کتاب شارلوت

اثر داوید فوئنکینوس از انتشارات هیرمند - مترجم: ساناز فلاح فرد-ادبیات داستانی

شارلوت داستان داستان هنرمند شارلوت سالومون، متولد در برلین قبل از جنگ جهانی دوم را به یک خانواده یهودی آسیب دیده از خودکشی می گوید. شارلوت با هنر روبرو بود و با زندگی، شارلوت در مدرسه ای در آلمان حضور داشت، تا زمانی که ماندگاری بیش از حد خطرناک بود، به فرانسه فرار کرد و در یک اردوگاه کار سخت و بی رحمانه ای که او به سرعت از او فرار کرده بود، بازنشسته شد. او به تازگی آزاد است، او دو سال در تقریبا تمامیت خود صرف کرد، ایجاد یک مجموعه ای از هنرهای هنری تصویری، کلمات، حتی نمرات موسیقی، که با هم به داستان زندگی او می گویند. در شارلوت، دیوید Foenkinos - با شور و شوق، زندگی، طنز، و مشاهدات هوشمند - خود را کاملا برجسته ادای احترام به زندگی شیطانی شارلوت سالومون و هنر تعالی نوشته است. رمان زرق و برق دار، غافلگیرانه و در نهایت رستگاری او نتیجه یک تمایل بلند مدت به افتخار این هنرمند جوان است.


خرید کتاب شارلوت
جستجوی کتاب شارلوت در گودریدز

معرفی کتاب شارلوت از نگاه کاربران
خاطره ی بی نظیر رمان بی بی سی به طور شگفت انگیزی شبیه به شعر است. من الان باید زندگی کنم؟ یا تئاتر؟

مشاهده لینک اصلی
برخی از عدم اطمینان به عنوان غیر قابل انطباق به پایان می رسد.\nدالوند و ویرانگر، دیوید فونکنیونس charlotte نوآوری از زندگی غم انگیز از Charllotte Salomon هنرمند یهودیان متولد برلین است. جوانی که با خودکشی محاصره شده، charlotte جوان به هنر تبدیل شده است تا حس زندگی و جهانش را درک کند، و یک سبک منحصر به فرد ایجاد می کند که بعدها به تحسین عادلانه دست می یابد. در حالی که استعدادهای او زودتر متوجه شدند، پس از آنکه او در آشویتس (در سن 26 سالگی در حالی که باردار بود) قتل عام شد، کار او به هیچ وجه برجسته نبوده است. بیوگرافی تصحیح شده از سلومون در پروسه شعر گفته می شود؛ هر جمله خط خود را دارد. با تحسین، کنجکاوی و اشتیاق، فیلمنامهنویس فرانسوی / رمان نویس بافت کشف خود را از charlotte و کار خود را به داستان. Charlotte یک تصویر فراموش نشدنی و دلنشینی از یک هنرمند است که توسط وحشت های شخصی و سیاسی ترسیم شده است. زیبایی، خستگی و اغلب خشمگینانه غم و اندوه فراوان است، با این حال فنینینس بزرگترین توانایی او توانایی جذب و تحویل بشریت در میان بی قید و شرط غیر انسانی است. او برای دفع درد او استفاده می کند، از جمله خام و فوری است. او بهتر از هر کسی بهتر می داند که چگونه زخم را پوشش دهد. عادت کرده است که او به درد و رنج فراوانی رسیده است.\n* ترجمه شده از فرانسوی توسط سام تیلور (de keranagal، laurent binet، joel dicker) (4.5 ستاره)

