کتاب سور بز

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات علم - مترجم: عبدالله کوثری-ادبیات داستانی

ماریو وارگاس لوسا پایان یک رژیم و تولد دموکراسی وحشتناک را بازگو می کند، صدای تروجیو و قربانیان هر دو، بی گناه و همدردی را که در مدار مرده او قرار دارد، به صدا در می آورد. اروینا کابرال، چهل و نه ساله، با تمام احساسات وحشت و خلع سلاح خود، به جمهوری دومینیکن بومی خود بازگشته و خود را وقف رویدادهای سال 1961، زمانی که پایتخت هنوز شهر شهر ترجیجلو نامیده می شود و یک پیرمرد تروریست ملت سه میلیون رافائل تروجیو، دیکتاتور فقیر نابینا که دومینیکنها را با نام بز نام می دهد، دایره درونی خود را با ترکیبی از خشونت و بیرحمانه کنترل می کند. در Trujillos کاخ فاسد، خیانت و گرسنگی تبدیل به یک راه زندگی است. اما درک Trujillos لغزنده است. توطئه ای علیه او وجود دارد و انقلاب ماکیاولی در حال انجام است که عواقب خونین خود را دارد.


خرید کتاب سور بز
جستجوی کتاب سور بز در گودریدز

معرفی کتاب سور بز از نگاه کاربران
من دقیقا با خواندن این کتاب لذت بردم. من به لذت بردن از خواندن در مورد رنج دیگران، تحرک کامل یک ملت، فساد روح خود و شکنجه بدن آنها نیستم. بسیاری از چیزهای این کتاب را آموختم که من از آن خبر ندارم، برخی از تاریخ جمهوری دومینیکن و آنچه که به عنوان دوره تروریو شناخته می شود. بنابراین، در حالی که من @ @ @ @ را از کتاب لذت نمی برم، آن را سخت برای قرار دادن، من مجبور به ادامه، برای ادامه خواندن و من خوشحالم که من انجام دادم. این کتاب خواندن نور نیست، اما قطعا ارزش زمان و توجه شما را دارد.

مشاهده لینک اصلی
پس از گذشت چند سال از بین کتابهایی که بسیار قابل توجه نیستند، به عنوان نوت بوک های Don Rigoberto از بین رفته است، ورگاس لوسا موفق به نوشتن بهترین رمان آمریکایی در مورد طراح و در کتابخانه اش تنها زیر کارش معلم: جنگ پایان جهان. در لا فیثا دل چوو، ورگاس لوسا استادانه نه تنها سرنوشت دیکتاتور، بلکه زندگی در جمهوری دومینیکن را تسری می دهد. بی تردید این کلاسیک ادبیات است.

