کتاب شاید عروس دریایی

اثر الی بنجامین از انتشارات پرتقال - مترجم: آرزو قلی زاده-ادبیات داستانی

بعضی از قلب‌ها فقط ۴۱۲ میلیون بار می‌تپند. ممکن است زیاد به نظر برسد، اما در حقیقت، این عدد فقط می‌تواند یک نفر را تا دوازده سالگی برساند.

سوزی سوانسون همیشه چیزهایی می‌داند که بچه‌های هم‌سن و سالش نمی‌دانند؛ مثلاً این‌که هر سال، عروس‌های دریایی به طور میانگین، ۱۵۰ میلیون بار نیش می‌زنند؛ یا هر بچه مدرسه‌ی راهنمایی، حدوداً ۲۰ میلیارد اتم شکسپیر در وجودش دارد؛ اما با این‌همه هوش وقتی با بهترین دوستش مشکلی پیدا می‌کند و قبل از این‌که بتواند دوباره با او دوست شود…


خرید کتاب شاید عروس دریایی
جستجوی کتاب شاید عروس دریایی در گودریدز

معرفی کتاب شاید عروس دریایی از نگاه کاربران
من اغلب بیرون آمدم من آن را به همه خوانندگان توصیه می کنم!

مشاهده لینک اصلی
â € œIt عجیب و غریب که چگونه بدون کلمات می تواند بهتر از کلمات است. سکوت می تواند بیش از سر و صدا سخن بگوید، به همان شیوه که فقدان اشخاص می تواند فضای بیشتری را از حضور خود اشغال کند. @\nچیزهایی درباره یخبندان به من از عشق من به کتابهای درجه ی متوسط ​​یادآور شدم، و به همین دلیل هر چند که من چندین ساله ام، همیشه به آنها باز خواهم گشت. دیدار دوست من نیل بررسی درخشان برای این رمان شگفت آور قلب! من می خواستم یک نظرسنجی بنویسم، اما او آن را به مراتب بهتر از من می توانست عدالت را انجام دهد. â € œ در پایان، هدیه ای است برای صرف زمان با افرادی که ما در مورد مراقبت. حتی اگر ناقص باشد. حتی اگر آن زمان به پایان نرسیده باشد یا چطور انتظار داشتیم. حتی وقتی این شخص ما را ترک می کند

مشاهده لینک اصلی
عشق و مدوزا دوستی، هنگامی که صمیمی، به ندرت مانند یک نوسان دوست داشتنی کار می کند: دوره های صورتی وجود دارد، با همه چیز در اطراف ما شناور است، در تعامل مستمر با دیگر سیاه و سفید بیشتر. به اشتراک گذاری آسمان! به اشتراک گذاری جهنم! ... Ã ‰ خوبی در حال حاضر و برای همیشه، آمین! ... تصور کنید در حال حاضر یک صورت از دست دادن است که در این perÃodos obscuros.Duas بیشتر جوان SA £ بهترین دوستان اتفاق می افتد و یکی از آنها در یک تصادف می میرد ، در یک فاز سخت تر از رابطه آنها. چگونه آن را به آنچه که باقی می ماند پاسخ می دهد ... این یک وضعیت از این نوع است که در این مطالعه پیشنهاد می کند برای کشف. در مورد من رضایت بخش، به ما نشان می دهد راه ... یک نسخه از بقا، می گویند! .. با MedusaParallelamente مراقب باشید، ما در مورد چتر دریایی بزرگ بیاموزیم. آنها حیواناتی هستند که مجبور نیستند بسیاری از احزاب را انجام دهند، زیرا ما در معرض مرگ ناگهانی قرار داریم؛ با این وجود، من تمایل داشتم که یکی را انتخاب کنم. آنها در دفاع از خود عالی هستند. کسانی که در ویلاها زندگی می کنند ممکن است حتی در پوسترهای خود از پوسترهای خود استفاده کنند - هشدارهایی مانند \"Care With A Medusa\" مطمئنا مفید خواهد بود برای جلوگیری از بازدید کنندگان ناخواسته؛)

