کتاب سرخ و سیاه

اثر استاندال از انتشارات مرکز - مترجم: مهدی سحابی-ادبیات داستانی

"Criticism" collects nine essays, seven of which are new to this edition, by Erich Auerbach, Rene Girard, Victor Brombert, Shoshana Felman, Peter Brooks, Sandy Petrey, Alison Finch, Lisa G. Algazi, and Susanna Lee A Chronology of Stendhals life and work, also new to the Second Edition, and an updated Selected Bibliography are included.


خرید کتاب سرخ و سیاه
جستجوی کتاب سرخ و سیاه در گودریدز

معرفی کتاب سرخ و سیاه از نگاه کاربران
در پایان: نه، من این کتاب را دوست نداشتم من از درهم آمیختن دو مضمون مرکزی تقلید نکردم، که یک انتقاد از جامعه بورژوای فرانسوی پس از سقوط ناپلئون و امور عاشقانه دیوانه و باور نکردنی بود. نوشتن می شود بیشتر و بیشتر پوچ بیشتر شما را به رمان پیشرفت. زبان قدیمی است، رسمی، پیچیده و حرفهای است. من بارها و بارها با استفاده بیش از حد از و غیره، و غیره از من استفاده کردم. شاید این یک مشکل ترجمه بود؟ مطمئن نیستم. این کتاب بسیار آهسته است، حتی اگر آن را به سرعت برساند چون نزدیک به پایان می رسد تا دوباره به سرعت لاکپشت در نتیجه برسد. این یک کتاب از طنز است و تا پایان نویسنده @ پیام @ به شما زده شده است. رویدادها بی رویه مسخره می شوند من ابتدا طنز ظریف تر را ترجیح دادم سوال این است - آیا واقعا همیشه خنده ام؟ نه. من باید گفته های قبلی خود را که در زیر آمده است را تکرار کنم: اگر این یک کتاب است که قرار است ارائه یک مطالعه روان شناختی از شخصیت ها، چرا احساسات من نسبت به جولین، شخصیت اصلی، تنها گرم و نرم؟ بیل هومیوود، بازیگر مشهور، کتاب صوتی را که به آن گوش می داد، نقل مکان کرد. تلفظ فرانسوی خوب بود اما من تمایلی به نمایشنامه های اضافهش نداشتم، حتی اگر شاید تنها چیزی که نویسنده تصور می کرد اغراق آمیز بود اغراق آمیز بود. بنابراین من از طنز و یا نوشته های کلامی یا عاشقانه های باور نکردنی لذت بردم. من دیگر به خانهوودو گوش نمی دهم و کتاب های بیشتری از سوی استنتال را نخواهم خواند. **************************************** دو سوم از طریق کتاب صوتی: این بسیار آهسته آهسته می شود. برای بسیاری از مردان قدیمی تسویه حساب آماده شده است. زبان قدیمی و مدرن است؛ در سال 1830 نوشته شده است و پس از شکست ناپلئون با طبقه بالایی جامعه فرانسه مشغول است. مهمتر از همه، کلاس شماست. آیا جولین سورل توانست از کلاس خود فرار کند؟ او هوشمند است او بلندپروازانه است و پس از آن، امور عاشقانه ای وجود دارد که شامل نه تنها جولین، بلکه یک زن مسن تر است که واقعا باید بداند که او حداقل تجربه سن دارد. مهمتر از همه، خطوط نویسندگان من را احساس نمی کند یا Juliens و یا شور و شوق او. من با شخصیت همدردی نمی کنم. من جولیان را دوست ندارم، اما من دوست ندارم آنچه را که او می خواهد انجام دهد. علاوه بر این، اگر این یک کتاب است که قرار است به ارائه یک مطالعه روانشناختی از شخصیت ها، چرا احساسات من نسبت به جولین فقط لکه دار است؟ من انجام نمی شود، و من ادامه خواهد داد، اما ..... در نظر داشته باشید که شما به رتبه بندی نگاه کنید که بسیاری از مردم قبل از اتمام کتاب را نزدیک می کنند و در نتیجه آن را نمره نمی دهند.

مشاهده لینک اصلی
یکی از این بازیکنان در انسان اغلب کسانی که خوانده ام: جولین یک شخصیت پیچیده است (و این چیزی است که من در مورد او © L دوست)، ما می بینیم که افتخار، بلند پروازانه، هوشمند، یک عاشقانه و یک fanboy در بزرگ از ناپلئون اما در همان زمان ما می بینیم که ترسو، هوس باز است، به علاوه آن است که یک معنی کانیسو و عاشق چرب و نرم ... اما چه چیزی باعث آن جالب است که جولین رشد می کند در سراسر رمان، به خصوص این واقعیت برای یادگیری به ± AR-انجام یک نقش: ما می بینیم یاد می گیرد دایره اجتماعی ریاکارانه بسته به جایی که شما هستند، علاوه بر این که ما به تدریج توانایی خود را برای اعمال نفوذ در مردم و مهارت به maquilar برنامه ها و به دور با کتاب suya.Un با یک روایت که طول می کشد برخی مورد استفاده قرار گرفتن در ابتدا، برخی از نقد اجتماعی (که به طور مستقیم از فکر جولین) سیاست های مشخص شده اند ایده ها، روابط طبقات اجتماعی، بسیاری از مسائل اخلاقی و Algu NAS طنز از زندگی، قرمز و سیاه و سفید یک رمان فرانسوی است که برگ یک طعم و مزه خوب .. توصیه شده برای همه کسانی که دوست افکار به سبک بازگویی جنایت و مکافات و افرادی که مایل به روانکاوی شخصیت است صندوق