مشاهده لینک اصلی
چند سال پیش کتابی از نقاشی های هنرمند شارلوت سلیمان را خریدم. من درباره کميسيون کمي از او مي دانستم مگر آنکه در سن 26 سالگي در آشويتس جان باختم. من کنجکاو شدم وقتی شنیدم که رادیو رمان جدیدی درباره زندگی اش توسط دیوید Foenkinos نویسندۀ فرانسوی، به ویژه از آنجایی که کتاب با مشتاقانه ستایش می شود نقاشی هایی که در کتاب من تکثیر شده اند فقط یک انتخاب کوچک از نقاشی های 769 است که او به عنوان یک زندگینامه بصری در طول یک دوره حدود دو سال به مدت کوتاهی قبل از اینکه توسط نازی ها دستگیر شد، تکمیل کرد. شرح مختصری از زندگی وی در ویکیپدیا، از جمله نمونه هایی از کار او، وجود دارد، بنابراین من نمی توانم جزئیات بیشتری را در اینجا به دست آورم، مگر اینکه بگویم که زندگی او حتی قبل از اینکه هیتلر به قدرت برسد، شگفت انگیز، چشمگیر و آشفته بود، و او یک فرد بسیار پیچیده و جالب بود. این کتاب همچنین توصیف جالبی از زندگی فکری و هنری در برلین نازی را ارائه می دهد، زیرا از طریق نامزدی اش، شارلوت با بسیاری از هنرمندان شناخته شده ملاقات کرد. من آرزو می کردم گزینه 4.5 ستاره را داشته باشم. من 5 ستاره را به آن دادم زیرا واقعا خواندن این کتاب عجیب را که به عنوان مجموعه ای از جملات کوتاه یک خط نوشته شده است (با توجه به وقایع بسیار غم انگیز و غم انگیز زندگی شارلوت، \"لذت\" واقعا مناسب نیست کلمه برای توصیف تجربه خواندن من â € \"من جذب شد و مجذوب شد، و یک شب من حتی مجبور به کنار گذاشتن کتاب به دلیل من قادر به خواب رفتن بود). از این رو به نظر می رسد یک شعر است، اگرچه پیچیدگی عظیمی از اشعار زیادی ندارد. در عوض، جملات ساده و ساده هستند، اما یک پانچ احساسی قوی را بسته می شوند، حتی حوادث دردناک ترین آنها با سادگی بودن تقریبا ناپایدار فریبنده توصیف می شود. مشکل من با این کتاب این است که من با تمام بیوگرافی افرادی واقعی که به عنوان داستان می نویسند نوشته می شوند، اما به نظر می رسد که به نظر می آید - من می خواهم بدانم که چقدر واقعی است و چه چیزی اختراع شده است. ، و آن را به من می دهد با احساس مبهم از نارضایتی. به عنوان یک رمان عالی است - به عنوان یک بیوگرافی - من نمی توانم بگویم. به نظر می رسد که این کتاب متعلق به یک دسته جدید از کتاب است که مانند HHhH (یکی دیگر از درخشان زیست شناسی) جایی بین بیوگرافی مستقیم و داستان است - البته حتی کتاب هایی که به عنوان بیوگرافی ارائه می شوند نمی توانند به دست آورد در حقیقت \"در مورد حوادث خود\". شاید نشانه ای از صداقت باشد که رمان بیوگرافی تصدیق می کند که نویسنده نمی تواند به بسیاری از مکالمات، جزئیات متفاوتی از خود و دیگر رویدادهایی که در آنها توصیف شده دسترسی پیدا کند. اما آیا واقعا اتفاق افتاد؟ در نقاط مختلف متن Foenkinos مقالات کوچک در مورد اینکه چگونه او تحقیق خود را انجام داد â € جایی که او رفت، که او مصاحبه، و غیره، ساخت کتاب بیشتر شبیه به یک متقاطع بین بیوگرافی و داستان، اما به نظر می رسد به سهام بیشتر از ادعا می کند که دقت بیوگرافی است. تا کنون، شارلوت فقط در فرانسه در دسترس است، اما مطمئنا مستحق آن است که ترجمه شود، اما برای کسی که فرانسوی ناقص است (همانطور که من هست) نباید بیش از حد چالش برانگیز باشد چون سبک بسیار ساده است. کل مجموعه نقاشی های شارلوت به عنوان یک کتاب با عنوان به آنها داده شده است: زندگی؟ یا تئاتر؟ â € \"در دسترس در اینترنت برای حدود 900 دلار، اما می توان آن را در برخی از کتابخانه ها یافت می شود.

