کتاب سرپناه بارانی

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: طناز باقری-ادبیات داستانی

سابين متحير بود، اما اولين بارش نبود كه می‌پرسيد چرا نتوانسته مثل پدربزرگ و مادربزرگش يك رابطه‌ی عاشقانه داشته باشد. با حسرت فكر كرد كه يك عشق واقعی، عشقی كه در سختي‌های تقدير زنده بماند و مثل رومئو و ژوليت‌های دهه‌ی ۱۹۵۰ از روی چيزهای بی‌اهميت و دنيوی اوج بگيرد؛ آن عشقی كه در كتاب‌ها می‌خوانيم، عشقی كه در ترانه‌ها دميده می‌شود و مثل پرنده‌ای تو را بلند می‌كند و تو هنوز محكم بمانی، مثل يك تكه سنگ.


خرید کتاب سرپناه بارانی
جستجوی کتاب سرپناه بارانی در گودریدز

معرفی کتاب سرپناه بارانی از نگاه کاربران
قبل از نظر واقعی، یک متون کوچک. من این کتاب را در نمایشگاه خریداری کردم، درست قبل از صحبت با نویسنده، و آن را برای من امضا کرد. هیجان زده با دوستی نویسنده و مانند آن است که به من در نوشتن نشان داده اند، من بلافاصله به این leitura.Em 1953 و روز £ coroaçà ایزابل دوم رفت و، لذت می داند چه خواهد بود عشق بزرگ زندگی اش . Várias دا © دهه بعد، شادی با شوهرش در ایرلند زندگی می کند و دریافت در نوه خانه خود را، سابین، از زندگی turbilhà £ عاطفی کیت، MA £ و سابین، انجام £ اجازه می دهد تا این می تواند تمام توجه شما را به نوجوانان بدهد. در ابتدا، سابین ناراحت شده است، اما در طول زمان، او برای زندگی روستایی و ویژگی های مادربزرگ و مردم اطراف آنها سازگار با محیط زیست است. این سایت بازدید درب باز می شود TAMBA © متر به یاد داشته باشید گذشته و به کشف یک راز است که وجود دارد بسیار فکر esquecido.Retrato فامیلیا اولین رمان توسط Jojo مویس در سال 2002. منتشر شده برای کسانی که مثل من، خواندن کتاب دیگر او بود قبل از آن، کاملا قابل توجه است که این اولین بار بود. ویژگی های اصلی نویسنده عبارتند از: شخصیت های جالب با معضلات شخصی ریشه در گذشته، نوشتن واضح و جذاب، توصیف های زنده، خواننده به راحتی تجسم و طرح با مقدار زیادی از پتانسیل. در این مورد، متوجه شدم که ریتم کتاب کمی نامتعادل است و طرح، با وجود داشتن پتانسیل، همیشه مسیرهایی بود که می توانست جالب تر از آن باشد. به عنوان مثال، من فکر می کنم این کتاب را به نفع اگر آن را بیشتر در داستان شادی تمرکز کرده بود (و قبل از آن) و پس زمینه بیشتر داستان از کیت داده بود، به جای چند لحظه بیشتر هنوز هم که همراه سابین و همیشه کمک نمی این داستان پیشرفت می کند. در نهایت، این یک کتاب خوب بود که خواندنش را خوشحال کرد اما به نظر من در مقایسه با آثار نویسندگی بیشتر از دست می رود. در نهایت، توجه داشته باشید فقط جوجو مویس در توییتر خود گفت که این کتاب آخرین نامه از عاشق خود را (último که منتشر شده و بر حسب شانس، در حال حاضر در زبان انگلیسی) está در پرتغال در ماه مه سال جاری próximo گذاشته .

