کتاب سه گانه بارتیمیوس

اثر جاناتان استرود از انتشارات افق - مترجم: محمد قصاع-ادبیات داستانی

ناتانیل، پسر یازده ساله، شاگرد یک جادوگر است. روزی لاویس، جادوگر بی‌رحم او را در مقابل دیگران تحقیر می‌کند. ناتانیل سخت‌ترین وردها را یاد می‌گیرد و برای انتقام، بارتیمیوس ـ جن هزار ساله ـ را احضار می‌کند. اما زمانی که جن را می‌فرستد تا بزرگ‌ترین گنجینه‌ی لاویس را بدزدد، در توفانی از جاسوسی، قتل و شورش گرفتار می‌شود.


خرید کتاب سه گانه بارتیمیوس
جستجوی کتاب سه گانه بارتیمیوس در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه بارتیمیوس از نگاه کاربران
4.5- یک شعبده بازی خواستار آن بودم که او تصویری از عشق زندگی اش را نشان دهد. من یک آینه رو زل زدم. \"احتمالا باید قفسه ای با نام Lys-recommends ایجاد کنم. به هر حال. من واقعا واقعا از این کتاب لذت بردم منظورم این است که بزرگ ساختن جهان، طرح خوب، دشوار بودن ... اوم، دجینی، چه چیزی دوست ندارم؟ شگفتی سمرقند در حالی که در لیست علاقه مندی های من نشسته بود، و با وجود آن، تقریبا هیچ چیزی را نمی دانستم آی تی. من احتمالا آن را در یکی از لحظات دیوانه ام اضافه کردم و سپس فراموش کردم آن را بررسی کنم. من چه احمقم. با این حال، من تقریبا نابینا رفتم و واقعا دوستش داشتم، بنابراین نمی توانم بگویم که این کار خوبی نکرد. همه چیز واضح است که استرواد می تواند در مورد یک جهان پیچیده (و یکی که می خواهم بیشتر بدانم) بنویسد و آن را جالب و خنده دار بنویسد. من برای آرام کردن شروع در فانتزی استفاده می کنم اما این یکی با یک انفجار آغاز شد. دیدگاه Bartimaeus بسیار سرگرم کننده لعنتی است. پانوشتهاش! این تنها کسی است که میتواند پانویسها را بخواند و آنها را خندهدار کند! ناتانیل پتانسیل دارد من او را دوست نداشتم اما فکر می کنم او می تواند شخصیت جالبی در کتاب بعدی باشد. به غیر از آن ... خوب، امیدوارم که به زودی به کتابهای دیگر توسط استروود برسم!

مشاهده لینک اصلی
املای سمرقند در لندن مدرن در حال تنظیم است که توسط جادوگران اداره می شود. از دیدگاه یک دجینی (شیطان) و یک شاگرد جادوگر از دست رفته، نوشته شده است. این طرح هوشمندانه است و POV دوگانه در مبارزات قدرت جادویی منحصر به فرد است. مشکل این است که من هیچکدام از کاراکترها را دوست نداشتم. Djinni نزدیک شد، چون شخصیت جالب با حس شوخ طبعی است، اما پسر ... من او را دوست نداشتم و شخصیت شایسته ی انسانیت ما را ملاقات می کنیم (من احساس نمی کنم می توانم از طرفداران زن شمارش کنم چون آنها از خواننده جدا شده اند). اما از آنجایی که شخصیت ها را دوست نداشتم، من نیز تلاش می کردم که با آنها ارتباط برقرار کنم. روایت بسیار متمرکز بر آنچه اتفاق افتاده از نقطه نظر خارجی است. حتی ماجراهای djinnis، گفت: در اولین فرد، هنوز خیلی از راه دور بود. این احساس بسیار شبیه یک رمان میانه ای است که یک پسر جوان ممکن است لذت ببرد بدون از دست دادن توسعه شخصیت و یا گفت و گو داخلی. گفتم، من فکر می کنم که تم ها این YA را بیشتر می کنند، بنابراین باید کمی پیچیده تر ارائه دهد. با این حال باید طبقه بندی شود، ذهنی می توانم طرح را تحسین کنم، اما چیزی عمیق تر نبود، و من واقعا نمی توانستم آن را به خودم بگیرم. شاید این تنها چیزی است که من از این نوع کتابها بیشتر نسبت به پسران برخوردار نیستم (من نیز با The Thief of Lightning و سری Bobby Pendragon مبارزه کردم)، اما برای انجام خواندن چیزی بیشتر رضایت بخش بودم. ** دریافت قوس رایگان برای بررسی.