مشاهده لینک اصلی
شاید این چه اتفاقی می افتد وقتی فرد رشد می کند. شاید فضای بین شما و دیگران در زندگی شما خیلی بزرگ است که می توانید آن را با انواع دروغ ها پر کنید.\nمن در مورد داستان هایی که جهان را از دیدگاه یک کودک نشان می دهند پرشور است، بنابراین من این خواندن ها را پر از انتظارات آغاز کردم. و من نا امید نشده بود. 3Suzy و Stills یک داستان در مورد خانواده، از دست دادن و دوستی است که تا ابد ادامه نخواهد یافت. و نویسنده می تواند در مورد این همه با حساسیت و ظرافت بزرگ صحبت کند، ایجاد یک صدای منحصر به فرد برای Suzy. او یک کودک بسیار کنجکاو است و شخصیت او بسیار هوشمندانه و بی گناهانه است. زمینه خانوادگی در اینجا یکی از مواردی بود که من بیشترین علاقه را در تاریخ داشتم. راه سویزی با پدرش، مادر و برادر همخوانی دارد با داستان و در نهایت ممکن است گریه کند. این بسیار زیبا است که چگونه شخصیت در سراسر کتاب رشد می کند. و نه همیشه، رشد کردن به این معنی است که همه چیز خوب پیش می رود. بعضی از جنبه های زندگی واقعا خشمگین هستند، و آن این است که شما بتوانید آن را به بهترین نحو اداره کنید. و در میان کنجکاوی و حقایق علمی، سویزی تمام اینها را یاد میگیرد و خواننده است. فراتر از خانواده، چندین کاراکتر ثانویه وجود دارد که داستان را کامل تر می کند. جاستین، پروفسور تورتون و غیره برای اینکه بچه ای که احاطه شده توسط چنین افراد شگفت انگیز بود، آخرین صفحه کتاب را به آرامی بسته، با اطمینان که سویزی خوب خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب زیبا، ساده و عمیق! من انتظارات زیادی نداشتم و انتظار نداشتم احساس خوشی را در طول خواندن احساس کنم. من دوست داشتم از نوشتن و شخصیت ها شگفت زده شود. اما ابتدا به نوشتن ستایش کنیم. او ساده است، اما حساس است. نویسنده می تواند چیزهای کوچک را بیابد و به مفاهیم و عبارات تبدیل شود که شما را به بی نهایت نگاه می کند و برای یک دقیقه کامل فکر می کند. من عاشق خط افکارم بودم و چطور بالکن ها را پیدا کردم. به طور جدی، این بسیار ویژه بود. من از سوزی خیلی سپاسگزار بودم و از آغاز داستان متصل شده ام. او همه چیز را با او تمام کرد. من به معنای واقعی کلمه احساس درد او را احساس کردم و با هم گریه کردم. من داستان هایی مثل این را دوست دارم، جایی که شخصیت از طریق سفر می رود که باعث می شود او به نتیجه ای برسد یا رشد کند، اما شما می توانید کل گام به گام را دنبال کنید و آن را به تدریج ببینید. من فکر می کنم تنها چیزی است که من آن را خیلی دوست نداشتم اطلاعات زیادی بود. من می دانم شخصیت هوشمند است و بسیاری از واقعیت های تصادفی را می داند، اما زمان هایی بود که او بر روی چیزهای گوناگون سرگردان بود که فقط باعث ناراحتی من شد و از طریق آن گذشت و داستان را ادامه دادم. نیازی نبود که کنجکاویهای زیادی را در همه زمانها انجام دهید. چیز دیگری: همیشه وقتی که داستان یک دوره متوسط ​​\"بزرگ\" و غیرممکن است، همیشه کمی پشت سر می گذارم. متاسفانه این سخت است که بدون اسپویلر توضیح داده شود. این کتاب یک کودک نوجوان است؟ نمی توانم بگویم من معمولا با این مرد آشنا هستم و من آن را به اندازه دیگران دوست ندارم، اما این یکی من را گرفت (و آن را قوی). این یک کتاب بود که خاطرات را تحریک کرد، که من را ناراحت کرد، که من را لبخند زد اما بیشتر از همه، پیامی را که هرگز فراموش نخواهم کرد، ترک کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شاید عروس دریایی


 کتاب بینوایان
 کتاب مرد نیزار
 کتاب علامت چی
 کتاب روزی که رهایم کردی
 کتاب ایزدان هم
 کتاب گیلیاد