مشاهده لینک اصلی
قیام مردمی علیه مصر، مدتها بود که حسنی مبارک، دیکتاتور بود، به من یاد کرد از رمان ماریو وارگاس لوساس \"جشن بز\"، درباره رافائل ترگویلو، دیکتاتور بلند مدت جمهوری دموکراتیک، جمهوری دومینیکن. شباهت های بین دو دیکتاتوری کاملا واضح است: حرص و آز، وسواس به قدرت و کنترل، کتلتومیا دیکتاتور و حلقه درونی او، سرکوب وحشیانه مردم توسط پلیس مخفی و نظامی و حمایت بی نظیر دولت ایالات متحده. در مورد Trujillos همه چیز خیلی بد بود که او ترور شد، پایان دادن به دیکتاتوری سی و یک ساله که جمهوری دومینیکن را ترک می کرد. داستان رمان «ورگاس لوساس» با بازگشت به جمهوری دومینیکن اورانیا کابرال، دختر یک عضو ترویجلوس داخلی دایره. Urania والدینش او را به نفع خود نگذاشتند نام او یک سیاره، معدنی، هرچیز، اما زن باریک و زیبا با پوست مات و چشم های بزرگ، تاریک و غم انگیز را که از آینه به او نگاه می کرد، پیشنهاد کرد. اورانیا! یک ایده برای یک نام چیست خوشبختانه هیچ کس او را نخواست نامش فاش شود. در حال حاضر Uri، خانم Cabral، خانم Cabral، دکتر Cabral. @ چرا او به سانتو دومینگو بازگشت، زمانی که او گفته بود او هرگز در این زندگی و یا بازگشت بعدی نیست؟ برای دیدار از پدرش که او را ندیده، صحبت کرده یا نوشته شده است از آنجایی که او در سن چهارده سالگی برای یک مدرسه خصوصی در میشیگان ترک کرد. @ او فریاد زد با فهمیدن فاجعه ... در نهایت او موفق به کشیدن دست خود را به سمت میز کنار تخت که در آن او را نگه داشتند هفت تیر و اسلحه لود اسلحه. اما به جای یک سلاح، ساعت هشدار را درک کرد. بنابراین ما به دیکتاتور شکوهمند Generalissimo Rafael Trujillo معرفی شدیم که او صبح زود بیدار می شود. ذهن او از زندگی اش پیروی می کند، جزئیات دقیق او را بررسی می کند، همسر او، پسران رمفیس و راداما، پسرانش، ثروتش، مردگان دایره درونی او (بدست آوردن) و بدن سالم او که حاضر به انجام آن نیست مثل قبل. خواندن، ذهنم را در کیم جونگ ایل، کره ای که مدتهاست حاکم خود را وسوسه کرد، فریاد زد. شباهت بین دیکتاتورها بی پایان است. هیچ کس در دنیای بیماران ترگویلوف امن نیست. یک عضو از حلقه درونی او عمدا آسان نبود؛ در هر لحظه، با هذیان، می توانست خود را کنار بگذارد مانند یک قطعه بافت توپی مورد استفاده. اگر شما یک زن جوان جذاب هستید یا یک دختر زیبا دارید، بهتر است او را از دیدگاه Trujillos نگه دارید، یا او را برای یک شب @ رقص @ که او را در خرابه ها و موقعیت خود را در هیچ شکل بهتر ترک نخواهد کرد. او به طور سمجي وسواسي او را با سلامت ملت خود مقايسه کرد و در ناديده گرفتن جوانان جوان موفقيت هايي را به وجود آورد که از آنها سپاسگزاري را براي او داشتند. وقتي که مردم به اندازه کافي کافي داشتند، ترور او را که در تاريخ 30 مي سال 1961 رخ داد، ترسيم کرد. ، با این حال، به آنچه که آنها امیدوار بود بود، به عنوان بهبودی سریع وجود ندارد. @ Goat @ ممكن است مرده باشد، اما حيات او كم است. جشن بز در حال جادويي است. به سادگی اظهار داشت، این یکی از بهترین رمان هایی است که سالها خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
احتمالا پنج ستاره برای توصیف این هیجان هیجان انگیز نیست. 500 صفحه از تعلیق، سیاست، خون و خشونت از هر گونه ممکن است، شما می خواهید این کتاب را در یک شب به اتمام برساند، حتی اگر دشوار باشد حدس بزنید که داستان چگونه پایان می یابد. آیا بعد از همه این ترور، چیزی وجود دارد؟ این سوال محور اصلی سه فریم زمانی است که روایت در حال وقوع است. در عین حال، این داستان یک کشور کارائیب و مردم آن تحت جادوی دیکتاتور است. من باید بیشتر از این حرفا فکر نکنم فقط از ماریو وارگاس لوسا برای این شاهکار تشکر کنم.

مشاهده لینک اصلی
عالی! او به پایان رسید، کتاب را قفل کرد و من از متن خارج شدم. ZavrÅ¡nica و کشف خواهد شد چه با اوایل، عقل و توضیح اتفاق افتاد چرا OtiÅ¡li کشور، خانواده را فراموش کرده، مردم، گذشته ... واقعا، فوق العاده. من هیچ چیز نمی دانم در مورد این دوره است که دیکتاتور تروجیلو، ظلم و ستم او، پسران خود را ... بسیاری من از عکس ها و اطلاعات گوگل ... چرا نام مستعارjarac @ ... آنها را شکایت نیست نیست و خوب به منحل شود، هرچند که به پایان رسیده است. رسمی لیزا در 466 صفحه از کل دوره ی 30 سال عذرخواهی کرد، زمان مهارتی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سور بز


 کتاب مامور Z 1
 کتاب روزهای رخوت
 کتاب اگنس
 کتاب مومی ترول ها ۴
 کتاب بینایی
 کتاب رنج های ورتر جوان