کتاب عامه پسند

اثر چارلز بوکوفسکی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: احسان نوروزی-ادبیات داستانی

عامه‌پسند آخرین رمان چارلز بوکفسکی شاعر و نویسنده‌ی آمریکایی است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. بوکفسکی چند ماه پس از انتشار این کتاب درگذشت؛


خرید کتاب عامه پسند
جستجوی کتاب عامه پسند در گودریدز

معرفی کتاب عامه پسند از نگاه کاربران
من ترجمه فارسی این کتاب را بخوانم. همانطور که @ بعضی از سالها قبل از خواندنDreaming of Babylon خوانده بودم، آنها را شبیه پیدا کردم. جالب بود.

مشاهده لینک اصلی
@ ما آمده ایم @ با عرض پوزش، فقط می خواستم بررسی خود را با نقل قول به سادگی ترمینال از یک نمایش نسبتا مبهم (انیمه The Big O برای کسانی که علاقه مند) شروع می شود شروع به پریدن کرد. در اینجا ما رمان نهایی منتشر شده Bukowskis و برای همه نقص های مختلف آن (و وجود دارد چند کار اشتباهی انجام نداده است. کار هنوز از طریق یک ترکیب نادر از استعفای نویسنده، پذیرش، تراژدی شرایط انسانی مرگ و پیروزی معکوس که از همه اینها حاصل می شود، می تواند همه را در کتاب تلقی کند. نوشتن بد @. در بررسیهای گذشته درباره کارهای بوکووسیس که در آن دوره بین کالج و دانشگاهی خوانده ام، در مورد زندگی که او به طور واضح به این صفحه گذاشته بود، ذکر شده است. این زندگی زندگی نوشتاری بود. نه فقط هر نوشتن ذهن شما، اما تفسیر تکمیلی Bukowksis از این، از نویسنده تنها، افسون، و سوگند به توسط همکار خود، متاسفانه، اما در نهایت به زیبایی به دستگاه خود (و البته نکته)، گاه به گاه bobble با هم یک قطعه از شعر و یا پروژهای است که دنیای ادبی را می کوبد .. یا گوشه کوچک خود را از آن حداقل. و همه اینها در حالی که او به آرامی خود را با مواد مخدر (اغلب الکل) زنان (اغلب معادل زن خود) و فقط بی تفاوتی ساده و عدم خروجی خود را به قتل رساند. من مانند فکر می کنم که Ive امیدوارم از نظر چشم انداز بالغ شده است، اما من نمی توانم کمک کنم، اما نگاهی به آن سالها و خواندن همراه خود با بوکوکی در آن سالها با علاقه، حتی مهربانی. من احساس می کنم که با وجود خلق و خوی شگفت انگیز و غم انگیز (و بعضی اوقات ناامید، خشمگین و لکریم)، ​​هیچکسی Bukowski را بهتر از خود بوکوفسکی نمی فهمد. و این سطح از خود شناختی است که به زیبایی به متن ناقص اما در نهایت شگفت انگیز (و به این ترتیب ارزش گذاری) از پالپ من است. من هر چیزی را خراب، اما آن را کافی است که می گویند کتاب به تناسب خود به خود، اما حتی اگر شما ، مانند من، خودتان را با کارهای بوک آشنا کرده اید، او را می بینید و پاهایتان را می بندید و بله، حتی ضعف های مکرر خود را در این صنایع. اما بوکوفسکی، شاید بیشتر از هر نویسنده دیگری که هنوز بخواند، نه تنها کاستی های خود را درک کرده، او را در آغوش گرفته، و بر خلاف بسیاری از نویسندگان که تا به حال دیده ام، او در واقع سطح تکامل نویسندگی و فراموشی را کنترل می کند که فراتر از آنچه که به نظر میرسد سطحی میتواند به عنوان نوشتن ضعیف به نظر برسد. بیشتر به این کتاب و Bukowksi به عنوان نویسنده بیش از این است. این ایده از Bukowskis است من فکر می کنم بهترین با یک حکایت Ive شنیده می شود در مورد او. در مورد بررسی یکی از مجموعه های اخیر اشعار او که توسط یک متخصص نقاشی نوشته بود، شاید به ظاهر فریبنده باشد، شاید بوکوکی (بعد از 60 سالگی من فکر کند) در نهایت نشان دهنده پیشرفت است. بوکوفسکی این را به مخاطب خندهاش تشبیه کرد و به اعتقاد من، این موقعیت منحصر به فرد خود را به عنوان نویسنده، حتی متفکر جای می دهد. آیا آن را کامل می کند؟ خیر، آیا این یک مدرک است؟ ابدا. و آیا Bukowski کار بهتر از این نوشته است؟ بدون شک اما بوکوفسکی موفق می شود دقیقا همان جایی است که چند نویسندگان، صرفه جویی کافکا موفق شده اند، یعنی او موفق به شکست می شود، قلمروی نویسندگان و هنرمندان اندکی از اینکه می خواهند تصدیق کنند فراتر نمی روند. در مورد قبر چارلز بوکوسیس، آن را خوانده است:Dont سعی کنید @ و به آن من فقط می توانم بگویم، بنویسید،Damn، من فکر می کنم شما درست بود، @.

مشاهده لینک اصلی
یک امتیاز از سه ستاره در مثبت ترین حس ها: آن را دوست داشت. خنده دار، گاهی اوقات خسته کننده، قطعا hollywoodesco. شايد شاعر شاعرانه اش را تجربه کنيد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عامه پسند


 کتاب خدمتکارها
 کتاب زیر کوه آتشفشان
 کتاب ایبی در سرزمین عجایب
 کتاب مجموعه رولد دال
 کتاب قضیه نامه های عاشقانه
 کتاب به کسی مربوط نیست