کتاب سه گانه همسان

اثر آلیسون کاندی از انتشارات آذرباد - مترجم: محمدرضا قاسمی-ادبیات داستانی

Cassia همواره به جامعه اطمینان داده است که انتخاب های مناسب برای او را داشته باشد: چه چیزی باید بخواند، چه چیزی باید ببیند، چه چیزی باید باور کند. بنابراین زمانی که Xanders ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش خود را در مراسم تطبیق خود، Cassia با اطمینان کامل می داند که او ماته ایده آل خود را ... تا زمانی که او می بیند کی Markhams به صورت فوری برای یک لحظه قبل از صفحه نمایش محو می شود به سیاه و سفید. جامعه به او می گوید که یک شکست نادرست است، و باید با توجه به زندگی شاد که باید با Xander سر و کار داشته باشد، تمرکز دارد. اما کاسیا نمیتواند فکر کند که کی، و آنطور که آنها به آرامی در عشق می مانند، Cassia شروع به تردید در مورد بی اعتنایی جامعه می کند و با یک انتخاب غیرممکن روبرو می شود: بین Xander و Ky، بین تنها شناخته شده زندگی و مسیری است که هیچ کس دیگری آن را ندارد جرأت کرد دنبال کنه


خرید کتاب سه گانه همسان
جستجوی کتاب سه گانه همسان در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه همسان از نگاه کاربران
این یک نوع سه گانه یونایتد در مورد جامعه ای است که مسابقات ازدواج، شغل و غیره را تعیین می کند. آنها همچنین مواد خواندن، هنر و موسیقی را کنترل می کنند. همچنین یک طاعون است که انسان ساخته شده است. تقریبا طرح توجیهی معمولی شما. نوشتن عالی است، تقریبا شاعرانه است. سرگرم کننده اما هیچ چیز جدید و یا اصلی نیست.

مشاهده لینک اصلی
همبستگی - من با شیوه ای که نویسنده به آن می گویم نوشتن احساسات و اعمال مانند شعر را تحت تاثیر قرار می دهد. متضاد - شخصیت ها توسعه یافته اند و من دوست دارم چگونه روایت تقسیم بین Cassia و کی. من احساس می کنم اولین کتاب بیشتر از منظر Cassia است. من واقعا نمیتوانم پیشبینی کنم که کجا 4 فرار میروند و چه چیزی را در نقطهای که من در حال حاضر دارم انجام میدهم.

مشاهده لینک اصلی
قطعا چیزی متفاوت از سایر کتابهای دودویی که خوانده ام. ایده یک اختراع شکننده که در آن همه چیز کنترل (حتی ادبیات و هنر) که گام به گام در حال فروپاشی است، یک نابغه است. با تشکر از Alie برای دادن چنین کاری فوق العاده ای.

مشاهده لینک اصلی
ابتدا خوب شروع شد، اما همانطور که شما عمیق تر به این دنیا دلگرم شدید، به نظر می رسید تقریبا مشابه هر داستان دیگر از نوع آن است. دختر بی نظیر به دنبال مثلث عشقی. پایین با دولت. این پتانسیل بالایی داشت که من را ناراحت می کند تا بازبینی منفی مرزی را به من بدهد.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** هر بار که متوجه می شوم که مدارس وابسته چگونه بچه های من را در فن آوری قرار می دهند و چقدر آنها روی نوشتن و خواندن و قدردانی از زیبایی هنر تمرکز می کنند و متوجه می شوند که این کتاب ها بسیار قابل اعتماد هستند آینده برای ما ارزش خواندن، برای هر سنی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه همسان


 کتاب خانه کاغذی
 کتاب دسته دلقک ها
 کتاب باری دیگر برایدزهد
 کتاب هابیت یا آن جا و بازگشت دوباره
 کتاب ۳۵ کیلو امیدواری
 کتاب سکوت دریا