کتاب سیرک میراندا

اثر کیسی بیزلی از انتشارات پرتقال - مترجم: ندا احمدی-ادبیات داستانی

تا حالا فکرشو کردین اگه دنیایی که همیشه فکر مي‌کردید جادوییه، تو واقعیت وجود داشته باشه چی می‌‌شه؟ «سیرک میراندا» جز اون دسته‌ کتاب‌هاییه که به ما مي‌گه دنیای جادو فقط مال کتاب‌ها نیست و یه وقت‌هایی درست چند قدمی ماست. و چقدر خوبه که بدونیم دنیایی که امید رو توی دل ما زنده نگه می‌داره خیلی هم از ما دور نیست.

این کتاب برای همه‌ی کسایی که به دنیای جادو اعتقاد دارن خوبه، همین طور کسایی که کتاب «پیترپن»، کتاب‌های «رولد دال» و حتی فیلمهای «تیم برتون» رو دوست دارن.


اوضاع زندگی "میکا" اصلن خوب نیست؛ پدربزرگش در حال مرگه و از اون بدتر اینه که سر و کله‌ی "عمه گرترودیس"، به بهانه‌ی مراقبت از پدربزرگ پیدا شده. اما در همین موقع پدربزرگ رازی رو برای میکا فاش می‌کنه که همه چی رو تغییر میده: سیرک جادویی میراندا، همون که پدربزرگ همیشه قصه‌هاشو تعریف می‌کرد یه سیرک واقعیه! یه سیرک جادویی با یه جادوگر واقعی…!


خرید کتاب سیرک میراندا
جستجوی کتاب سیرک میراندا در گودریدز

معرفی کتاب سیرک میراندا از نگاه کاربران
این کتاب چنین سرگرم کننده ای بود، خواندن غریبه! نوشتن فوق العاده بود و طرح و شخصیت ها به خوبی توسعه یافتند. من کاملا سحر و جادو از سیرک Mirandus را دوست داشتم و ماجراجویی سرگرم کننده این داستان ما را در بر می گیرد. من هیچوقت از رمانهای درجه متوسط ​​انتظار نداشتم، فقط انتظار داشتم که سرگرم کننده و آسان باشد، اما سیرک Mirandus قطعا بیش از انتظارات من بود. این یک خواندن عالی برای کودکان 9-12 ساله خواهد بود تا خودشان را بخوانند و یا اگر به دنبال یک کتاب سرگرم کننده برای خواندن به بچه های خود نگاه نکنید! در حال حاضر این کتاب مکان ویژه ای برای قفسه های من است و روزی امیدوارم که آن را به عنوان مورد علاقه فرزندان من به پایان برسانم.

مشاهده لینک اصلی
چک کردن وبلاگ من برای دیدن نظرات و پیشنهادات کتاب و فیلم، و بررسی برخی از دستور العمل! من امروز تمام این کتاب را بخوانم و لذت بخش بود فوق العاده است. کاراکترهایی که شما می توانید به آنها متصل شوید. این برای مخاطبان جوانتر به نظر می رسد (درجه میانی)، اما کاملا برای تمام سنین لذت بخش است. اگر تا به حال اعتقاد دارید که قدرت ایمان را در جادو قرار داده اید و هرگز از چیزی که به آن اعتقاد ندارید رها کنید، این کتاب برای شماست. این سفر لذت بخش بسیار توصیه می شود. و پوشش شگفت انگیز است! 5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
اوه وای. این کتاب واقعا شگفت انگیز و جادویی است. بسیار توصیه شده. واقع گرایی جادویی عالی، داستان سرایی فوق العاده و شخصیت ها. فوق العاده آسان برای booktalk. اگر شما دوست داشتید LONGLE OF KNOTS و SNICKER OF MAGIC، شما نیز این را دوست دارید.

مشاهده لینک اصلی
DZN ‡ Ðμнь миР»D ° N ‡ Ð Ð¾Ñ Ðμнь Ð'ÐμÑ، N кР° N N кРدرجه D · кР°. СÐμÑ € ÑŒÑ'Ð · но، ÐμÑ، ÐºÑ € омÐμ к кР° N кРدرجه D · ку Ð²Ð¾Ñ Ð¿Ñ € инимРN، نو вооР° ± ‰ Ñ Ðμ нÐμ поР»ÑƒÑ ‡ Ñ ​​D ° ÐμÑ، N. ÐŸÐ¾Ñ N، ому Ñ ‡ ÐμÑ DN، D ° йÑ، Ðμ 'N، оР»ÑŒÐºÐ¾ ÐμÑ D» Ð Ð¾Ñ Ð½Ðμ жÐ'ÐμÑ، Ðμ، нÐμÑ، многого. Кому Ñ Ð¾Ð²ÐμÑ، ую: D »NZD ± DN، Ðμл Ñ Ð Ð¾Ñ ‡ м ного Ñ † € кРدرجه سانتی DN D воР»ÑÐμРной ± D ° N، Ð¼Ð¾Ñ N\" ÐμÑ € N \u003cв кнР¸Ð³Ð ° N .... D ~ N، оговР° N † Ð¾Ñ ÐμнкР° 9 DD · 10

مشاهده لینک اصلی
سرگرم کننده و تخیلی، اما من واقعا کاراکتر ها را دوست نداشتم، در حقیقت من آنها را بیشتر در معرض آزار و اذیت قرار دادم و بسیاری از این کتاب به نظر می رسید که فقط سعی داشت فضا را بیشتر از هر چیز دیگری پر کند. این درست بود، اما هیچ یک از آیات به هیچکس توصیه نمیشود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیرک میراندا


 کتاب تارک دنیا مورد نیاز است
 کتاب بخشنده
 کتاب پژواک برانگیز
 کتاب آریل
 کتاب سال های بی خبری
 کتاب ویکتوریا