کتاب شیمی دان

اثر استفنی مه یر از انتشارات کتاب آمه - مترجم: مرجان حمیدی-ادبیات داستانی

قهرمان اصلی «شیمی‌دان» یک متخصص در حوزه‌ی تخصصی خودش است که با دولت آمریکا کار می‌کند و رازهای سیاهی در دل دارد؛
وقتی او از سوی گروهی از همکاران سابقش که برای وی کار می‌کردند زیر سوال می‌رود، در شرایط سختی قرار می‌گیرد؛
تنها یک مرد است که می‌تواند به وی کمک کند تا در این شرایط بتواند خودش را حفظ کند؛


خرید کتاب شیمی دان
جستجوی کتاب شیمی دان در گودریدز

معرفی کتاب شیمی دان از نگاه کاربران
اگر یک سری کتاب بخری با شور و هیجان آن، گرگ و میشم. زرق و برق دار نوجوان، ملودرام، خون آشام های بی نظیر پر زرق و برق و نوشتن مقتدرانه لری پری؟ خیلی بد و ناخوشایند! با این وجود، شیمیدان من را مورد توجه قرار داد و تصمیم گرفتم که از آنجایی که آن را به طور کلی از خون آشام ها یا کلاه گیس به نظر نمی رسید و از آنجایی که دختر نوجوان عاطفی به عنوان شخصیت اصلی وجود نداشت، شاید کمی جالب باشد. این هیجان جاسوسی بد نیست من واقعا آن را بیشتر دوست داشتم، که من را شگفت زده کرد، و شخصیت ها بسیار واقع گرایانه، آسان به ارتباط و تخیل بیشتری بودند. به جای عاشقانه عاشقانه 24/7 مانند گرگ و میش، این کتاب سریع، هیجان انگیز و پر از اقدامات و اسرار تاریک، به من یادآوری فیلم 2011 هانا از بسیاری جهات. این امر عاشقانه است، اما نه به شدت، و عشق را نمی سادگی بیش از بقیه داستان. همه در همه، من خوشحالم که می بینم که به Stephanie Meyer بسیار بیشتر از عاشقانه خون آشام، و آن عالی بود برای او را بخاطر چنین سبک خلاقانه و جذاب داستان بیاموزید. :)

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی هیجان انگیز و suspenseful.This نویسنده تا استعداد است. او می داند چگونه یک داستان خوب را بیان کند. من همه سه کتاب او را دوست داشتم: گرگ و میش (سریال)، میزبان و این. این متفاوت از دیگران است. این یک تعلیق جاسوسی نوع CIA به همراه توسعه ارتباطات عالی است. بهترین بخش، ترکیب شخصیت، گفتگو و توسعه روابط میان شخصیت ها بود که بسیار سخت است. آلکس در حال اجراست که از سوی اداره دولتی که برای آن کار می کرد، اجرا می شود. آنها می خواهند مرده باشد Sheâ € ™ ثانیه هوشمند و بسیاری از چیزهای هوشمند است. او با یک نوع نظامی مخفی دیدار می کند و از یکدیگر متنفر هستند. من تنش و اختلاف میان آنها را دوست داشتم. گفت و گو مزاحم آنها جالب بود. یک زن و شوهر دیگر شخصیت های اصلی وارد شده است. من دوست داشتم که نویسنده نویسنده شخصیت ها را با هم ترکیب کرد. این کتاب با شناختن الکس شروع می شود. سپس وقتی شخصیت های دیگر وارد ترکیب می شوند، واقعا خسته می شوند. من نمی توانم خواندن را متوقف کنم من در لبه صندلی من بودم خیلی چیزهای شسته و رفته اتفاق افتاده است. هیچ حماقت در این کتاب وجود ندارد. و پیشرفت رابطه شگفت انگیز است. مبهم به نظر می رسد، اما هیچ صحنه جنس های دقیق. برای خوانندگان عاشقانه پایان کامل و خوشحال است. و یک جلسه خوب انجام شده است. من فکر می کنم بچه ها این را برای تعلیق جاسوسی دوست دارند. APILOGUES: دو epilogues وجود دارد. یکی در کتاب خوب است. اما یک دوم در وب سایت نویسنده بهتر است. آن عاشقانه، شاداب و شیرین است. من آن را دوست داشتم با تشکر از شما نویسنده برای انجام second.http: //stepheniemeyer.com/2017/01/rea...THANK شما برای POV شخص ثالث: بیشتر داستان داستان Alexas نقطه نظر و در سر او است. این را می توان در شخص 1 گفت، اما Iâ € ™ m soooooo خوشحالم که نویسنده استفاده از شخص 3. من احساس آرامش خواندن 3 نفر را داشتم. من نمیخواهم شنوایی â € œIâ € و â € œMeâ € تمام وقت. AUDIOBOOK NARRATOR: الن آرچر کار بزرگ انجام داد.DATA: حالت نشانه: شخص 3. طول داستان: 17 ساعت. زبان سوگند: هیچی که من به یاد می آورم محتوای جنسی: چند صحنه جنس مبهم اشاره به هیچ جزئیات. تنظیم: روز کنونی ایالات متحده کتاب حق چاپ: 2016. ژانر: تعلیق جاسوسی، تعطیلات عاشقانه.

