کتاب ریگ روان

اثر استیو تولتز از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-ادبیات داستانی

ریگ روان جدیدترین اثر استیو تولتز پس از رمان تحسین‌شده‌ی جزء از کل است . تولتز در مصاحبه‌ای گفته که جزء از کل را درباره‌ی ترس از مرگ نوشته و ریگ روان را درباره‌ی ترس از زندگی


خرید کتاب ریگ روان
جستجوی کتاب ریگ روان در گودریدز

معرفی کتاب ریگ روان از نگاه کاربران
یک رمان بسیار غیر معمول که بسیار هوشمندانه با طنز و فاجعه نوشته شده، در هم آمیخته است. شخصیت های آلدو و لیام به وضوح به زندگی تبدیل شده اند و من متوجه شدم که برای هر دو از آنها احساس راحتی می کنم و با آنها خندیدم و گریه کردم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانستم به پایان برسم

مشاهده لینک اصلی
عجیب و غریب، رمان تراژیک ظاهرا در مورد دو استرالیا، اما واقعا در مورد دوستی و شکست است. لیام یک نویسنده مسدود شده و در حال حاضر یک پلیس است (پس از ثبت نام در یک مکتب آموزش پلیس در هنگام تحقیق در مورد یک پلیس که بر خواهرش فرار می کند، او در نهایت از نوشتن می رود و متوجه می شود تنها چیزی که برای او واجد شرایط است نیروی پلیس است ) آلدو یک بزرگتر از دوست زندگی از مدرسه است، شخصیتی که توسط یک شغل مانند موقعیت بدبختی (موازی که به صراحت در چندین بار به صورت صریح به طور کشیده شده است)، یک کارآفرین سریال، اما سریال محکوم به دنبال آخرین روند اجتماعی است که می تواند الهام بخش ایده کسب و کار جدید، و از آنجایی که لیام یک پلیس می شود، از او می خواهد از خشونت های مختلفش با سرمایه گذاران ناراضی و اعتباردهندگان خسته شود. در ابتدای رمان، لیام متوجه می شود که (در حال حاضر، صندلی چرخدار، اخیرا در زندان) Aldo می تواند الهام بخشش برای یک داستان باشد. باقی مانده از کتاب، برخی از داستان پشت سر هم را باز می کند، از جمله بازجویی پلیس (از آلدو توسط لیام)، افتتاح رمان لیام و شهادت به طور فزاینده ای عجیب و غریب هنگامی که لیام به قتل متهم می شود (درست بعد از آزادی او برای قتل عام به دنبال یک خودکشی ناموفق و یک شکن عذاب عجیب و غریب) - این قسمت دوم دارای بخش های زیادی است که بهترین ها را از بین می برد. هر یک از جمله های آلدو، با ایده ها، افکار، مشاهدات اجتماعی و ایده های جدید کسب و کار پر شده است - و تاثیر آن بر خواننده گاه می تواند همان چیزی باشد که الدوا به طور واضح در اطراف او ایجاد می کند - خنده، اما در کنار ناامیدی و خستگی محض آلدو، ابتدا سرگرم کننده و تحریک شده است، اغلب او را خوش آمد می گوید و بسیار عجیب و غریب می شود که خسته کننده است - و همان مربوط به رمان است.

