کتاب سرزمین متروک

اثر استیون کینگ از انتشارات افراز - مترجم: ندا شادنظر-ادبیات داستانی

The Waste Lands (The Dark Tower, #3), Stephen King
کتاب سوم از هفتگانه برج تاریک
عنوان: سرزمین متروک؛ اثر: استیون کینگ؛ برگردان: ندا شادنظر؛ مشخصات نشر: تهران، افراز، 1392، در 462 ص، شابک: 9789642433537؛ کتاب سوم از هفتگانه برج تاریک؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 20 م


خرید کتاب سرزمین متروک
جستجوی کتاب سرزمین متروک در گودریدز

معرفی کتاب سرزمین متروک از نگاه کاربران
من معمولا برای فانتزی @ نیستم، اگرچه تعداد استثنائی وجود دارد. من دوست میدارم @ قوانین @ از هر جهان من در (من حدس می زنم کمی وجود دارد آنی Wilkes در من)، و آن را می تواند من را در حالی که به @ کالیبراسیون @ به درستی. شخصیت هایی که به نحوی از من دورتر هستند. حتی Roland، Gunslinger از تمام gunslingers، همیشه @ در @ دانستن به آنچه که در قلمرو امکان وجود دارد. در نهایت، من به آنجا رسیدم (به طور عمده به خاطر حضور جیک، که به راحتی به آن احتیاج دارد)، و بازگشت @ در پرتو @ با خدمه (به علاوه یک عاشقانه بیلی بمب افکن\n) با تشکر از بررسی براندون Long Walk، من با همبستگی احتمالی با سایر دنیای پادشاه در شهر لوود (در اصل پایه) تقریبا به نقطه انحراف توجه کردم. آیا فقط تصادفی است که Gash قافیه با سطل زباله؟ در مورد مرد تای چیچ چی؟ مادر Abigail قرار بود جایی آنجا باشد؟ (من مطمئن هستم که پاسخ به آن آخرین، نه، اما شما نقطه من را دریافت کنید).

مشاهده لینک اصلی
بهترین کتاب در این مجموعه تا کنون. من آن را بیش از حد می دانم تا امیدوار باشم که آنها بهتر شوند یا حتی چهار کتاب دیگر هم خوب باشند. (Ive دستور داده شده است که از طریق Keyhole Wind Wind را نادیده بگیرم و بنابراین باید انجام دهم.) اگر بقیه مجموعه ها به طور متوسط ​​3/4 برابر زمین های زباله هستند، پس آن ها باید یک جهنم از سوار شدن باشند. من می دانم که من این مجموعه را از یک موقعیت ممتاز خواندم. این اولین سفر من با رولند است. بله، صبر کردم تا سری کامل شود. و، um، نوع از آن را فراموش کرده ام. به این معناست که بر خلاف کسانی که این کتاب ها را به عنوان آنها منتشر می کنند، می توانم جادوگر و شیشه را هر وقت که بخواهم بخوانم. هنگامی که پادشاه وعده می دهد که بعدا به زودی انجام شود، می توانم در پایان کتاب بخوانم (خوب، گوش کنید)، می توانم بخندم. به جای آن، می دانید، میخواهید یک آجر را از طریق پنجره خود بچرخانید. هرچند هنوز می توانم برای این ون شگفت زده باشم. هرگز. چه چیزی باعث می شود زمین های زباله حتی بهتر از Gunslinger و طراحی سه نفر بود؟ تقریبا همه ی شخصیت هایی که برای مراقبت از آن بزرگ شده اند همه اینجا هستند. من جیک را از دست دادم، و من عاشق داشتن Oy در حزب هستم. صحنه های دیدنی و جذاب وجود دارد و مجموعه ای از قطعات را تشکیل می دهند و یک حس واقعی در خطر بیش از یک مورد وجود دارد. من واقعا نگران هستم، حتی برای این شخصیتها ترسناکم. و سپس Blaine وجود دارد. او ممکن است درد باشد، اما در عین حال شگفت انگیز و منحصر به فرد خود نیز شگفت انگیز است. هشدار عادلانه، این کتاب به یک cliffhanger پایان می یابد. این ممکن است زمانی که برای اولین بار منتشر شد، یا هر زمان در شش سال بین کتابهای سه و چهار، کاملا ناامید شد. هنوز هم تا حدودی ناامید کننده است، زیرا یک کتاب عالی است و من واقعا باید بدانم که چه اتفاقی می افتد. جهنم، استفان کینگ حتی در نوشته های نویسندگانش عذرخواهی می کند. به اندازه کافی عذرخواهی نکنید تا کتاب چهار را هرچه سریعتر منتشر کنید.

