کتاب شیاد

اثر جان گریشام از انتشارات افق - مترجم: مریم حاجی علی رضا-ادبیات داستانی

در رمان شیاد (۲۰۱۲)، وکیلی سیاه‌پوست به پولشویی متهم و ده سال روانه‌ی زندان شده است، اما ماده‌ی ۳۵ قانون جزایی را خوب می‌شناسد: هر زندانی اگر یک قاتل خطرناک را لو بدهد بخشیده خواهد شد!
نویسنده در این رمان به معضلات حقوقی و کاستی‌های قانونی کشور آمریکا می‌پردازد.


خرید کتاب شیاد
جستجوی کتاب شیاد در گودریدز

معرفی کتاب شیاد از نگاه کاربران
من اغلب نمی توانم کتاب جدیدی را در یک روز از انتشار آن به پایان برسانم، اما چون اکثر موارد Grisham را دوست دارم، من مجبور شدم آن را بکشم. و، پسر، این یک سخت بود که قرار بود. من یک بررسی اولیه را خواندم که این را با Count Monte Cristo مقایسه کرد با عناصر انتقام / پیچیده آن، و Id باید موافقت کنند. آن را کاملا به عنوان تحقق بخشیدن به عنوان برخی از دیگر Grishams Ive خواندن، اما آن را یک صفحه جدی برگزار شد که بسیار سرگرم کننده برای خواندن است. اگر گیشام را دوست دارید، این کار با آنهایی که بهتر انجام می شود، وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره من در حال حرکت بود. این فقط آن است به اندازه کافی جذب نمی شود، به اندازه کافی عاطفی در مقایسه با رمان های قبلی او. حتی قبل از رسیدن به نیمی از کتاب، من شروع به از دست دادن غلظت کردم و من فقط به اندازه کافی به آنچه که به شخصیت اصلی اتفاق می افتد توجه نمی کنم. با این حال، امتیاز 3.5 برای پایان موفقیت من و کمی هیجان در طول راه.

مشاهده لینک اصلی
3.5 داستان بسیار جالب، با شخصیت بسیار جالب است. آیا کاملا عمق و عامل ترس از کارهای قبلی خود را ندارد، اما من احساس می کنم او در مسیر درست حرکت می کند. آیا خواندن را ادامه دادید و در یک روز آن را تمام کردید.

مشاهده لینک اصلی
جان گریشامز @ Racketeer @ فقط برای من مناسب بود. ستاره های 2 و 3/4 تا 3 برابر می شوند.

مشاهده لینک اصلی
می توانست بیشتر باشد داستان بسیار خوبی است، کمی غیر واقعی با حل مسئله هوش. پیچ و تاب خوب با پایان ناگهانی

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیاد


 کتاب اسب رقصان
 کتاب سرشار زندگی
 کتاب پرستوهای بی سرزمین
 کتاب مگره نزد فلاماندها
 کتاب دختران ساکت
 کتاب قلعه مالویل