کتاب طلسم گمشده

اثر دن براون از انتشارات گل آذین - مترجم: مهرداد وثوقی-ادبیات داستانی

در این پیروزی خیره کننده به پدیده جهانی کد داوینچی، دن براون بار دیگر نشان می دهد که چرا او محبوب ترین نویسنده هیجان انگیز است. نماد از دست رفته یک قدم اساسی داستان افسانه ای است که رابرت لنگدون، متفکر مشهور را در یک نژاد مرگبار از طریق یک پازل از رمزهای، اسرار و حقایق غریب، در دنیای واقعی پیدا می کند. . . همه تحت نظر تماشا ترین وحشتناک ترین براون تا به امروز. مجموعه ای از اتاق های پنهان، تونل ها و معابد واشنگتن، D.C.، Symbol Lost یک داستان هوشمندانه و رعد و برق است که در هر نوبت شگفت انگیز است. این رمان هیجان انگیز دن براون است.


خرید کتاب طلسم گمشده
جستجوی کتاب طلسم گمشده در گودریدز

معرفی کتاب طلسم گمشده از نگاه کاربران
من نمی تونم باور کنم که من این را خواندم وقتی که بیرون آمد. بسیار خوب و با تعجب به پایان می رسد. من دوست دارم که چگونه دن براون داستان را با واقعیت درهم آمیزد، خواننده را تعجب می کند که در آن یکی شروع می شود و دیگری متوقف می شود. من در حال حاضر به دنبال Noetics شده ام، اما did not می دانم که نام برای آن وجود دارد. ممنون Dan Brown! من حدس می زنم شما یک (یا دو) گام جلوتر از من، اما من به دست آوردن بر شما! با تشکر از داستان فوق العاده بیش از حد توسط راه!

مشاهده لینک اصلی
من \"من Î ± Ï Ï ‰ € Ï € λ من »من !!! Όσοι دوم من ... من ικών βάσÎμι دن براون، ¾ من ... من من \"من\" است که من این است که من € Î ± Ï † Î من \"من ... من .... Î¿Î¼Î¯Î¶Ï Î ‰ من\" من ... من \"άÎ'Î من \"من» ÎÎμι دوم ± ... \"من ± Î ± ± ÎμÎ¯Î¼Î Î³Î¬Î¼Ï Î²Î¯Î½Ï Î¹Î½ÎμίÏ، من\" دوزخ، من \"من ± Ï € Î ÎšÎ¿Ï ± من ... من € ï »این است که من € ισσόÏ\" قطر ο .....

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ... نه تنها من را از رکود من بیرون آورد بلکه ذهنم را باز کرد. این فوق العاده ترین رمز و راز است، اما از این کتاب خیلی زیاد آموختم. به همین دلیل است که کتابهای دن براونز بسیار باورنکردنی هستند. بافت یک داستان رمز و راز از نمادها، تاریخ باستانی، معانی پنهان و حفظ هیجان در همان زمان کار ساده ای نیست. بله، این کتاب ذهن من را پرت کرد.

مشاهده لینک اصلی
بهترین دوست دن براون brucaliffoDi دست داده در اینجا، AC تنها زمان من است که می تواند در راه خیلی بهتر صرف (حتی تعداد چند می اسپاگتی در یک بسته وجود دارد، به صداقت) .Fregnacce پوچ و به خوبی نوشته شده است بنابراین متوسط ​​به عنوان به imbarazzanti.Per به ذکر است دیالوگ ها و افکار شخصیت ها، ظروف و نه بی اهمیت (هر چند آقای براون وجود دارد جعل هویت آنها را به عنوان روشن فکر و قطعا fucksters) .این ماده همچنین در یک 320ina از صفحات حل و فصل شد (به سخاوتمندانه)، و در عوض نه .. MacchÃ! 600 صفحه طولانی که در آن پیدا طاقچه خود را کاملا آرام، حتی فوق العاده کلمات قصار که، رک و پوست کنده، نمی interessanto به nessuno.Ci می خواهم تاکید کنم که این کتاب یک هدیه بود (البته ناخواسته؟) و این بیش از حد بزرگ به عنوان یک کتاب به آن را در زیر یک جدول و یا صندلی که traballano.Fortuna که همستر که در سر من ساکن شده است به سرعت به ساختن یک جارو تمیز از این مزخرفات، به طوری که با آن قافیه حافظه کم رنگ از لطف نیست.

مشاهده لینک اصلی
رابرت لنگدان به سخنرانی برای واشنگتن دعوت شده است. هنگامی که او می رسد، متوجه می شود که او از بین رفته است و از طریق واشنگتن و نمادهای ماسونیاش سوار غلتکی می شود. حدود 100 صفحه طول می کشد تا کتاب به سرعت برسد و هرگز گنگ نمی شود. یک تریلر متوسط، @ snack @، کاملا ناامید کننده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طلسم گمشده


 کتاب دلدار اسپوتنیک
 کتاب جان آگاه
 کتاب یابنده نگهبان
 کتاب ماکاموشی، موش و گربه در خانه ی اشباح
 کتاب خانه خوبرویان خفته
 کتاب شوخی