مشاهده لینک اصلی
من کاملا از فانتزی های جنسی خسته شده ام. بازیگران هستند بیش از حد احمقانه، مدل های بیش از حد نازک، پیشخدمت را بیش از حد متوسط، دختران مغازه بیش از حد تلخ، غیر نظامیان پرستاران بیش از حد افسرده و به طور منظم looklike آنها در میانهی حال یک شب خوب در سال بخوابد. چگونه است که شما می توانید در تمام نقاط زندگی شکست و چگونه شما یک کتاب به خصوص سرگرم کننده در مورد آن بنویسید؟ سوال باید Steve Toltz مشغول است برای مدتی زمانی که او شروع به کار در Quicksand. آلدو بنجامین، شخصیت اصلی، از یک شکست به بعد مبارزه می کند، اما همچنان شگفت آور خوش بین است و هنوز هم می خواهد چیزی از زندگی ایجاد کند. بهترین دوستش، لیام وایلدر، تنها الهامبخش یک کتاب است. از طریق مکالمات آنها را به آشفته گذشته آلدو، که به طور جدایی ناپذیری به روابط Liam.Mislukte مرتبط حفاری، شکست خورده کسب و کار، یک کوه قوی از بدهی و پیگرد قانونی: موانع بررسی شود. اما به رغم Tristesse Toltz مدیریت می کند همه داستان ها را با هم به طرز خندهگندی بنویسد. بنابراین، شما نه تنها احساس شفقت / همدلی برای آلدو، اما شما به یک استراحت از نظریات و hersenkronkels پوچ خود را «N خنده است که بدبختی اغلب lijden.Quicksand یک داستان شگفت انگیزی صاف و جالب در مورد مردم است و آنچه را که به سعی کنید ساختن این زندگی این یک داستان است که همچنین انتظارات جامعه را مطرح می کند و مشخص می کند که چرا ما هرگز از دهان بیشتر از آنچه می خواهیم اعتراف کنیم. در پایان روز، جستجو برای عشق و محبت - بدون استثنا - چیزی است که اغلب در مورد ذهن ما گریه می کند. که موضوع را لمس ریگ روان در خصوص راه هوشمندانه، با نقل قول های بزرگ تغزلی: با صبح سال نوری دور من فکر می کنم: بدترین چیز در درد و رنج جهان نیازی و یا تنهایی در همه. ترکیبی از آن: فقط رنج می برد. کوئیکسن یک کلاهبردار در همه زمینه ها است: خنده دار، حرکتی، تکان دهنده، گیج کننده و مواجه است. خواندن، آن را نیش می زنند

مشاهده لینک اصلی
من چنین احساساتی مخلوط در مورد این رمان هیجان انگیز کمیک در مورد 2 دوستان است که هر دو به طرز وحشت زده و تلخ در روش های خاص خود را دارند. لیام یک پلیس است که تنها یک پلیس است زیرا او در اصل برای تحصیل در رمان به آکادمی پلیس رفت. او به عنوان نویسنده به عنوان شکست مواجه می شود و پس از آن به عنوان پلیس درگیر می شود، به همین دلیل است که او اکنون آموزش دیده است. من تعجب می کنم که چطور این اتفاق می افتد در زندگی واقعی به نویسندگان شکست خورده؟ احتمالا خیلی زیاد است. لیم دوست با آلدو است، که واقعا شخصیت اصلی است، هرچند لیام بیشتر آن را روایت می کند. آلدو مخلوق تراژیک و مضحک است. او ظاهرا جاودان است، علی رغم تلاش های خودکشی چندین بار شکست خورده است. او با تلاش های مختلف برای کشتن خود بیشتر و بیشتر و بیشتر از بین می برد. او در زندان فلج می شود و تقریبا به طور مداوم مورد تجاوز قرار می گیرد. وجود او در بین بیمارستان و زندان تخلیه می شود و دقیقا همان سناریو کابوس در ابتدای کتاب بیان می کند که او بیشترین امیدواری در زندگی اش دارد. نویسنده به عنوان نویسنده کمدی بسیار با استعداد است. نوبت های خود را از عبارات، روش های عجیب و غریب دید جهانی و چشم انداز کاملا منحصر به فرد، تنها یک غرفه غنی از پروس بود. اما من تقریبا آن را خیلی زیاد پیدا کردم ... سخت بود به درستی جذب و قدردانی از تمام سطوح طنز و معنی در کلمات او. این کتاب احساس طولانی، متراکم و خسته کننده بود - حتی اگر من نمی توانم انکار کنم که بسیار با کیفیت بود. خیلی زیاد بود که باعث خندیدن و فکر کردن شد، اما من آن را خسته کننده یافتم و مسلما لذت بردن از بازگشت به آن نیست. عجیب و غریب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ریگ روان


 کتاب پیشگویی آسمانی
 کتاب نایب کنسول
 کتاب قشنگ تر از تو
 کتاب خوشبختی در ویترین
 کتاب جنگ پیرمرد
 کتاب چگونه زمان را متوقف کنیم