کتاب طلسم سایه

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-ادبیات داستانی

Meara Quinn بهترین دوست Branna است، خواهر در همه اما خون است. مسیرهای او و کانر تقریبا هر روز تقریبا متوقف می شود، چون کانر گردشگران را در مسیر پیاده روی می برد و Meara آنها را روی اسب سواری در حومه سرسبز راهنمایی می کند. او چشمهای یک کولی و بدن یک الهه دارد ... چیزهایی که کانر همیشه تصور کرده است - تا زمانی که قلموی خود را با مرگ برانگیخته می کند آنها را به یک خلط سریع و گرم تبدیل می کند. بسیاری از زنان راه خود را به تخت کانر پیدا کرده اند، اما تاکنون هیچیک از آنها به قلب او نرسیده است. ناامید کننده است، مریا فقط با گرما، نگران از دست دادن خودش و دوستی اش - به چیزی بیشتر است. اما به زودی، کانر شاهد نیروی کامل و خشم از آنچه در خون اوست اجرا می شود. و هنگامی که گذشته خود را مانند مه میچرخاند، او به خانواده و دوستانش احتیاج دارد، و تهدید به پایان دادن به همه او را دوست دارد ...


خرید کتاب طلسم سایه
جستجوی کتاب طلسم سایه در گودریدز

معرفی کتاب طلسم سایه از نگاه کاربران
نقد و بررسی در پرتغالی: http://pepitamagica.blogspot.co.uk/20...Iâ\u003c™ll با شروع گفتن من اولین کتاب را دوست داشتم از این یکی - اما من هنوز آن را دوست داشتم. برای من این چیزی بود که در این کتاب گم شد، عاشقانه بودن بین کانر و مریا بود - به نظر می رسید کمی ضعیف بود. من دوست داشتم سفر به دیدار با اجداد و تمام جادو درگیر، اما عاشقانه نبود. شاید برای من، آنها به عنوان شخصیت های شخصیتی بهتر از یک زن و شوهر بودند. دوستی و همراهی هنوز یکی از بهترین چیزها در مورد این کتاب است. با این حال، این یک کتاب خوب بود، که من را بیشتر خواستار شد و من را مضطرب به خواندن یکی بعدی!

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این یک کمی بهتر از اول بود. من دوست داشتم که Meara و کانن اولین دوستان بودند، اما من هنوز احساس کردم که عاشقانه کمی از هیچ کجا نبود. من در پایان جنگ با هم درگیر شدم. آنچه من دوست داشتم توانایی کانررز بود که بین زمان و دیدار با اجدادش باشد. این خیلی خوشگل بود در واقع، این تنها بخشی از کتاب بود. من اغلب احساس کردم خانم رابرتز فقط این یکی را صدا می زد و طولانی تر از آنکه واقعا مورد نیاز بود. در واقع، من مطمئن نیستم که این واقعا نیاز به یک سه گانه دارد. من احتمالا این مجموعه را به پایان خواهد رسانید زیرا علاقه مندم به دیدن آنچه واقعا بین Branna و Finn اتفاق افتاده است.

مشاهده لینک اصلی
حصار نمی داند خوب، خوب، اما هنوز ... یک چیز ساده وجود دارد که من می دانم حقیقت، زیرا من می دانم همه چیز های عاشقانه من تا به حال قبل از شروع © متر. ما مطمئن هستیم که سه گانه Gallagher @ طوفان، کرم ها و یا Key Trilogy evil Kane را پیدا می کنیم. چه زمانی اتفاق می افتد زمان پریدن است. :) با این حال، یک عشق عالی وجود دارد، در حال حاضر کتاب می آید. رم، انجامش نده! :)

مشاهده لینک اصلی
گرچه نورا رابرتز یکی از نویسندگان مورد علاقه من است، من ترجیح می دهم کتاب های تعطیلات عاشقانه خود را همانطور که من به طور کلی این جنسیت را ترجیح می دهم. با این حال، من کتاب را دوست داشتم. طرح خوب بود و به رغم این واقعیت که من دوست ندارم دوستان دوست داشتنی رو دوست داشته باشم، بخش ارتباطات نیز قابل قبول بود. میخوام داستان Branna و Fin را بخوانم، امیدوارم که عالی باشه.

مشاهده لینک اصلی
نه به عنوان اولین کتاب ... اما آن را حفظ من به اندازه کافی علاقه مند به خواندن کتاب بعدی (و آخرین) در این سری. من اکنون سرمایه گذاری کرده ام و فقط باید بدانم چه اتفاقی می افتد! (مشاهده اسپویلر) [* احتمالا یکی دیگر از پیشنهاد * (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طلسم سایه


 کتاب فرشته سکوت کرد
 کتاب کلودیوس بومبارناک
 کتاب نشانه را حک کن
 کتاب فرنی و زویی
 کتاب وردست زنبوردار
 کتاب قتل اتسویا