مشاهده لینک اصلی
سه نسل از زنان \"مادران و دختران\" شخصیت های اصلی درSheltering Rain @ هستند؛ ما در سال 1953 در هنگ کنگ به اولین آنها ملحق می شویم، جایی که جوی جوان و بهترین دوستش استلا منتظر گوش دادن به مراسم عروسی الیزابت دوم هستند. در همان روز، جوی ملاقات یک مرد جوان، افسر دریایی، به نام ادوارد Ballantyne، و قبل از روز از آنها، دو خود را متعهد به یکدیگر است. پیشروی به 1997، در ایرلند، ما برای اولین بار با Sabine Ballantyne، شادی و نوه ادواردز، شانزده ساله، و مشتاق قرار دادن فاصله بین خود و مادرش کیت. ما کیت و پدربزرگ و مادربزرگ را از طریق چشمهای سابینا تجربه می کنیم، به عنوان نوجوانی در برابر انتخاب مادران خود، در حالی که همچنین مقررات و مقررات پدربزرگ و مادربزرگ خود را غیر قابل تحمل است. او به مردانی که با اسب ها کار می کنند، می رسد و به زودی در حال سوار شدن به آرامش می افتد. داستان به آهستگی به حرکت در می آید و از طریق زمان حرکت می کند، تا زمانی که ما متوجه شویم که اسرار، خیانت و درد گذشته چه تأثیری بر یکدیگر دارند از آنها آیا آنها راهی پیدا خواهند کرد که از طریق تفاوت هایشان کار کنند؟ چگونه می توان کشف آنچه که در گذشته پنهان شده است به آنها کمک می کند در حال حاضر؟ نویسنده به خواننده را مستقیما به حومه ایرلندی، به میخانه ها می فرستد، و به ما نشان می دهد که زمین های احساسی شخصیت ها در راه های بسیار رضایت بخش زندگی می کنند. ، هر یک از شخصیت های ناامید کننده را پیدا کرد. من دوست داشتم که ما با شادی شروع کردیم، همانطور که جلوی دید نخست خود را از طریق سابیان چشم می کرد او را unlikable ساخته شده است. و درک سابین از دیدگاه خود، امکان نادیده گرفتن زودرس او را داشت و زمانی که ما از طریق چشم کیتس دیدیم او را دیدیم. با این حال، به نظر می رسید سابین را دوست دارم، حتی درک نقطه نظر او. خود جذب او احتمالا برای کسی که سنش است مشخص می شود اما به نظر می رسد از راه خود برای بی رحمی به مادرش بیرون می آید. کیت شخصیتی در وسط است، به طور معنی دار، بین یک مادر ناراضی و یک دختر سرکش قرار دارد. اما همانطور که او از طریق اشتباهات گذشته خود جستجو می کند و از آنها یاد می گیرد، برای همه آنها امیدواریم. در نهایت، حوادث کوهستانی باعث بسته شدن و احساس ارتباط می شوند. 4.0 ستاره

مشاهده لینک اصلی
ناامید کننده من منتظر بودم که داستان شروع شود، اما به نظر می رسد یک داستان به طور کلی در مورد یک خانواده که جدا شده اند، دلایل اینکه ما واقعا به اندازه کافی اطلاعاتی را در اختیار ما قرار ندادیم. بدون اینکه بخواهیم هر چیزی را از دست بدهیم داستان پشت عکس است همه چیز خیلی ساده است و هیچ تعجبی هم ندارد، اما دوباره داستان هرگز توسعه پیدا نکرده است. سابین نوجوانی معمولی بود، کیت در کنار یک زن ضعیف قرار گرفت که بدون تفکر دوم وارد و خارج از روابطش شد، لذت یک اشتباه بود، و ادوارد، به جز اطلاعات بیتی که آنها با شما ملاقات کردند، هرگز چیزی درباره او نفهمیدند (به جز اینکه او مرد معمولی آن دوران بود!) شخصیت های دیگر در کتاب هرگز به هیچ چیز نرسید، در واقع، من تعجب کردم که چرا چند نفر از آنها به طور کامل ذکر شده اند. تنها دلیل اینکه من در خواندن ادامه دادم این بود که Id کتاب را در تعطیلات گرفت و هیچ کاری برای انجام آن در روز انجام نداد! من خوشحالم که یک کتابخانه بود و من آن را خرید نکردم (متاسفم Jojo)

مشاهده لینک اصلی
اولین جویو مؤسسه را خوانده ام و می توانم بگویم که کاملا از آن لذت بردم. من عجله در آن را دوست داشتم که ما در سراسر غذا خورده بودیم؛ شخصیت ها کاملا تکمیل و واقع بینانه بودند؛ من به خصوص از توصیف زندگی در هنگ کنگ و تصویر دقیق زندگی در 50 سالگی لذت بردم. Jojo یک داستان از عشق، احساسات و دلهره های مختلف را با همدلی و گرمی توصیف کرده است.

مشاهده لینک اصلی
شاید در آینده من به این کتاب برمیگردم. در حال حاضر آن را به پایان نرسید من نمی توانم با آن ارتباط برقرار کنم. روایت را آهسته و شخصیت های خسته کننده پیدا کردم. شرم آور است زیرا بعضی از کتاب های اخیر JoJos بزرگ شده اند :(

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرپناه بارانی


 کتاب آگراندیسمان و چند داستان دیگر
 کتاب داستان های کوتاهی از قهرمانی ها
 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب شکلات
 کتاب منظری به جهان
 کتاب آخرین روز یک محکوم