کتاب صلیب سربی

اثر آوی از انتشارات افق - مترجم: حسین ابراهیمی(الوند)-ادبیات داستانی

پسري‌ نوجوان‌ و فقير، در جنگ‌ و گريز با قاتلاني‌ است‌ كه‌ او را تعقيب‌ مي‌كنند. در همين‌ حال‌، پسرك‌ پي‌ مي‌برد كه‌ پدرش‌ يك‌ لرد انگليسي‌ است‌ و اگر اين‌ حقيقت‌ فاش‌ شود او جانشين‌ پدر خواهد شد.اين‌ همان‌ اتفاقي‌ است‌ كه‌ قاتلان‌ مي‌خواهند از آن‌ جلوگيري‌ كنند... اين‌ رمان‌ با موافقت‌ نويسنده‌اش‌ در ايران‌ چاپ‌ مي‌شود و آوي‌ طي‌ نامه‌اي‌، كه‌ در اول‌ كتاب‌ آمده‌ است‌، اين‌ كتاب‌ را به‌ خوانندگان‌ ايراني‌ تقديم‌ كرده‌ است. بخشي‌ از نامه‌ي‌ آوي‌ به‌ خوانندگان‌ ايراني‌: به‌ جاي‌ آن‌ همه‌ شادي‌ و لذتي‌ كه‌ ادبيات‌ غني‌ شما ايران‌ به‌ من‌ ـ به‌ پسركي‌ آمريكايي‌ داد، شايد اين‌ كتاب‌ گرچه‌ پس‌ از گذشت‌ اين‌ همه‌ سال‌ هديه‌ي‌ كوچكي‌ از من‌ به‌ شما باشد.


خرید کتاب صلیب سربی
جستجوی کتاب صلیب سربی در گودریدز

معرفی کتاب صلیب سربی از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** من از این کتاب یک معامله عالی لذت بردم. این به خوبی نوشته شده است، به سرعت گام، و تا حد زیادی قابل اعتماد است. و حتی من فقط یک شکایت کوچک دارم. در حالی که من اعتقاد دارم که کریسپین انتخاب خوبی کرد - نه چیزی که من در طول کتاب انتظار داشتم - احساس کردم او برنده می شود، چیزی که او کمی راحت می خواهد. مطمئنا، او مجبور بود ازدواج کند و با دشمنش مبارزه کند، اما من فکر کردم که نبرد نهایی به اندازه کافی به تصویر کشیده نشده است که باعث شود من احساس کنم که واقعا مبارزه کرده اند. من همچنین تصور می کردم که بارسا از شکنجه او کمی سریع تر توانست دشمن Crispins را انتخاب کند و او را پرتاب کند. اما به طور کلی، یک کتاب عالی.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان فوق العاده بود. اگر چه در قفسه های خواننده جوان کتابخانه من بود، از آن لذت بردم. من نمیتوانم آن را بگذارم - داستان واقعا توجه من را جذب کرده و از ابتدا من را از من گرفت. این یک تصویر واقع بینانه از آنچه چشم انداز یتیمان جوان در دوران قرون وسطی بود، به ویژه اگر او ناخوشایند از زنا به یک ارباب متولد شد. مبهم و خوب نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب بسیار لذت بردم. جالب بود و من را متعجب کرد که چگونه شخصیت ها از نقاط ضعف خود خارج می شوند. با این حال پایان کاملا کشش بود. این باعث شد من کمی دیوانه باشم که کریپین دستورات را دنبال نکرد و خود را در معرض مشکلات جدی قرار داد، اما شاید این یک پسر 13 ساله معتبر بود و من فقط یک رشد محتاطانه با هیچ حس وحشتناکی نبودم.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب Avi من است، من فکر می کنم. من نمی توانم آن را پایان دهم. بعد از حدود 20٪ متوجه شدم که من به سادگی از آن مراقبت نمی کردم. این ممکن است توجه جوانانی را که در قرون وسطی به همان اندازه داستانهای تاریخی خواندند، حفظ کنند. اما من پیدا کردن نوشتن سنگین و آهسته حرکت می کند. استفاده از کلمه Avis و قدم زدن باعث شد که قرون وسطی صدایی شبیه به آن را به طرز باور نکردنی ضخیم و ناخوشایند داشته باشد. همانطور که گفتم، من احتمالا فقط سن اشتباه است که از این یکی لذت ببرم.

مشاهده لینک اصلی
من این را دوست داشتم من به خاطر این بود که یکی دیگر از کتاب های آنجلا بود که من آن را تحسین میکردم، زمانی که او به من گفت خواندن Avis True Confessions of Charlotte Doyle را تحسین میکرد. و این کتاب ویژه در سال 2003 جایزه نیوبری را دریافت کرد. من این شگفتی شدید را با هر کتابی از دوره زمانی قرون وسطی (مانند ستونهای سری زمین) داشتم و این کتاب ناامید نشد! این یک خوانش نسبتا سریع و یکی است که سخت بود برای قرار دادن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب صلیب سربی


 کتاب هیاهوی زمان
 کتاب انتقام فیثاغورث
 کتاب زندگی پشت و رو
 کتاب فروشنده ی دوره گرد
 کتاب مجموعه پاتریک مودیانو
 کتاب الماس ها ابدی اند