کتاب زخم های پولادین

اثر ویکتوریا اویارد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد صالح نورانی زاده-ادبیات داستانی

From #1 New York Times bestselling author Victoria Aveyard, this 100-page digital original prequel novella is set in the world of Red Queen and follows Scarlet Guard leader Captain Farley as she exchanges coded transmissions with the resistance, and travels the land recruiting black market traders, smugglers, and extremists for her first attempt at an attack on the capital. She was raised to be strong, but planting the seeds of rebellion in Norta is a tougher job than expected—until she stumbles upon a connection that may prove to be the key to the entire operation: Mare Barrow.


خرید کتاب زخم های پولادین
جستجوی کتاب زخم های پولادین در گودریدز

معرفی کتاب زخم های پولادین از نگاه کاربران
چه چیزی را فقط خواندید؟ من واقعا با این رمان ناامید شده ام. نه تنها به این دلیل که هیچ گونه جزئیات از پیشینه Farley را نخواهیم داشت، بلکه منجر به آن می شود که در آینده نیز به آن پرداخته شود، بلکه به این دلیل که سازمان داستان از هم جدا نیست. یک لحظه Farley در یک مکان خاص با لیستی از کاراکترها و چیزی که شما می دانید، بدون هرگونه هشدار یا اتصال، در مکان خاصی قرار می گیرد و با شخصیت های کاملا متفاوت در آن قرار می گیرد. حالا شاید تجربه من خیلی متفاوت باشد، اگر برخی از جنبه های رمان را تغییر و یا شرح داده شده در جزئیات بیشتر. برای یک نفر، من واقعا فکر می کنم که پرستار باید یک کلید یا چیزی در ابتدای داستان داشته باشد تا خوانندگان را در درک گزارش هایی که به داستان می زند، درک کند. احتمالا این گزارش ها هر یک از صحنه ها و شخصیت ها را به یکدیگر متصل می کنند، اما آنها خیلی گیج کننده بودند و من فکر نمی کردم که چگونه آنها را رمزگشایی کنم. درامر چه کسی است؟ عملیات Red Web چیست؟ من بودم و هنوز هم خیلی گیج شده ام. این رمان حتی جزئیات مربوط به پس زمینه Farley را ارائه نمی دهد، به همین دلیل است که من در ابتدا کتاب را خریدم - می خواستم درباره شخصیت او بیشتر بیاموزم! تنها چیزی که من در مورد فارلی در این داستان آموخته ام این است که او شخصیت خسته کننده و صاف است که ویژگی های مشخصی ندارد که به عنوان یک رهبر به آن اعتبار می دهد.

مشاهده لینک اصلی
من این داستان را برای 2 سال مطالعه کرده ام؛ این در حال حاضر بسیار زیادی می گوید. من معمولا داستان های ویکتوریا را دوست دارم ملکه آهنگ تعجب کامل بود و من فکر کردم این داستان فقط خوب خواهد بود و ما اطلاعات بیشتری در مورد رابطه Farley و Shade خواهیم داشت. اما خسته کننده بود طرح آهسته و سنگین است، چیزی جالب نزنید. همه چیز در کد نظامی است، برخی چیزهایی که من درک کردم، اما دیگران؟ هیچ چیز در همه این ماموریت خسته کننده و بدون شوخی است، تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد Farley ارائه نمی کند. و بله، Farley و Shade را با هم به ارمغان می آورد، اما آیا این کار را می کند؟ نه تنها دلیل آن که من آن را بخوانم این است که ماه بعد به پایان می رسد حقیقت، اما اگر آن را برای آن نبود ...

مشاهده لینک اصلی
2.5 این چیزی نیست که بد است اما کاملا جالب نیست. Farley یکی از شخصیت های مورد علاقه من در حماسه است، اما در اینجا او انجام نمی دهد و یا می گوید چیزی که ما در مورد او نمی دانیم. اگر اشتباه نکنم تنها ارتباطش با Shade تنها چیزی بود که @ جدید و جالب برای من بود.

مشاهده لینک اصلی
برای صادق بودن، این برای من آهسته بود، این که چقدر کوتاه بود، طولانی تر شدم که من آن را می خواستم. اما من واقعا منتظر بقیه رمانها هستم.

مشاهده لینک اصلی
@ Rise، قرمز به عنوان سپیده دم @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زخم های پولادین


 کتاب هندرسون شاه باران
 کتاب شهر شیشه ای
 کتاب یکی از ما
 کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد
 کتاب آخرین بچه های زمین
 کتاب دوریت کوچک