. در حال حاضر، در این کتاب چند صحنه سوءاستفاده وجود دارد. اجازه ندهید در اطراف بوش ضرب شود . رپ به جای نشان دادن تجاوز برای آنچه که واقعا دارد: یک تجربه وحشتناک، ترسو، تغییر دهنده زندگی است که بخشی از قربانی را از بین می برد، خانم اوتس آن را به عنوان یک دستگاه نوشتن @ خلاقانه @ استفاده می کند. کتی دو مرتبه مورد تجاوز قرار می گیرد: یک بار توسط آقای Kidder بدنام و سپس یک پسر عموی خود، روی. خانم اویتس پس زمینه کتایس را پیش بینی می کند. برای پایان دادن به، Katya به همان اندازه، اگر نه به مراتب بیشتر، خراب شده است از ابتدای کتاب. بله، این کتاب @ creepy @ است، به معنای ادگار آلن پو و ناتانیل هاوتورن، اما به هیچ وجه این کتاب ارزش دوم خوانده است.

مشاهده لینک اصلی
من بعضی از بررسی های دیگر را قبل از نوشتن خواندم. من بسیاری از JCOs را خوانده ام رمان های قبلی و یا داستان کوتاه، بنابراین من نمی دانستم چه انتظار از این کتاب. من آن را به عنوان یک داستان پری دریایی بزرگسالان خواندم. من برای Katya، یک دختر که تجربه کمی از زیبایی را به خاطر خود داشتم احساس کردم که او هیچ زمینه ای برای قرار دادن آقای Kidder یا دنیای او نداشت، از این رو نادیده گرفتن او و نورد کردن موضوع تاس. مطمئنا او تجربه ای برای دوست داشتن یا قدردانی به سادگی برای این واقعیت نداشت که او ارزش عشق و قدردانی داشته باشد؛ مادرش، خانواده بزرگ او هرگز به او داده نشده بود و پدرش که از زندگی اش ناپدید شده بود. در خانه آقای Kidders او همه گلها و پرتره های دوست داشتنی را می بیند، موسیقی زیبا و شگفتی هایش را می شنود چرا؟ هدف چیست؟ مطمئنا هیچ چیز بدون هیچ گونه سود عملی انجام نمی شود. برای من چی هست؟ جهان است که او می آید. آقای. Kidder، از سوی دیگر، بر پایه مرگ، می خواهد جهان زیبای خود را در زیباترین و عاشقانه ترین راه را ترک کند. او کتیا را دستکاری می کند و گاهی اوقات به عنوان یک خزنده کوچک، اما اسرار آمیز نیز اتفاق می افتد، اما من آن را بیشتر به عنوان یک مرد که واقعا در عشق این دختر جوان است، اما قادر به رسیدن به طبقه یا پایین، زندگی ، که از آن او به طور خلاصه پدیدار شده است، با زندگی او همخوانی دارد. من در پایان این کتاب گریه کردم و تصور کردم کتای به ارث بردن کریستین کیدرز، وینالند، نیوجرسی را پشت سر گذاشت، درسهای سخنرانی برای خلاص شدن از شر آن Jersey shore accent JCO اظهار داشت، و تبدیل شدن به شاهزاده خانم او می خواست در قلب خود را از قلب است.به عنوان من گفت: یک افسانه است.

مشاهده لینک اصلی
من معمولا همه چیز را دوست دارم جویس کارول اواتس می نویسد، اما این یکی از تلاش های او بود. او چنین نویسنده پرکارتی است .... او اکثرا در اغلب کتاب ها با عنوان \"جادوگر\" سر و کار دارد .... اما با چنین حجم زیادی از کارها، به زودی از دست می رود. من به 5 سی دی از این داستان غم انگیز نوجوان جرزی گوش می دادم که با یک مرد ثروتمند قدیمی سر و کار دارد و یک پرستار برای یک خانواده در ساحل جرسی است. همه این کارها قبل از آن انجام شده است و ما هر اندیشه ای را که در Katias وجود دارد بسیار اندک ذهن می شنویم، چه خوب یا بد. JCO معمولی است که در آن همیشه ما را به لبه شرایطی می رساند که قطعا آن را ... می بینیم. من آن بخش را دوست دارم، اما این فقط بازنگری از مسائل قدیمی است که ما بارها و بارها دیده ایم: دختر فقیر، زندگی بد بد، هیچ کس مراقبت، آسیب پذیر برای مشکل .....

مشاهده لینک اصلی
این ممکن است یک کتاب خوب باشد، اما من واقعا این را دوست نداشتم. جویس کارول اوتس قطعا می تواند نوشت که خیلی بیشتر از آنچه می توان گفت در مورد تعدادی از کتاب های خوب و بد که در سال گذشته خوانده ام را می گویم. اما خواندن درباره قربانی کردن زنان، که به شیوه ای که در این کتاب است، طراحی شده است، هیچ شادی را به من نمی دهد. بله، کتیا از جنسیت خود به عنوان یک ابزار بهره برداری نیز استفاده می کند. اما این به این دلیل است که همه چیز او را دارد که چگونه باید انجام دهد. و پانزده ساله است. مسئولیت بالاتری در اطراف کاتیا برای محافظت از او است، نه از طریق بسیاری از کارهای خود از او بهره برداری کنید. داستان فقط بدبخت است، اما حتی در نوعی از نوع قهرمانانه. فقط ساده و خالص زشت ... چیزی نیست که من بخواهم یک کتاب را باز کنم و در حال حاضر بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق تابستانی


 کتاب اینم شد زندگی!؟
 کتاب تورفین، وایکینگ مهربان ۳
 کتاب سومویی که نمی توانست گنده شود
 کتاب ساقه بامبو
 کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان
 کتاب شهر و خانه