مشاهده لینک اصلی
بیشتر شبیه یک امتیاز 4.5 * است. این کتاب فوق العاده است. داستان به خوبی نوشته شده است که فقط برای بچه ها نیست، بلکه برای بزرگسالان نیز هست. من هنوز شگفت زده شده ام که برخی از افراد از خواندن کتاب هایی که برای @ بچه ها استفاده می کنند را رد می کنند. من فکر می کنم که شما به خاطر این کتاب هایی که به عنوان @ بالغ @ کتاب ها فوق العاده هستند، خودتان یک کار خیر انجام می دهید. اما من خودم را گول می زنم و به هر شخصی که می خواهم برسم. مطمئن نیستم چه اتفاقی می افتد وقتی اولین بار این کتاب را شروع کردم. من می دانستم که آن را به شدت محبوب است و من در سراسر آن در لیست چند باید خواندن آمده است. من می توانم ببینم که چرا اکنون. این کتاب فقط از ابتدا تا پایان بسیار سرگرم کننده بود، با چند لکه آهسته در آب پاشیده شده بود. اما برای عادلانه بودن لکه های آهسته که حتی واقعا آهسته بود، آنها فقط نسبت به لبه قطعات صندلی خود احساس آهسته داشتند. بارتیمائوس لذت خواندن بود. او یک کاراکتر سرگرم کننده، سرخوش و عجیب و غریب است که من را چندین بار لبخند زد. او غریب است، و پانوشتهاش (بیشتر وقتها) لذت خواندن است. و همچنین آنها یک روش شسته و رفته برای مرتب کردن برخی از سیستم داستان / سحر و جادو / Bartimeaus گذشته است. ناتانیل 11/12 ساله درخشان است. یکی از انواع شخصیت های مورد علاقه من. من نوع نابغه را دوست دارم آنها لذت خواندن را دارند. گاهی اوقات هنگام خواندن این کتاب، فراموش کردن سن او آسان است. خوب استوار Stroud کار خوبی است که ما را در نوشتنش یادآوری می کند. چیزی که می خواهم بگویم این است که سیستم جادویی خیلی باحال است. لندن که توسط جادوگران اداره می شود. اما جادوگران هیچ قدرت واقعی ندارند. تمام قدرتشان از نوع دیگری از روح، djinni و یا دیگر شیطان از محل دیگر می آید. این کاملا منحصر به فرد است و من از آن بسیار لذت بردم. من قطعا خواندن بقیه این سه گانه را خواهم خواند. و اگر سه گانه این خوب باقی بماند، من قصد دارم بیشتر از جاناتان استروود بخوانم. سرگرمی، کتاب پاپ.