مشاهده لینک اصلی
درس های آموخته شده است: خوابیدن با همسران دیگر مردم، و نه با سیستم کلاس فاسد. استانیال موفق به کشف این دو نه ظرافت در مانورهای اجتماعی رمان قهرمان، جولین سورل. فریب های عاشقانه او بلافاصله سیاسی و جسمانی است، حاوی مقادیر زیادی از تحولات همزمان در حکومت فرانسه، و همچنین به بررسی جنبه های جهانی بیشتر تنش اجتماعی و روانشناسی طبقاتی و البته واگرایی ابدی عشق و شهوت. در این رمان بیش از ده سال پس از آنکه ابتدا آن را بخوانم، بهترین توصیفی که می توانم ارائه دهم کامل است. این احتمالا به نظر می رسد تنها در حال حاضر که ذهن من پر شده با ادبیات بسیار مدرن و بعد از مدرن است که به روش خود کامل با ناکامل بودن است. نه چندان با استنال، که از آن ما ممکن است چیزی فراتر از چیزی که در کار او داده می شود، بپرسیم، دقیقا به این دلیل که هیچ چیز دیگری وجود ندارد که ما می خواهیم. این شباهت به سزار پیشین است، قبل از اینکه بینایی او واقعا شروع شود. به این ترتیب، نمونه ای از بسیاری از ادبیات دوران نه تنها در فرانسه، بلکه به میزان قابل توجهی در انگلیس و روسیه نیز هست. من مطمئن نیستم که اشتیاق ادبی برای این نوع رمان را داشته باشم در حال حاضر، بنابراین من خوشحالم که من آن را بخوانید. در حالی که من واقعا به مهارت که با این رمان ساخته شده است تحسین می شود، می توانید قطعا ببینید که در آن رمان، به عنوان یک شکل ادبی، به دیوار معاصر ضربه. این روزها من می توانم چنین کامل و نه سرکوبگرانه را در نظر بگیرم، و هیچ جای تعجبی نیست که پس از صد سال از این، مدرن ها شروع به فرسایش این دیوار کردند.

مشاهده لینک اصلی
رمان در SA © ج نوزدهم توسط هانری Beyle نوشته شده است که می گوید داستان از جولین، مرد جوان بلند پروازی که قصد دارد به شل کردن raÃzes فروتن خود و پیدا کردن ثروت (بیشتر با نمایندگی طبقه اجتماعی (استاندال یکی از pseudónimos او بود) که پول خود را) .My خواندن این کتاب مانند یک ioià اگر در برخی از لحظات بود به من لذت با کپی از Peripa © جولین بود، دیگران خودم با توضیحات £ از سالن اذیت پیدا کنید، برخورد و گفتگوهای شخصیت هایی که وجود داشتند. تکه های خوشمزه وجود دارد که با مضامین و طنز تصفیه شده نوشته شده است. عشق جولین به مادام د RÃNN است tempering و ارائه خود را بدون artifice به عنوان اگر او با انگیزه های نابالغ پوشانده شده است. à ‰ óptimo یک کتاب برای کسانی که کنجکاو هستند برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت طبقاتی در França SA © ج نوزدهم، قدرت و کلیسای influência در decisÃμes و à © بالا یک عکس در مورد بزرگ ورتبرال © تو که همه چیز مورد استفاده در آن زمان برای پنهان کردن اهداف واقعی خود است، تقریبا هیچ چیز آن را نشان نمی دهد، این همه بخشی از یک بازی بزرگ است که ما فقط یک بخش را می دانیم. به ندرت اقدامات بازتاب احساسات است. و جولین بهترین اثبات این است. شخصیت فراموش نشدنی، بسیار خوب ساخته شده است. من بارها و بارها در آن حضور داشتم و به نظر می رسید که خواندن «خشونت و مجازات»، عمدتا در لحظات نادیده انگاشتن و سوء تفاهم ژولین بود. با این وجود، \"قرمز و سیاه\" می تواند در عبور از پیام مؤثرتر و موثرتر باشد: ضروری است بدانید که غم و اندوه به رسمیت شناختن خوشبختی است. @ حداقل وقتی مرتکب جنایات میشوید، باید آنها را با لذت تمرین کنید: این تنها چیزی است که خوب است، و تنها دلیل آن است که به شما اجازه می دهد کمی آنها را توجیه کنید ... @ My رتبه بندی Goodreads: 3.5

مشاهده لینک اصلی
Î ± νονικά Î ± Î من من من من € ± من ... من € ¬ìŠ¤ì- Ï Î ± Î ± کنم من · من \"من Î ± نیمه خوانده ± \"من ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï Î ± من\" من † Ï من \"من Î ± من\" من \"من» ÎμÎ¹ÏŽÏƒÏ ‰. من \"من ¹ άγγιξÎμ درجه\" ¬ìŠ¤ì- من \"من» Î ± Ï Î¿Î I III · Î ±. Î »من. ÎœÎσΠ¬ìŠ¤ì- · NEOS \"Î ± Ï Î¼ÎσΠ· Î ± Ï ‰ ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï Î½Î¿Î¼Î¯Î¶Ï Î ± من\" من ± Ï € کنم من Î½Ï \" ± Î.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرخ و سیاه


 کتاب شرلوک هلمز(15)
 کتاب دبیرستان بدترین سال های زندگی ام
 کتاب اسطوره
 کتاب مرگ در آند
 کتاب هدیه هومبولت
 کتاب افشاگر