مشاهده لینک اصلی
ببینید اگر شماDark Tower @ را خوانده اید، الاغ خود را بیرون بیاورید. کسی که من را می شناسد می داند که من فقط می توانم به راحتی در موردش بخوانم، اما من از طریق این کتاب ها مانند جان کاندید از طریق یک بوفه صبحانه شونیز از بین می روند. آن را سخت می گویند که حتی خیلی خوب در مورد آنها. در حقیقت، برای طول آنها، می توان گفت که تقریبا هر دو در دو قسمت اول اتفاق می افتد. این مرد از طریق بیابان برای 500 صفحه راه می رود و سپس یک گروه از افراد برای یک 500 ساحل یک ساحل راه می رود. اما ... نمی دانم استفان کینگ این کار را انجام داده است، اما وقتی یکی از این کتاب ها را پایین می آورم و سعی می کنم در مورد کسب و کارم شرکت کنم، همه چیزهایی که من می توانم در مورد شخصیت هایش فکر کنم. من به اداره پست رانندگی می کنم و مانند رولاند در سر من است (این احساس پس از اینکه شما کتاب دوم را خوانده اید فوق العاده عجیب است. اگر شما داشته باشید می دانید منظور من چیست.) من فقط به این حقیقت فکر می کنم که فقط ریختن خارج از یک فرد نویسندگان مقدمه ای به کتاب سوم در مورد اینکه چگونه در آن زمان آن را نوشتند، او می دانست که چگونه آن را پایان می دهد، چه اتفاقی می افتد و چه زمانی Roland در نهایت به برج تاریک تبدیل می کند یا حتی برج، چه می کند. به نظر می رسد این شخصیت ها و دنیای غنی که در آنها زندگی می کنند فقط از پادشاه به عنوان وسیله ای برای دریافت داستانشان استفاده می کنند. برای من این هنر در تمام شکوه هایش است. نقاش نقاشی را نقاشی نمی کند، خودش را نقاشی می کند و به همین ترتیب و به همین ترتیب. پلاست دارای چنین فریب آمیزانه ای از سرنخ های کوتاه مدت و تصاویر سورئال است که دشوار است بگویم چه واقعی، چه تصور، چه رویایی، و چه عاقلانه در این دنیا که @ جابجا شده است @ برو این کتاب ها را دریافت کنید، و سپس آنها را بخوانید و سپس اجازه دهید در مورد چگونگی آنها صحبت کنند. من بیشتر یا کمتر در نقطه نیمه راه حماسه و فکر می کنم که چقدر بیشتر به ذهنم خطور می کند. من حتی نمی توانم تصور کنم این تلاش تا کنون تکمیل شده است، اما نمی توانم منتظر بمانم تا بفهمم.

مشاهده لینک اصلی
امتیاز واقعی 2.5 ستاره @ من با دست من هدف نیست کسی که با دستانش هدفش چهره پدرش را فراموش کرده است. من با چشمم هستم. با دستم شلیک نمی کنم. او که با دستش شلیک می کند چهره پدرش را فراموش کرده است. با ذهنم شلیک می کنم. با اسلحه من کشته نمی شوم. او که با اسلحه خود را می کشد چهره پدرش را فراموش کرده است. با قلب من کشتن @\nمن نمی خواهم دروغ بگویم، این یکی واقعا سخت بود از طریق. خیلی سخت است که برای DNF آماده 60٪ بودم. چرا باید 60٪ صبر کنم تا بتوانم به داستانی که می دانم وجود داشته باشد؟ من می دانم که پادشاه چنین داستان قشنگی است و من انتظار داشتم که خیلی بیشتر از این باشد .... آن واقعا احساس غم انگیز بودن اطلاعات کتاب های متوسط ​​که لازم نبود. پس از 60٪، این کتاب شگفت انگیز بود، پس از آن نداشت، پس از آن بود. من روولاند را خیلی دوست دارم که با این مجموعه ادامه خواهم داد زیرا من از او میخواهم که به برج تاریک برود. من می خواهم او را Gunslinger که من می دانم او است، من می خواهم epicness که من می دانم وجود دارد. آه لطفا به من بگویید کتاب چهارم خیلی بهتر است، نمی خواهم این مجموعه را رها کنم.

مشاهده لینک اصلی
Phew ... این (فقط) بار دوم از طریق زمین های زباله است و من از آن لذت می برد تا حد زیادی، اگر نه بیشتر بعد از اولین خواندن. پادشاه جهان در این سری ایجاد می شود فراموش نشدنی است و شخصیت ها بسیار واقعی می شوند، به این معنی که من در حقیقت آنها را از دست می دهم وقتی کتاب را تمام می کنم. خوشبختانه برای من و استفان کینگ این سری را خوانده ام چون منتشر شد. من سعی کردم تصور کنم که اگر من مجبور بودمsix صبر کنم. لعنت خدا. سالها @ به عنوان یکی از دوستانم به طرز وحشیانه ای آن را بیان کرد ...... من فکر می کنم ممکن است کمی دردناک بمانم. در عوض، از آنجا که چهار کتاب اول را در یک زمان خریداری کردم، فقط نقاشی سه را گذاشتم و برداشت کردم زمین های زباله بدون ضرب و شتم از دست رفته.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرزمین متروک


 کتاب کشور آخرین ها
 کتاب آیلین
 کتاب سه گانه همسان
 کتاب مومی ترول ها 2
 کتاب خانه درختی 52 طبقه
 کتاب پایان یک مأموریت