مشاهده لینک اصلی
* 1.5 ستاره من به دنبال خواندن متخصص شیمیدان توسط استیفا مایر بودم، زیرا کتاب انتخاب شده برای یک باشگاه کتاب جدیدی که من پیوستم بود. متاسفانه، این کتاب DNF در حدود 100 صفحه بود، اما من مصمم به پایان دادن به معال دار. این فقط به نظر نمی رسید که یک کتاب جدید را شروع کند و اولین کتاب را ترک کند! بنابراین من ادامه دادم و به پایان رسیدم. افکار من؟ خوب، من فقط چیزی برای داستان، شخصیت ها و عاشقانه های نور احساس نمی کردم. مستقل خواهد بود بهترین کلمه برای توصیف احساسات من نسبت به این کتاب. شیمیدان فاقد عمق بود و طرح آن را تحریک نکرد و من را مجبور به خواندن نکرد. من متنفرم شیمیدان به کارهای دیگر Meyer، اما میزبان و سری گرگ و میش من علاقه مند و سرگرم نگه داشتم. این یکی نبود بعد از گوش دادن به بحث در کتابخانه شب گذشته، من می توانم دیدگاه یک عضو را ببینم که این کتاب یک شخصیت قاطع زنانه است که در کنار جیسون بورن یا حتی شخصیت آنجلینا جولی در فیلم نمک برای این، من اعتبار میر را دریافت می کنم، خوب است که یک نویسنده زن را در مورد سبک جادویی / ادم کشی اسباب بازی زن سبک رهبری بپردازد. من همچنین از تحقیقاتی که مایر در زمینه علوم مولکولی انجام داد، تشکر می کنم که داستان او و همچنین اقدامات شخصیتی را اعلام می کند. سگهایی که در شیمی درمانی مانند انیشتین بودند، علاوه بر جالب بودن بود و مغزم را در توانایی هایی که این حیوانات هوشمند نشان داده بودند، تکان دادم. بنابراین، به همین علت، با اضافه کردن نیم ستاره اضافی به کتاب، می دانم که بسیاری از این کتاب ها را از این کتاب لذت خواهند برد. این با غم و اندوه است که من باید آن را به عنوان رتبه پایین، اما این احساسات صادقانه من در کتاب است. توصیه من این است که این کتاب را هر چند وقت یک بار بچرخانید، اگر علاقه خاصی به هر دلیلی داشته باشد و ذهن شما را تشکیل دهد.

مشاهده لینک اصلی
من فیلم های جیسون بورن را دوست دارم و دوست دارم استفانی مایزر را بنویسم و ​​این کتاب همانند بهترین ترکیب ممکن این دو بود. مایر کارهای زیادی را در گذشته انجام داد که ترکیبی از عرفان عرفانی + عاشقانه و سپس عاشقانه + scifi + بود. در این کار او هیجان انگیز + عاشقانه و فوق العاده انجام می شود! سوئیفت جنسیتی - در مقایسه با اکثریت قریب به اتفاق کتاب. این h است که در حال اجرا است - او درخشان، بی نهایت مجرب، تقریبا نامعقول است و هیچ توهمی - و آن H که پر از خوبی است، شیرین، حتی با هسته قدرت پناه داده است. اما ما می توانیم با ه بجنگ وحشت زده با هم صحبت کنیم. مایر نای خود را کامل ساخت: او nerdy، باریک با ساختن پسران و نگاه بی نظیر، وحشتناک در روابط شخصی، بدون تجربه جنسی و اغلب خود را تردید. او صادق است، یک شخص خوب است و در نهایت خودش را یک قهرمان ثابت می کند حتی در حالی که او با بی رحمی مبارزه می کند. h / H ترکیب بزرگ بود و بعضی از گفتگوهای آنها بی ارزش بود و صحنه های عشق ورزیدن آنها بسیار شیرین بود. این مورد موردی از عشق عاشقانه برای H و Insta-like برای h بود. تحقیق انجام شده در کتاب بی عیب و نقص بود - چه بر روی مواد شیمیایی، سلاح های بیولوژیکی، تروریسم، اسلحه ها، سگ ها، در حال اجرا، چگونه سیستم اطلاعاتی کار می کند و تمام ابزار جاسوسی و غیره. با این حال نویسنده بیش از حد ناراحت و یا بیش از حد گیک، بنابراین ویرایش عالی نیز هست. گفتگوها بسیار عالی بود و همیشه برای مایر کار می کرد و من واقعا از پیوند میان کوین و هام لذت می بردم، آن ها بارها گریه کردند! انیشتین، سگ هم قهرمان بود! به طور کلی من از عاشقانه و هیجان انگیز لذت بردم و کتاب را برای افرادی که میخواند، توصیه می کنم! 5 ستاره - اگر آن را 10 ستاره بنویسید!

مشاهده لینک اصلی
بنابراین یک کتاب جدید ایجاد می کند و هنوز نشانه هایی از کتاب دو برای میزبان وجود دارد؟ * سرفه * سری جهانی شب و آخرین کتاب که هیچ وقت سرفه نمی شود *؛ ویرایش: 8-12-16 آیا در حال حاضر رتبه بندی برای این است؟ لطفا به من بگویید چگونه برخی از مردم قبلا این را رتبه بندی کرده اند؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیمی دان


 کتاب سپیددندان
 کتاب دختر پنهانم
 کتاب سه گانه ی نیویورک
 کتاب من خدمتکار شاه انگلیس بودم
 کتاب آره! نه (شاید...)
 کتاب سیرک شبانه