مشاهده لینک اصلی
من به شدت با این ادای احترام زیبا و خائنانه به زندگی و استعداد رعد و برق شارلوت سالومون جوان نقل مکان کرد. او در یک خانواده کلاسیک در برلین زنده ماند، در اثر فاجعه ترسناک خانوادگی جان سالم به در برد. او در اواسط دهه 20 میلادی خود را برای حفظ داستان زندگی اش به شیوه ای منحصر به فرد (که احتمالا موجب نجات سلامتی او شد) قبل از از بین رفتن برهنه و پنج ماه باردار در یک اتاق گاز در آشویتس. انتخاب Foenkinos برای استفاده از جمله های کوتاه هر یک در یک خط، نه بر خلاف شعر موسیقی، نیروی حرکتی را به خواندن، افراطی قابل لمس است. با این حال فضای تنفسی در اطراف کلمات وجود دارد - Ive تمرین یک خوشنویسی ژاپنی، بنابراین استفاده از فضای منفی حساس است، آن را قابل خواندن است. احکام همان اثر مشابهی در پاراگرافها ندارد. یکی از دلایل این رمان این است که من آن را دوست نداشتم وقتی که نویسنده خود را وارد کرد، اما به این مبارزه با این انتخاب اعتراف می کند. ممکن است تغییر فونت یا ستون دوم یا پانویسهای همان صفحه را ترجیح داده باشم، اما یک بار در دست گرفتن داستان، آن را کمتر منحرف می کند. در حال حاضر من نیز احساس می کنم تا حدودی با شارلوت سالومون وسواس پس از یادگیری داستان خود را و دوست دارم منافع بیش از تمام زندگی خود را کار؟ یا تئاتر؟ (Leben؟ oder Theatre؟)، در حالی که باخ یا شوبرت در پس زمینه بازی می کنند. 4.5 / 5 starsLife؟ یا تئاتر؟ مکالمه بین احساسات است. نقاشی، کلمات و موسیقی نیز. اتحادیه هنرهای لازم برای درمان یک زندگی خرابکار. (ص 170) در ژانویه 1933، نفرت به قدرت می رسد. پائولا دیگر حق انجام آن را در عموم ندارد. برای آلبرت، مرگ حرفه ای نیز قطعا پیگیری خواهد شد. مراقبت های پزشکی توسط یهودیان دیگر پرداخت نمی شود. آنها آنها را تصور می کنند دیپلم تدریس خود را برداشته است. او کشفات مهم را انجام داده است. حملات گسترش می یابند، کتاب ها در حال سوختن هستند. در آپارتمان سالومون، آنها شب ها با یکدیگر ملاقات می کنند. هنرمندان، روشنفکران، پزشکان. بعضی معتقدند این یک مرحله گذرا است. عواقب منطقی یک بحران اقتصادی. بعضی از مردم همیشه باید به خاطر نگرانی های ملت ها سرزنش شوند. چارلتوت به بحث درباره تخریب ها گوش می دهد. (ص 51) او نمی خواهد بیوه شود. در حال حاضر ... در واقع، کلمه ای برای کسی که یک خواهر را از دست داده است چیست؟ هیچ کلمه ای وجود ندارد. (ص 16) او مایه تاسف خود را می زند.این که چگونه یک هنرمند می شود؟ با رشد به عادت به جنون دیگران؟ (ص 20)

مشاهده لینک اصلی
نوشتن که سالها دوست دارم، نویسنده ای است که تقریبا برای یک دهه آن را تحسین می کنم. این رمان ها طعم خاصی دارند که در این مورد یافت می شود. سادگی با این جملات کوتاه و این خطوط هماهنگ تقلیل می یابد. یکی از آنها در تراژدی خانواده شارلوت سالومون وارد می شود، خودکشی های فراوانی به حادثه جنگ می دهد، از طریق اشتیاق قهرمان، نقاشی. ما خودمان را به این شخص، زندگی، گذشته اش، محیط اطراف، محبت او به هنر، متصل می کنیم. ما امیدواریم که همه چیز به پایان برسد و ممکن است که تمام این دنیای کوچک خود را پیدا کند و در نهایت از زندگی بدون درگیری، که توسط آزادی مشخص شده است، لذت ببرد. یک متن شاعرانه، شخصیت های در حال حرکت، یک داستان ریشه در واقعیت، قرض stigmata و ردپای از گذشته است. @ @ همیشه به یک مقصد نیاز ندارید. اجازه دهید آنها در مرزهای احساسات متوقف شوند @؛ امروز شروع می شود به شکل همیشه @.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شارلوت


 کتاب خانه ی خاموش
 کتاب شجاع مثل تو
 کتاب تعطیلات مگره
 کتاب غول مدفون
 کتاب همه جا پای پول در میان است
 کتاب آرتمیس