کتاب زندگی نو

اثر اورهان پاموک از انتشارات ققنوس - مترجم: ارسلان فصیحی-ادبیات داستانی

The New Life (Yeni Hayat in Turkish) is a 1994 novel by Turkish writer Orhan Pamuk And with The New Life, Pamuk himself vaults from the forefront of his countrys writers into the arena of world literature. Through the single act of reading a book, a young student is uprooted from his old life and identity. Within days he has fallen in love with the luminous and elusive Janan; witnessed the attempted assassination of a rival suitor; and forsaken his family to travel aimlessly through a nocturnal landscape of travelers cafes and apocalyptic bus wrecks. As imagined by Pamuk, the result is a wondrous marriage of the intellectual thriller and high romance.


خرید کتاب زندگی نو
جستجوی کتاب زندگی نو در گودریدز

معرفی کتاب زندگی نو از نگاه کاربران
من برای همیشه به این نتیجه رسیدم که هرچند که خیلی خوب و نه خیلی طولانی باشد. باز کردن، که در آن راوی می خواند یک کتاب است که او وسواس و تغییر زندگی خود، قانع کننده است، اما بعد از آن انگار یک بخش میانی طولانی که در آن او و دختر از رویاهای خود را سوار اتوبوس در اطراف آناتولی و مبهم امیدواریم که به در یک تصادف اتوبوس این هر دو خسته کننده و عطر و طعم @ hey، Ive در حال حاضر بلاراد را بخوانید، بسیار سپاسگزارم @ چیزهایی که کمی طول می کشد هنگامی که او در نهایت، در نهایت با دکتر مرموز و احتمالا بد اخلاق ملاقات می کند و شروع به کنار هم بودن شرایط در وجود از کتاب و چرا او با آن روبرو شد. این بخش کاملا زیبایی نوشته شده و بسیار جذاب است. سپس ما از بالارد رفتن به ناباکوف به عنوان او در جستجوی کسی که رقیب / همزاد / گوسفند قربانی خود است می رود و آن را تبدیل شدن بسیار قانع کننده دوباره تا زمانی که همه در تنها راه ممکن که می تواند به پایان می رسد، از لحظه ای که راوی اولین بار اتوبوس را می گذراندم. به طرق مختلف به نظر من این فوق العاده بود، به طوری که دیگر خسته کننده و خسته کننده بود، بنابراین در حدود سه ستاره برای من می آید. این اولین خواسته Pamuk Id بود و من بعضی وقت ها سعی می کردم برف را امتحان کنم.

مشاهده لینک اصلی
آغاز بسیار کند و بسیار پیچیده است، و کلسیم و به هیچ وجه به شکل که در آن نویسنده است که با این کار، همچنین به این دلیل © احتمال زیاد حتی نمی دانند lui.Poi نیست، برای امتداد طولانی، به نظر می رسد به عنوان خوانده شده بالارد، با چشم انداز خود را از تصادفات خودرو با جنس (سقوط را ببینید)، فقط به جای اتومبیل که ما در مورد pullman.Dalla نیمه رو به جلو را بهبود می بخشد کتاب کمی صحبت، اگر چه آن را همچنان به باقی می ماند به جای visionario.Verso خیره پایان شما متوجه است که همه چیز را که برانگیخته شخصیت اصلی این است که با زمان قدیمی خوب کار کند، همانطور که گوزنو برای حرکت رشته ها وجود دارد، اما در این لحظه شخصیت اصلی، خیلی زود، می میرد.

مشاهده لینک اصلی
احساس اینکه پاموک شما را تقلب می کند - هرچند هنگام خواندن رمان که شما از این حیله گران فریبنده آگاه بود تمام وقت - پس از بستن کتاب در پایان ناپدید شدن آن، زمان زیادی را ببخشید. این کتاب در اغلب موارد بسیار ضعیف است و کاملا زیبا و متعالی در چند بخش است. در اینجا برای نشان دادن خالص، چنین کتابی را تصور کرده اید که در آن بی ربط ارائه شده است، و نه به وضوح و در اینجا - آن است، مانند مارکز، اما کمی مبهوت، باور نکردنی، در صدای منحصر به فرد در تلاش برای پیدا کردن چیزی پیچیده تر از وجود.

مشاهده لینک اصلی
تفسیر نسخه پرتغالی @ Vida Nova @ این کتاب توسط Orhan Pamuk کمی عجیب است. طرح او به نظر می رسد بین داستانی خالص (سحر و جادو؟) و واقعیت تردید. اما همانطور که همیشه به خوبی نوشته شده است Orhan Pamuk قطعا یکی از نویسندگان مورد علاقه من است. از نسل من (کمتر از یک سال قبل از من)، تنها طبیعی است که بین دو نوع رابطه وجود دارد. اگر چه البته ما یکدیگر را نمی دانیم! اما، از سوی دیگر، ترکیه، بدون شک یک کشور شگفت انگیز است، نوشتن پاموک را از طریق تناقضات عظیم و تاریخی مانند ریکیوسیما شکل می دهد.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا به این کتاب نرسیده ام. من معمولا کتاب هایی راجع به جوانانی که مایل به خواندن هستند دوست دارم (مانند دزد کتاب). به نظر می رسید که فقط با این مرد جوان این کتاب را بخواند و بارها و بارها به اتوبوس سفر می کند تا کمی از عشق او به یک زن جوان در عشق شخص دیگری باشد. پایان خوبی بود، و برخی از پیام ها و تم ها وجود داشت که من حدس می زنم که ما باید از آن خارج شویم، اما برای اولین بار 3/4 منافع را برای من به ارمغان آورد. جالب است به خواندن آنچه که دیگران فکر کردند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی نو


 کتاب درخت آرزو
 کتاب آیلین
 کتاب تنهایی اعداد اول
 کتاب ابلیس
 کتاب مرد ناشناس
 کتاب قصر