کتاب سوداگر

اثر جان گریشام از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-ادبیات داستانی

جوئل بکمن سوداگر قدرت است ـ می‌تواند هر دری را در واشنگتن بگشاید. اما به علت دست‌یابی به اسرار بسیار مهم جاسوسی، زندانی می‌شود و از سریر قدرت فرو می‌افتد. پس از ۶ سال، سازمان سیا عفو ریاست جمهوری را برایش تدارک می‌بیند و پنهانی او را به ایتالیا منتقل می‌کند، تا در نهایت محل اختفایش را به گوش اسرائیلی‌ها، روس‌ها، چینی‌ها، و سعودی‌ها برساند. بحث سر زنده ماندن بکمن نیست ـ او هیچ شانسی ندارد. سوالی که سیا در پی جواب آن است، این است که چه کسی او را خواهد کشت


خرید کتاب سوداگر
جستجوی کتاب سوداگر در گودریدز

معرفی کتاب سوداگر از نگاه کاربران
من بعضی از جان گریشام را برای یک داستان خنده آور از قفسه برداشتم، دانستن اینکه من معمولا می توانم برای داستان کوتاهی به او بسنده کنم. با این حال، این کار غیرعادی بود ... خوب ... بد. شاید این به این دلیل است که نویسنده درخشان موفق به دنبال توصیه های خوب بهwrite آنچه شما می دانید؛ @ بر خلاف قانون جنوب خود را ساگاس، کارگزار به طور عمده در ایتالیا می رود ، گفتن یک داستان از طبقه کارگر قدرتمند سیاسی بالا به جای وکلای معمول Grisham. این طرح به سادگی از بین رفته است. شاید دقیق تر، شاید توصیفی از آنچه که او می دانست، توسط گریزمان توضیح داده شود. در یادداشت نویسندگان، او اشاره می کند که از دیدار با بولونیا برای اهداف سطحی تحقیق رمان خود لذت می برد و شاید این به همین دلیل است که کتاب در نتیجه بیشتر به عنوان سفرنامه به نظر می رسد مانند داستان های جنجالی. کمبود توصیف زنده ای از وعده های عالی که در رستوران های دوست داشتنی، کلیساها و دیگر جاذبه های توریستی و عبارات ایتالیایی که توسط نویسنده توسط دوست داشتنی مورد بررسی قرار گرفته است، حتی از آنجایی که شخصیت اصلی او زبان را تحت فشار می گیرد، شکایت کمتری دارد. خوشحالم که Grisham از تعطیلات ایتالیاییش لذت برد این واقعا بهترین راه برای نوشتن در مورد آن نیست. در عوض، یک سفرنامه واقعی را خواندید. یا، بهتر است، یک درام دیگر جذاب در دادگاه میسیسیپی یا تنسی

مشاهده لینک اصلی
این کتاب تا حدودی به سبک برجسته Grisham فرار می کند. تم در مورد جهان دادگاه نیست، بلکه در مورد زندگی سخت و مشکل یک وکیل که سعی در فروش یک راز صنعتی از یک گروه جوانان پاکستانی دارد. زندگی Backman، که به عنوان \"کارگزار\" شناخته می شود، به جهنم تبدیل می شود و طی شش سال بازداشت خود را در زندان می گذارد. پس از اتهام ریاست جمهوری، او به ایتالیا منتقل می شود، اما او سرانجام توسط عوامل مخفی از بزرگترین قدرت های جهان محاکمه می شود.

مشاهده لینک اصلی
طرح اغلب بعید است، اما خواندن هنوز دلپذیر است. ملاحظه شرح بولونیا، البته آنها هنوز هم یک چشم انداز از توریست آمریکایی که باعث می شود چند جزئیات غیر واقعی زندگی ایتالیایی هستند.

مشاهده لینک اصلی
چه چیز دیگری می تواند از جان گریشام انتظار داشته باشد؟ سرگرمی خواندن، گذشت زمان فقط خوب است. همانند تمام کتابهایش، هدف من برای فرار از یک کتاب بود.

مشاهده لینک اصلی
من دقیقا این را به عنوان یک رمان تعلیق طبقه بندی می کنم، اما این خوب نبود که ژانر تعلیق معمولی من را خوانده باشد. این به عنوان یک طرح بسیار قابل اعتماد از زیر بغل آنچه که در دنیای سیاسی جریان دارد. این واقعا اولین کتاب جان گریشام من است که از زمان خواندن خواندن دوباره دوباره پس از چند دهه از رمان خواندن خوشم نمی آید. خواندن خوب است که شما را در جایی که منجر به آن می شود را حفظ می کند. این واقعا باعث می شود که شما در مورد آنچه که فرد انجام می دهد فکر می کند اگر آنها در این نوع وضعیت به پایان رسید و یا مربوط به یا دوستان کسی است که انجام داد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوداگر


 کتاب پیش از سقوط
 کتاب مرد خیابان
 کتاب خودسران
 کتاب پرونده های شرلوک هلمز
 کتاب آستریکس در سرزمین گل
 کتاب گرسنه