مشاهده لینک اصلی
من در ابتدا نسبت به این کتاب شکاک نبودم. انتظار داشتم هری پاتر-کپی ارزان و ناخوشایند به دست بیاورم، اما این کتاب، در حقیقت، چندان مشترک با قصه محبوب محبوب JK Rowlings نیست. این شرح کتاب در اینجا چیزهای زیادی را به خوبی میپردازد:Nathaniel یک شاگرد جادوگران است، اولین درسهایش را در هنرهای جادویی به کار میگیرد. اما هنگامی که یک جادوگر جادوگر شبیه به سیمون لولیس نامزد ناتانیل را در مقابل بزرگانش تحقیر می کند، ناتانیل تصمیم می گیرد تا آموزش هایش را چندین ضربه بزند و نشان دهد که چه کسی رئیس Lovelace است. با انتقام در ذهن او، او djinni قدرتمند، Bartimaeus احضار. اما فراخواندن بارتیمائوس و کنترل او دو چیز کاملا متفاوت است و زمانی که ناتانیل از جینینی خارج می شود تا بزرگترین گنج Lovelaces را به سرقت ببرد، Amulet of Samarkand، او خود را در یک گردباد جاسوسی جاسوسی، قتل و شورش گرفت. @ من عاشق این رویکرد جدید و تعریف بودن بودن @ wizard @ در اینجا در Strouds world: جادوگران خود جادو را انجام نمی دهند. آنها باید شیطان هایی مانند جین، Foliot، Imps، Afrits یا Marids را برای انجام این کار احضار کنند. و این بدان دشوار بود که واقعا شروع می شود، زیرا این شیطان ها چیزهای ضعیفی هستند، تلاش می کنند تا هرکسی که می توانند فریب دهند یا صاحب آنها را آسیب برند. این هم با ناتانیل و باریمایوس اتفاق می افتد. داستان به خودی خود خیلی طول می کشد قبل از آن که واقعا شروع شود و بعضی از قسمت های در حال چرخش نیز بین آنها وجود دارد اما POV ها ناتانیل و بارتیمائوس واقعا برای این کار مناسب هستند زیرا آنها فقط خنده دار هستند! مملو از سمرقند تیره تر است و شخصیت ها بسیار شگفت انگیز تر از شخصیت های JK Rowlings هستند. کتاب پر از اظهارات خنده دار و potshots است. (من باید بگویم که من نمی فهمم از پانویسها. آنها خنده دار هستند، اما آنها واقعا حواس پرت شده اند زیرا جریان داستان را قطع می کنند.) برجسته ترین کتاب، بدون شک، رابطه دوست داشتن نفرت از عشق است از ناتانیل و بارتیمائوس و آنقدر دلتنگ شد که بارتیمائوس به ناتانیل در پایان کتاب گفت که (دیدگاه اسپویلر) [او همه چیز را برای یک جادوگر عالی دارد و همیشه باید مراقب باشد و از خودش مراقبت کند ... awwww !!! (پنهان کردن اسپویلر)] من واقعا طرفدار رابطه آنها شدم! این کتاب یک سریال فوق العاده عالی است که می توانم تمام راه را از طریق آن تصور کنم. در کل، کتاب یک سواری سرگرم کننده است و من کنجکاو هستم تا ببینم کدام کتاب دوم ما را می برد!

مشاهده لینک اصلی
من از سبک نوشتن جاناتان استروود لذت می بردم. بیشتر نویسندگان جوان سال یک سبک و یک چشم انداز دارند. من صدای Bartimaeus خنده دار و برجسته کتاب را پیدا کردم. پانوشتها ابتدا عجیب بودند اما پس از شناختن دیو، آن را فقط مناسب میدانستند. از آنجا که سبک Barttimaeus آن را تحت الشعاع فصل Nataniels. بعضی از آنها تقریبا خسته کننده بودند و در ابتدا وقتی متوجه شدم من یکی دیگر از @ Nathaniel @ را خوانده ام، خودم را ناراحت کردم. این می تواند بدون برخی از مواد ذکر شده انجام شود. من بررسی هایی را خواندم که این ها یک @ Harry Potter knockoff @ بود اما تقریبا به هیچ وجه کاملا متفاوت از کتاب های هری پاتر بود، مگر این واقعیت که با سحر و جادو و یک پسر ارتباط دارد. حتی پس از آن،Batimaeus Trilogy @ اتفاق می افتد که یک پسر در آن داشته باشد. کتاب بعدی را در این مجموعه بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه بارتیمیوس


 کتاب باد در درختان بید
 کتاب ربات جنگلی
 کتاب سیاره آقای سملر
 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب یک انسان، یک حیوان
 کتاب قبل از طوفان